Logo small

TAG: unijnych

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 23
1.    Innovatree

Działalność firmy InnovaTree koncentruje się na usługach doradczych, których podstawę stanowi pomoc w pozyskiwaniu funduszy unijnych. Na klientów czekają ogromne możliwości w realizacji prac pod kątem otrzymania dofinansowania na poszczególne inwestycje, a także ich rozliczania czy osiągania specjalnych statusów działalności i ulg finansowych. Środki unijne dla firm mogą być udzielane na różne potrzeby, takie jak badania i rozwój. Doświadczeni eksperci dokładnie analizują możliwości finansowania i koncepcję projektu, a także dobierają partnerów i opracowują wniosek o dotacje unijne dla firm.

  innovatree.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> inne >> 23074

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    BALANCE Książki przychodowo-rozchodowe Gdynia

Biuro podatkowe BALANCE PARTNER znajduje się w Gdyni. Mamy długoletnie doświadczenie w świadczeniu usług doradczo-księgowych osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Naszym Klientom oferujemy prowadzenie kompleksowej obsługi księgowej przedsiębiorstwa, rozliczanie dotacji unijnych, sporządzanie wniosków kredytowych oraz pism urzędowych, reprezentowanie Klienta w urzędach lub sądach, pomoc w zakładaniu spółek prawa handlowego jak zarówno fachowe doradztwo podatkowe. Jesteśmy rzetelną firmą, korzystając z naszych usług mogą być Państwo spokojni o finanse oraz rozliczenia swojego przedsiębiorstwa. Zapraszamy na stronę.

  biuropodatkowebalance.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> podatki >> 12948

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    Dotacja unijne Łódź

Pleuropa.pl pomaga firmom zdobywać fundusze. Chętnie aplikuje i stara się o pozyskanie wszelkich funduszy z UE. Jakość pracy firmy jest powszechnie znana, a firma posiada grono zadowolonych klientów portfolio firmy jest bardzo bogate. Doświadczenie, rzetelność, profesjonalizm są największymi atutami firmy.

  pleuropa.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> porady prawne >> 12143

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    KRYSTIAN SAMBORSKI Ewidencja przychodów Wrocław

Zachęcamy do zapoznania się z propozycją biura rachunkowego, kierowanego przez Krystiana Samborskiego! Od ponad 10 lat świadczy fachowe usługi księgowe dla firm o różnych profilach działalności. Zapewnia on pełną obsługę księgową, prowadzenie ewidencji zysków, obsługę kadrowo-płacową czy sporządzanie raportów. Co więcej, w ramach usług konsultacyjnych, pomaga przedsiębiorstwom uzyskać dofinansowanie unijne czy wykonać analizę finansowo-księgową. Biuro ma wymagane ubezpieczenie OC. Zapraszamy także do odwiedzenia strony internetowej firmy, gdzie dostępny jest pełen zakres usług.

  ksiegowosc-samborski.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> księgowość >> 11375

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    Digi Lab

Digi Lab to agencja marketingowa specjalizująca się w komunikacji i upowszechnianiu projektów unijnych i publicznych. Oferujemy wsparcie w zakresie: opracowania strategii komunikacji, przygotowania OPZ-ów, obsługi kampanii reklamowych (m.in. na Facebooku i w sieci reklamowej Google), działań contentowych, pozycjonowania w wynikach wyszukiwania, projektowania stron internetowych i aplikacji mobilnych oraz transmisji live i webinarów.

  www.digi-lab.pl

katalog >> Marketing i Reklama >> marketing i reklama >> 22139

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    www.dlaszwalni.pl

Jeśli poszukujesz maszyny szwalniczej zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy P.P.H.U. Piotr Kuropatwa. Przedsiębiorstwo posiada swoją siedzibę w Ozorkowie w województwie łódzkim. Firma oferuje sprzedaż nowych oraz używanych maszyn szwalniczych. Oferowane urządzenia można kupić za gotówkę albo na raty. Doświadczeni pracownicy fachowo pomogą w wyborze stosownego artykułu. Poza tym przedsiębiorstwo oferuje także pomoc w realizacji dotacji pozyskiwanych ze środków unijnych albo krajowych. W przypadku zainteresowania ofertą zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej, kontaktu telefonicznego lub wysłania maila.

  www.dlaszwalni.pl

katalog >> Maszyny i urządzenia przemysłowe >> inne >> 15961

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    www.stryja.pl

Mająca siedzibę w Warszawie Kancelaria Adwokacka Stryja&Wspólnicy zachęca do współpracy Klientów indywidualnych oraz podmioty gospodarcze. Oferuje obsługę z zakresu prawa karnego, opiekuńczego, przewozowego, cywilnego, zamówień publicznych, farmaceutycznego, konsumenckiego a także prawa pracy. Zapewnia obsługę podmiotów gospodarczych, windykację należności i oferuje pomoc w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych tudzież zastępstwo procesowe i sądowe, postępowanie egzekucyjne i dochodzenie roszczeń. Na stronie internetowej znajduje się więcej szczegółów i dane kontaktowe kancelarii.

  www.stryja.pl

katalog >> Usługi >> adwokaci >> 14079

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    MAŁGORZATA FUZINSKI Profesjonalny tłumacz

Jest nam niezmiernie miło móc zaprezentować Państwu ofertę Biura Tłumaczeń mgr Małgorzaty Fuzinski, które swoją siedzibę posiada w Olsztynie. Świadczymy profesjonalne usługi tłumaczenia przysięgłego z języka niemieckiego i innych języków europejskich. Oferujemy przekłady pisemne, ustne, konsekutywne oraz poświadczone. Można nam zlecić przetłumaczenie tekstów specjalistycznych (medycznych, prawniczych i technicznych), wniosków unijnych, aktów i pism urzędowych, artykułów naukowych oraz wielu innych. Gwarantujemy rzetelność, terminowość i najwyższą jakość usług. Szczegóły zamieszczone na stronie.

  biurotlumaczen.olsztyn.pl

katalog >> Usługi >> tłumaczenia >> 13335

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    REVISION-RZESZÓW biegli rewidenci podkarpacie

Zapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez firmę REVISION z Rzeszowa. Prowadzimy kancelarię doradców podatkowych i biegłych rewidentów. Działamy na obszarze Polski, Rosji i Niemiec. Oferujemy usługi z zakresu przeprowadzania wyceny spółek oraz majątków, obsługi podatkowej, badania sprawozdań finansowych, rozliczeń rocznych, a także prowadzimy audyt projektów unijnych. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy stale podwyższają swoje umiejętności. Do współpracy zapraszamy zarówno małe jak i duże firmy. Szczegółowe wiadomości odnajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

  www.rs.rzeszow.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> biura rachunkowe >> 11717

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    AD CONSULTING analiza finansowa gniezno

Ad Consulting z Gniezna to biuro rachunkowe, oferujące swoje usługi dla małych i średnich firm. Wykwalifikowane księgowe zagwarantują pełną obsługę księgową bądź rachunkową Państwa firmie. Zajmą się one prowadzeniem ksiąg rachunkowych, zapewnią pełną obsługę kadrowo-płacową, poprowadzą ewidencję przychodów oraz rozchodów, a także zajmą się rozliczaniem projektów unijnych. Swoim Klientom oferuje też doradztwo w ramach prowadzenia działalności. Długoletnie doświadczenie, nieustanne śledzenie zmieniających się przepisów prawa jak i indywidualne podejście do Klienta sprawiają, że biuro wykonuje swoje usługi na najwyższym poziomie. Więcej wiadomości na stronie internetowej.

  adconsulting.com.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> inne >> 11531

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 23