Logo small

TAG: użyteczności

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 47
1.    PROJEKT Ekspertyzy techniczne Grudziądz

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z propozycją pracowni architektoniczno-budowlanej Idea Projekt z Grudziądza! Jej specjalnością są kompleksowe projekty budowlane jak i wykonawcze dla wielu branż. Pracownia ma doświadczenie w projektowaniu obiektów użyteczności publicznej, przemysłowych i sportowych. Oferta biura zawiera także projekty domów mieszkalnych. Jego archotekci zajmą się także modernizacją bądź rewitalizacją istniejących budynków. Idea Projekt zapewnia do tego kompleksowy nadzór nad realizacją inwestycji. Z pełnym wachlarzem usług pracowni mogą Państwo zapoznać się na stronie internetowej.

  idea-projekt.pl/

katalog >> Usługi >> inne >> 11568

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    PROJEKT Ekspertyzy techniczne Grudziądz

Znajdująca się w Grudziądzu pracownia architektoniczno-budowlana Idea Projekt jest ekspertem w swojej branży. Jej propozycja zawiera wielobranżowe projekty budowlane i wykonawcze. Architekci specjalizują się w projektowaniu obiektów przemysłowych, sportowych jak i budynków użyteczności publicznej. Wykonają też projekty budynków mieszkalnych. W ramach zrealizowanego zlecenia dostają Państwo pełną wizualizację jak również kosztorys inwestycyjny. Pracownia zapewnia oprócz tego fachowe doradztwo w kwestii obsługiwanych projektów. Zakres usług biura obejmuje dodatkowo nadzór budowlany jak i pełną obsługę inwestycji. Więcej szczegółów o usługach pracowni odnajdą Państwo na stronie internetowej.

  idea-projekt.pl/

katalog >> Usługi >> inne >> 10717

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    Testuj.pl - testowanie oprogramowania, testy użyteczności

Platforma testowania oprogramowania testuj.pl działa prężnie na rynku już od 4 lat i posiada bazę ponad 2000 doświadczonych testerów, z czego ponad 330 z nich posiada certyfikaty ISTQB. Specjalizujemy się w testach bezpieczeństwa, funkcjonalności, badania uzyteczności i wiele więcej. Zajmujemy się również automatyzacją testów. Współpracujemy ze specjalistami w tej dziedzinie. Korzystamy z najlepszych narzędzi do automatyzacji testów regresji, testów obciążeniowych i testów aplikacji mobilnych (m.in. Selenium, SoapUI, JMeter, Robotium, Calabash). Jeżeli nie jesteś pewien z jakich narzędzi i technologii skorzystac chętnie doradzimy.

  testuj.pl

katalog >> Komputery i internet >> oprogramowanie >> 8083

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    KOMA

W Toruniu znajduje się siedziba Przedsiębiorstwa Projektowo - Wykonawczego Budownictwa i Instalacji "Koma". Jest to firma z wieloletnim doświadczeniem, świadcząca usługi budowlane i instalacyjne dla budownictwa. Wykonujemy usługi ogólnobudowlane, remontowo-konserwatorskie i projektowe. Wykonujemy także instalacje sanitarne i elektryczne. Mamy uprawnienia do prowadzenia robót w obiektach zabytkowych. Dbamy o najwyższą jakość usług. Zapewniamy terminową realizację każdego zamówienia oraz fachową obsługę i konkurencyjne ceny. Po więcej informacji na temat pełnej oferty zapraszamy na stronę internetową.

  koma.torun.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> inne >> 12407

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    zarzadca.gorz.pl

SPLOT to Zarządca Nieruchomości w Gorzowie Wielkopolskim, który zarządza budynkami wspólnot mieszkaniowych, spółdzielczych, prywatnych, zajmuje się także obsługą administracyjną budynków użyteczności publicznej. Wykonujemy plan, na podstawie którego dokonujemy prac na terenie budynku. A także proponujemy nadzór nad budową. Zapewniamy bezpieczeństwo i komfort, a Państwo możecie na nas liczyć w każdej sytuacji kryzysowej. Zapraszamy do współpracy, w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

  www.zarzadca.gorz.pl/

katalog >> Nieruchomości >> inne >> 16110

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    www.cmcprojekt.pl

Firma CMC Projekt, z powodzeniem funkcjonuje na rynku aranżacji wnętrz sklepów, salonów firmowych, przestrzeni komercyjnych oraz rozrywkowych, biur oraz lokali użyteczności publicznej. Zatrudniamy kreatywnych projektantów i kreślarzy, dostarczających nowatorskie pomysły i niepowtarzalne pomysły wyposażania wnętrz, uwzględniając wszystkie potrzeby oraz wymagania naszych Klientów. Na każdym etapie realizacji planu sprawujemy nadzór autorski i budowlany. Osoby zainteresowane uzyskaniem szczegółowych informacji dotyczących naszej firmy oraz oferty, zapraszamy do kontaktu oraz zaznajomienia się ze stroną internetową.

  www.cmcprojekt.pl

katalog >> Dom i Ogród >> projektowanie wnętrz >> 15968

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    www.tpinstal.pl przyłącza wodno-kanalizacyjne łódź

Ogrzewanie, pompy ciepła, kotłownie, instalacje gazowe, wod-kan i rekuperacja to zakres usług, jakie realizuje łódzka firma TP Instal. Zajmujemy się projektami i budową sieci gazowych, tworzeniem instalacji sanitarnych zewnętrznych i wewnętrznych, ale także wykonujemy systemy techniki grzewczej oraz rekuperacji ciepła w prywatnych budynkach jednorodzinnych, w obiektach wielomieszkaniowych czy też budynkach użyteczności publicznej. Działamy na terenie Łodzi i okolic - w przypadku pytań prosimy o kontakt i zapraszamy na naszą stronę, gdzie prezentujemy swoje realizacje.

  tpinstal.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 15318

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    Firma sprzątająca Poznań - serwis sprzątający

Elastyczność, otwartość, profesjonalizm - te cechy najlepiej określają firmę Błyszcząca Bańka. Jesteśmy strażnikami czystości wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz. Sprzątamy biura, firmy, domy czy mieszkania, zawsze dokładnie wsłuchując się w potrzeby odbiorców. Na rynku usług sprzątających wyróżnia nas ogromna elastyczność, otwartość i szczerość w kontaktach z klientami oraz ponoszenie odpowiedzialności za swoje usługi. Sprzątamy nie tylko domy i mieszkania, ale także obiekty przemysłowe, budynki użyteczności publicznej, czy mieszkania. Do sprzątania używamy tylko bezpiecznych środków i sprzętów. Nasza firma posiada ponadto ubezpieczenie na kwotę 200 000 zł na powierzone mienie. Aż 98% naszych klientów jest zadowolonych z usług sprzątających, które proponujemy. Dbamy o najwyższe standardy pracy i chcemy żyć w zgodzie ze środowiskiem. Jako nowoczesna firma stosujemy ekologiczne środki czystości o dużej skuteczności działania. Serdecznie zapraszamy do umówienia się na niezobowiązujące spotkanie.

  blyszczacabanka.pl

katalog >> Usługi >> sprzątanie >> 14998

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    DDD Hemmerling likwidacja moli

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą zakładu dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji Hemmerling, który mieści się w Bydgoszczy. Jesteśmy ekspertami w swojej branży i możemy pochwalić się ponad 30-letnim doświadczeniem. Zajmujemy się tępieniem szkodników i insektów w różnych obiektach - budynkach służby zdrowia i użyteczności publicznej, lokalach usługowych, biurach, zakładach produkcyjnych, hotelach, restauracjach, prywatnych domach i mieszkaniach i wielu innych. Stosujemy skuteczne preparaty posiadające niezbędne certyfikaty, w pełni bezpieczne dla ludzi oraz zwierząt. Zapraszamy na naszą witrynę.

  dezynsekcjahemmerlingbydgoszcz.pl

katalog >> Usługi >> dezynsekcja deratyzacja >> 14753

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 47