Logo small

TAG: trener

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 108
1.    Konsultacje dietetyczne - pawelgluchowski.pl

Prawdziwy trener personalny opiera się na naukowej wiedzy i wieloletnim doświadczeniu. Jeśli szukasz profesjonalisty i naprawdę chcesz efektów, zapoznaj się z moją ofertą! Nazywam się Paweł Głuchowski i od wielu lat zajmuję się konsultacjami żywieniowymi, planami treningowymi oraz holistyczną opieką trenerską. Pomagam osobom na każdym poziomie zaawansowania, rozwiązując ich problemy zdrowotne. Tym samym masz pewność, że moja opieka trenerska wykracza poza siłownię i kuchnię. Nauczę Cię zdrowego stylu życia, który pokochasz. Co Ty na to?

  www.pawelgluchowski.pl/

katalog >> Sport i rekreacja >> inne >> 20364

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    magdadorko.com

Skuteczne indywidualne plany zdrowienia proponuje trener nawyków żywieniowych Magdalena Dorko-Wojciechowska. Propozycja Magdaleny Dorko-Wojciechowskiej opiera się na przywróceniu równowagi w fizjologii i biochemii organizmu i zintegrowanym podejściu do zdrowienia. Zachęcamy do skorzystania z jednego z trzech planów albo do uczestnictwa w szkoleniu w obrębie nauk o zdrowiu i życiu człowieka. Nasza oferta skierowana jest do osób w każdym wieku. Zapewniamy wysoką jakość usług w atrakcyjnych cenach. Osoby zainteresowane zdobyciem szczegółowych informacji dotyczących oferty, zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową.

  www.magdadorko.com

katalog >> Zdrowie i uroda >> zdrowa żywność >> 20217

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    Trener personalny katowce

Rafał Zimnik – absolwent Akademii Wychowania Fizycznego zaprasza na pierwszy darmowy trening personalny z konsultacją oraz analizą składu ciała. Specjalista odchudzania oraz uśmierzania bólu pleców poprzez trening czeka na Twój ruch.

  trenerzimnik.pl

katalog >> Sport i rekreacja >> inne >> 19784

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


4.    trener osobisty Bytom

BODYMAKERS to miejsce stworzone przez ludzi z pasją. Znajdziesz tu kompleksową opiekę w zakresie treningu personalnego oraz żywienia. Współpracujemy również z fizjoterapeutą, który w razie potrzeby może pomóc w osiągnięciu Twojego celu. Każdy plan treningowy przygotowany przez naszą wykwalifikowana kadrę jest indywidualnie opracowany i dostosowany do twoich potrzeb i celu, a Twój trener zadba w trakcie zajęć o prawidłową technikę i intensywność. Naszym celem nie jest wyposażenie Cię w gotowe szablony treningowo-żywieniowe, a wyedukowanie, zwiększenie świadomości w zakresie nie tylko aktywności fizycznej ale i zdrowego odżywiania.

  body-makers.pl

katalog >> Sport i rekreacja >> sport i rekreacja >> 19191

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    Trener personalny Warszawa Cityfit

Jestem kwalifikowanym trenerem personalnym z wieloletnim doświadczenie, w pracy z podopiecznymi stawiam na indywidualne podejście i dobrą zabawę - tylko dzięki temu jesteśmy w stanie długofalowo trenować a tym samym osiągać zadowalające efekty. Serdecznie zapraszam na treningi personalne na terenie Warszawy w siłowniach Cityfit.

  amadeuszmajcher.pl

katalog >> Sport i rekreacja >> inne >> 18898

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    www.kuzniatrenerow.pl

Posiadająca siedzibę w Nowym Targu firma Kuźnia Trenerów gorąco zaprasza Państwa do współpracy i zapoznania się ze swoją profesjonalną ofertą. Zajmujemy się kształceniem Trenerów Personalnych w sześciu filarach: Basic, Medical, Functional, Sport, Dietetic oraz Motivation. Z naszych usług korzystają zarówno osoby indywidualne jak również firmy. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje. Proponujemy również konkurencyjne ceny i gwarantujemy fachową współpracę. Aby dowiedzieć się więcej czy skontaktować z nami, wystarczy wejść na stronę internetową.

  www.kuzniatrenerow.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> kursy i szkolenia >> 18852

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    rabbit4body.pl trener personalny warszawa

Jeżeli szukasz wsparcia w pracy nad samym sobą, serdecznie zachęcamy do korzystania z oferty Rabbit4Body. Mogą Państwo skorzystać z usług naszego trenera personalnego. Wykonał on już tysiące treningów z setkami osób, z których wszystkie były zadowolone i znacząco ulepszyły styl swojego życia. Aby ulepszyć jakość naszych usług, umożliwiamy Państwu także współpracę z dietetykiem. Urządzamy także szkolenia dla pracowników firm z obszaru zdrowego trybu życia. Osoby zainteresowane zdobyciem szczegółowych informacji dotyczących naszej firmy oraz propozycji, zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową.

  rabbit4body.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 18122

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    Trener Personalny Arkadiusz Szuba

Jeżeli poszukujesz profesjonalnego trenera właśnie go znalazłeś. Zajmuje się prowadzeniem treningów personalnych na ternie Rzeszowa, dzięki moim zaleceniom możesz osiągnąć swój cel. Każdy niezależnie od wieku może zmienić swoją sylwetkę.

  www.arekszuba.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 17768

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    Adam Zając – Rabbit4body Twój trener personalny

Branża fitness to dla mnie codzienność! Chcesz zmienić swoje życie, sylwetkę i poprawić mobilność, siłę oraz kondycję? W takim razie zapraszam serdecznie na trening ze mną! Pokażę Ci jakie to proste. Trening to nie wszystko, w czym mogę Ci pomóc. Zajmuje się także dietetyką, suplementacją i motywacją! Wszystkie szczegóły znajdziecie na mojej stronie Rabbit4body.pl

  rabbit4body.pl

katalog >> Sport i rekreacja >> inne >> 17734

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    Trener przygotowania motorycznego - Marcin Przysiwek

Moja praca to przygotowanie motoryczne dla zawodników będących na dowolnym etapie rozwoju. Moim priorytetem jest umożliwienie im osiągnięcia ustalonych celów. Prowadzę trening ze sportowcami w wielu dziedzinach sportu, na przykład: koszykówka, tenis, piłka nożna. Moim zdaniem najważniejsze jest ujawnienie zawodnikom ich własnych możliwości, dokładnie dlatego moja oferta to zaawansowane testy motoryczne.

  www.przygotowaniemotoryczne.com/

katalog >> Sport i rekreacja >> piłka nożna >> 17716

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 108