Logo small

TAG: trener

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 104
1.    Trener personalny katowce

Rafał Zimnik – absolwent Akademii Wychowania Fizycznego zaprasza na pierwszy darmowy trening personalny z konsultacją oraz analizą składu ciała. Specjalista odchudzania oraz uśmierzania bólu pleców poprzez trening czeka na Twój ruch.

  trenerzimnik.pl

katalog >> Sport i rekreacja >> inne >> 19784

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


2.    trener osobisty Bytom

BODYMAKERS to miejsce stworzone przez ludzi z pasją. Znajdziesz tu kompleksową opiekę w zakresie treningu personalnego oraz żywienia. Współpracujemy również z fizjoterapeutą, który w razie potrzeby może pomóc w osiągnięciu Twojego celu. Każdy plan treningowy przygotowany przez naszą wykwalifikowana kadrę jest indywidualnie opracowany i dostosowany do twoich potrzeb i celu, a Twój trener zadba w trakcie zajęć o prawidłową technikę i intensywność. Naszym celem nie jest wyposażenie Cię w gotowe szablony treningowo-żywieniowe, a wyedukowanie, zwiększenie świadomości w zakresie nie tylko aktywności fizycznej ale i zdrowego odżywiania.

  body-makers.pl

katalog >> Sport i rekreacja >> sport i rekreacja >> 19191

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    Trener personalny Warszawa Cityfit

Jestem kwalifikowanym trenerem personalnym z wieloletnim doświadczenie, w pracy z podopiecznymi stawiam na indywidualne podejście i dobrą zabawę - tylko dzięki temu jesteśmy w stanie długofalowo trenować a tym samym osiągać zadowalające efekty. Serdecznie zapraszam na treningi personalne na terenie Warszawy w siłowniach Cityfit.

  amadeuszmajcher.pl

katalog >> Sport i rekreacja >> inne >> 18898

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


4.    www.kuzniatrenerow.pl

Posiadająca siedzibę w Nowym Targu firma Kuźnia Trenerów gorąco zaprasza Państwa do współpracy i zapoznania się ze swoją profesjonalną ofertą. Zajmujemy się kształceniem Trenerów Personalnych w sześciu filarach: Basic, Medical, Functional, Sport, Dietetic oraz Motivation. Z naszych usług korzystają zarówno osoby indywidualne jak również firmy. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje. Proponujemy również konkurencyjne ceny i gwarantujemy fachową współpracę. Aby dowiedzieć się więcej czy skontaktować z nami, wystarczy wejść na stronę internetową.

  www.kuzniatrenerow.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> kursy i szkolenia >> 18852

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    rabbit4body.pl trener personalny warszawa

Jeżeli szukasz wsparcia w pracy nad samym sobą, serdecznie zachęcamy do korzystania z oferty Rabbit4Body. Mogą Państwo skorzystać z usług naszego trenera personalnego. Wykonał on już tysiące treningów z setkami osób, z których wszystkie były zadowolone i znacząco ulepszyły styl swojego życia. Aby ulepszyć jakość naszych usług, umożliwiamy Państwu także współpracę z dietetykiem. Urządzamy także szkolenia dla pracowników firm z obszaru zdrowego trybu życia. Osoby zainteresowane zdobyciem szczegółowych informacji dotyczących naszej firmy oraz propozycji, zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową.

  rabbit4body.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 18122

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    Trener Personalny Arkadiusz Szuba

Jeżeli poszukujesz profesjonalnego trenera właśnie go znalazłeś. Zajmuje się prowadzeniem treningów personalnych na ternie Rzeszowa, dzięki moim zaleceniom możesz osiągnąć swój cel. Każdy niezależnie od wieku może zmienić swoją sylwetkę.

  www.arekszuba.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 17768

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    Adam Zając – Rabbit4body Twój trener personalny

Branża fitness to dla mnie codzienność! Chcesz zmienić swoje życie, sylwetkę i poprawić mobilność, siłę oraz kondycję? W takim razie zapraszam serdecznie na trening ze mną! Pokażę Ci jakie to proste. Trening to nie wszystko, w czym mogę Ci pomóc. Zajmuje się także dietetyką, suplementacją i motywacją! Wszystkie szczegóły znajdziecie na mojej stronie Rabbit4body.pl

  rabbit4body.pl

katalog >> Sport i rekreacja >> inne >> 17734

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    Trener przygotowania motorycznego - Marcin Przysiwek

Moja praca to przygotowanie motoryczne dla zawodników będących na dowolnym etapie rozwoju. Moim priorytetem jest umożliwienie im osiągnięcia ustalonych celów. Prowadzę trening ze sportowcami w wielu dziedzinach sportu, na przykład: koszykówka, tenis, piłka nożna. Moim zdaniem najważniejsze jest ujawnienie zawodnikom ich własnych możliwości, dokładnie dlatego moja oferta to zaawansowane testy motoryczne.

  www.przygotowaniemotoryczne.com/

katalog >> Sport i rekreacja >> piłka nożna >> 17716

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    Kochajsport.pl – Twój blog o sporcie

Sylwetka bez dwóch zdań jest bardzo ważna w dzisiejszym świecie, więc warto zainteresować się tematem. Zadowolenie ze swojej figury przełoży się na Wasze życie codzienne, więc powinniście samodzielnie próbować je zmieniać w taki sposób, by cieszyć się z najlepszych efektów. Gdzie szukać pomocy? Czy musicie korzystać z oferty profesjonalnych trenerów personalnych? Oczywiście, że nie! Wystarczy odwiedzić nasz blog, który znajdziecie pod adresem Kochajsport.pl. Jest to miejsce przyjazne dla wszystkich amatorów, jednak posiadamy pewność, że osoby z doświadczeniem także znajdą coś ciekawego dla siebie! Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych czytelników.

  kochajsport.pl/

katalog >> Sport i rekreacja >> sport i rekreacja >> 17713

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    www.wojciechbrzezina-szkolenia.pl trener biznesu katowice

Jest nam ogromnie miło móc zaprezentować Państwu ofertę firmy szkoleniowej Wojciecha Brzeziny, który świadczy swoje usługi w Zabrzu. Prowadzi on profesjonalne i ciekawe szkolenia z zakresu sprzedaży, budowania zespołów, komunikacji i negocjacji. Wykładowca może się pochwalić wieloletnim doświadczeniem, doskonałą znajomością branży oraz licznymi certyfikatami i rekomendacjami. Zapewnia najwyższą jakość usług, ciekawą formę szkoleń, profesjonalizm i konkurencyjne ceny. Aby dowiedzieć się więcej na temat oferty lub skontaktować z firmą, wystarczy wejść na stronę internetową.

  www.wojciechbrzezina-szkolenia.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 17509

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 104