Logo small

TAG: unijne

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 39
1.    Innovatree

Działalność firmy InnovaTree koncentruje się na usługach doradczych, których podstawę stanowi pomoc w pozyskiwaniu funduszy unijnych. Na klientów czekają ogromne możliwości w realizacji prac pod kątem otrzymania dofinansowania na poszczególne inwestycje, a także ich rozliczania czy osiągania specjalnych statusów działalności i ulg finansowych. Środki unijne dla firm mogą być udzielane na różne potrzeby, takie jak badania i rozwój. Doświadczeni eksperci dokładnie analizują możliwości finansowania i koncepcję projektu, a także dobierają partnerów i opracowują wniosek o dotacje unijne dla firm.

  innovatree.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> inne >> 23074

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


2.    Ubiory komunijne - mkmaryla.pl

Prezentujemy Państwu sklep internetowy ze strojami komunijnymi oraz dodatkami. Szyjemy ubiory komunijne chłopcom oraz dziewczynkom. Ułatwiamy dopasowanie obuwia, rękawiczek, wianków, a także odzieży wierzchniej. Nasze stroje komunijne charakteryzują się wysoką jakością wykończenia, dużą wygodą, MK Maryla to marka, która działa na rynku od 1991 roku.

  mkmaryla.pl/

katalog >> Zakupy przez internet >> odzież >> 21347

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


3.    Agencja Rozwoju Biznesu

Pozyskujemy Fundusze Europejskie oraz NGO dla naszych klientów Główny nacisk kładziemy na znalezienie najbardziej atrakcyjnej formy finansowania z Funduszy Unii Europejskiej dla naszego klienta. Realizujemy projekty do 15 milionów złoty.

  www.arb.org.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> biznes i ekonomia >> 22732

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Dotacja unijne Łódź

Pleuropa.pl pomaga firmom zdobywać fundusze. Chętnie aplikuje i stara się o pozyskanie wszelkich funduszy z UE. Jakość pracy firmy jest powszechnie znana, a firma posiada grono zadowolonych klientów portfolio firmy jest bardzo bogate. Doświadczenie, rzetelność, profesjonalizm są największymi atutami firmy.

  pleuropa.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> porady prawne >> 12143

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


5.    JEDYNA imprezy okolicznościowe gdynia

Znajdująca się w Gdyni Witominie Restauracja Jedyna gorąco zaprasza wszystkich Gości do skosztowania swoich wyjątkowych potraw. Przygotowujemy urozmaicone i zdrowe dania kuchni domowej w niezwykle atrakcyjnych cenach. Zajmujemy się organizacją imprez okolicznościowych jak również spotkań biznesowych. Świadczymy także usługi cateringowe dla firm i osób prywatnych a zamówione dania dowozimy zawsze punktualnie i gorące. Zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług. Jeżeli chcą się Państwo zapoznać ze szczegółami oferty bądź skontaktować z nami, zapraszamy na stronę internetową.

  restauracjajedyna.pl

katalog >> Rozrywka i hobby >> restauracje >> 17501

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    Dobre jedzenie, restauracja Oświęcim - Zajazd Magda Bobrek

Zajazd Magda to dobra restauracja, która funkcjonuje w okolicach Oświęcimia. Specjalizujemy się w obsłudze wesel maksymalnie do 120 osób. Proponujemy dopracowane menu (kuchnia polska, śląska). Gwarantujemy klimatyzowane sale, bardzo zróżnicowane menu, wynajem projektora multimedialnego na wydarzenia biznesowe. Jeżeli szukacie Państwo odpowiedzi na pytanie, gdzie zjeść w Oświęcimiu proponujemy kontakt z nami.

  www.zajazdmagda.pl

katalog >> Usługi >> restauracje >> 15879

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    www.salaweselnainspiro.pl imprezy firmowe Łódzkie

Fantazjujesz o niezapomnianej uroczystości? Przypilnujemy wszystkich szczegółów! W Sali Weselnej Inspiro odszuka się nie tylko każda młoda para, ale także rodzina z małym przyjęciem, przedsiębiorstwo z dużym eventem, vernisage, komunia, impreza plenerowa czy integracyjna! Zapraszamy do kontaktu z naszym personelem w celu określenia menu, dekoracji, przebiegu uroczystości. Gwarantujemy pełen komfort podczas uroczystości, interesując się gośćmi, pilnując przebiegu imprezy oraz będąc do Państwa stałej dyspozycji. Posiadamy też flotę aut dostawczych, z chłodziarkami i osobowych, by móc wykreować plenerową uroczystość w Państwa upragnionym położeniu. Zapraszamy!

  salaweselnainspiro.pl

katalog >> Usługi >> usługi ślubne >> 15338

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


8.    Biuro rachunkowe Syców, usługi księgowe Międzybórz

Biuro rachunkowe Międzybórz oferuje usługi księgowe, doradztwo,dotacje unijne w takich jak Oleśnica, Ostrów Wlkp., Twardogóra, Kępno, Syców i Wrocław.

  www.wozniak-klejn.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> biura rachunkowe >> 8414

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


9.    Http://inteligentnyrozwoj.info.pl - dotacje na innowacje

MG Premium to specjalistyczne doradztwo prawne, specjalizujące się w zapewnianiu wsparcia w ubieganiu się o dotacje unijne, korzystające z programu operacyjnego na lata 2014-2020 o nazwie Innowacyjna Gospodarka. Jest to program umożliwiający rozwój przedsiębiorstw, poprzez wdrażanie nowych rozwiązań oraz ścisłą współpracę firm z instytucjami badawczo- naukowymi.

  inteligentnyrozwoj.info.pl

katalog >> Usługi >> doradztwo >> 8132

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    MG Premium Kraków - Dotacje unijne

MG Premium Sp. o.o. to firma z kilkuletnim doświadczeniem w doradztwie z zakresu pozyskiwania dotacji z funduszy unijnych. Choć jej siedziba mieści się w Krakowie, usługi te świadczy na terenie całego kraju. Pomaga swoim klientom w pozyskiwaniu dofinansowania na realizację planów biznesowych. Współpracuje z firmami z takich branży jak consulting i IT. Na liście ma mnóstwo sukcesywnie zakończonych realizacji.

  dotacje-unijne.org

katalog >> Komputery i internet >> biznes >> 6216

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 39