Logo small

TAG: unijnych

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 24
1.    www.dotacje-exportgroup.com.pl pozyskiwanie dotacji

DOTACJE EXPORT GROUP Przemysław Czernik to firma zlokalizowana we Wrocławiu proponująca kompleksową pomoc w rozliczaniu dotacji unijnych oraz prowadzeniu projektu. Okoliczności naszej współpracy są czyste, jasne oraz w pełni zabezpieczają Klienta co do wysokiej jakości napisanego projektu. Co więcej wykonujemy analizy oraz przygotowujemy modele ekonomiczno-finansowe na potrzeby opracowywanych projektów, a w razie potrzeby udzielamy fachowych porad prawnych oraz pomagamy w uzyskaniu niezbędnych dokumentów. Aby poznać pełny zakres działania firmy zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego oraz do zapoznania się z naszą stroną internetową.

  www.dotacje-exportgroup.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 15936

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    BALANCE Książki przychodowo-rozchodowe Gdynia

Biuro podatkowe BALANCE PARTNER znajduje się w Gdyni. Mamy długoletnie doświadczenie w świadczeniu usług doradczo-księgowych osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Naszym Klientom oferujemy prowadzenie kompleksowej obsługi księgowej przedsiębiorstwa, rozliczanie dotacji unijnych, sporządzanie wniosków kredytowych oraz pism urzędowych, reprezentowanie Klienta w urzędach lub sądach, pomoc w zakładaniu spółek prawa handlowego jak zarówno fachowe doradztwo podatkowe. Jesteśmy rzetelną firmą, korzystając z naszych usług mogą być Państwo spokojni o finanse oraz rozliczenia swojego przedsiębiorstwa. Zapraszamy na stronę.

  biuropodatkowebalance.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> podatki >> 12948

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    Dotacja unijne Łódź

Pleuropa.pl pomaga firmom zdobywać fundusze. Chętnie aplikuje i stara się o pozyskanie wszelkich funduszy z UE. Jakość pracy firmy jest powszechnie znana, a firma posiada grono zadowolonych klientów portfolio firmy jest bardzo bogate. Doświadczenie, rzetelność, profesjonalizm są największymi atutami firmy.

  pleuropa.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> porady prawne >> 12143

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    KRYSTIAN SAMBORSKI Ewidencja przychodów Wrocław

Zachęcamy do zapoznania się z propozycją biura rachunkowego, kierowanego przez Krystiana Samborskiego! Od ponad 10 lat świadczy fachowe usługi księgowe dla firm o różnych profilach działalności. Zapewnia on pełną obsługę księgową, prowadzenie ewidencji zysków, obsługę kadrowo-płacową czy sporządzanie raportów. Co więcej, w ramach usług konsultacyjnych, pomaga przedsiębiorstwom uzyskać dofinansowanie unijne czy wykonać analizę finansowo-księgową. Biuro ma wymagane ubezpieczenie OC. Zapraszamy także do odwiedzenia strony internetowej firmy, gdzie dostępny jest pełen zakres usług.

  ksiegowosc-samborski.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> księgowość >> 11375

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    LUKULLUS organizacja imprez firmowych gdańsk

Jeśli szukasz restauracji, w której poczujesz prawdziwy śródziemnomorski klimat, koniecznie odwiedź restaurację Lukullus w Gdańsku. W jej menu znajdują się tradycyjne, wyborne dania kuchni greckiej. Oprócz tego, wystrój wzorowany na tradycyjnej tawernie i nastrojowa muzyka spowodują, że wrócą tu Państwo nie raz. Dania przygotowywane przez doświadczonych kucharzy zaspokoją nawet największych smakoszy. Latem, do dyspozycji klientów jest tawerna letnia, w której organizowane są słynne przyjęcia grillowe oraz spotkania towarzyskie. Lokal posiada również klimatyzowaną salę balową, która pomieści do 230 gości. Więcej informacji o jadłospisie oraz organizacji uroczystości znajdą Państwo na stronie internetowej.

  www.tawernalukullus.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 10474

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    www.dlaszwalni.pl

Jeśli poszukujesz maszyny szwalniczej zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy P.P.H.U. Piotr Kuropatwa. Przedsiębiorstwo posiada swoją siedzibę w Ozorkowie w województwie łódzkim. Firma oferuje sprzedaż nowych oraz używanych maszyn szwalniczych. Oferowane urządzenia można kupić za gotówkę albo na raty. Doświadczeni pracownicy fachowo pomogą w wyborze stosownego artykułu. Poza tym przedsiębiorstwo oferuje także pomoc w realizacji dotacji pozyskiwanych ze środków unijnych albo krajowych. W przypadku zainteresowania ofertą zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej, kontaktu telefonicznego lub wysłania maila.

  www.dlaszwalni.pl

katalog >> Maszyny i urządzenia przemysłowe >> inne >> 15961

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    www.stryja.pl

Mająca siedzibę w Warszawie Kancelaria Adwokacka Stryja&Wspólnicy zachęca do współpracy Klientów indywidualnych oraz podmioty gospodarcze. Oferuje obsługę z zakresu prawa karnego, opiekuńczego, przewozowego, cywilnego, zamówień publicznych, farmaceutycznego, konsumenckiego a także prawa pracy. Zapewnia obsługę podmiotów gospodarczych, windykację należności i oferuje pomoc w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych tudzież zastępstwo procesowe i sądowe, postępowanie egzekucyjne i dochodzenie roszczeń. Na stronie internetowej znajduje się więcej szczegółów i dane kontaktowe kancelarii.

  www.stryja.pl

katalog >> Usługi >> adwokaci >> 14079

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    TŁUMACZENIA PRZYSIĘGŁE tłumaczenia przysięgłe zaświadczeń

Serdecznie zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą biura tłumaczeń Marioli Wiśniewskiej-Proboli, które mieści się w Olsztynie. Naszym Klientom oferujemy tłumaczenia aktów Urzędu Stanu Cywilnego, tekstów prawniczych, medycznych, ekonomicznych, artykułów technicznych oraz naukowych, streszczeń prac magisterskich i licencjackich, instrukcji obsługi, certyfikatów, wniosków unijnych, dokumentów samochodowych, pism urzędowych bądź innych. Gwarantujemy profesjonalne podejście, korzystne ceny oraz krótkie terminy realizacji zlecenia. Aby dowiedzieć się więcej o ofercie, wystarczy zajrzeć na naszą witrynę.

  tlumaczeniaprzysiegleangielski.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 13928

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    MAŁGORZATA FUZINSKI Profesjonalny tłumacz

Jest nam niezmiernie miło móc zaprezentować Państwu ofertę Biura Tłumaczeń mgr Małgorzaty Fuzinski, które swoją siedzibę posiada w Olsztynie. Świadczymy profesjonalne usługi tłumaczenia przysięgłego z języka niemieckiego i innych języków europejskich. Oferujemy przekłady pisemne, ustne, konsekutywne oraz poświadczone. Można nam zlecić przetłumaczenie tekstów specjalistycznych (medycznych, prawniczych i technicznych), wniosków unijnych, aktów i pism urzędowych, artykułów naukowych oraz wielu innych. Gwarantujemy rzetelność, terminowość i najwyższą jakość usług. Szczegóły zamieszczone na stronie.

  biurotlumaczen.olsztyn.pl

katalog >> Usługi >> tłumaczenia >> 13335

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    REVISION-RZESZÓW biegli rewidenci podkarpacie

Zapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez firmę REVISION z Rzeszowa. Prowadzimy kancelarię doradców podatkowych i biegłych rewidentów. Działamy na obszarze Polski, Rosji i Niemiec. Oferujemy usługi z zakresu przeprowadzania wyceny spółek oraz majątków, obsługi podatkowej, badania sprawozdań finansowych, rozliczeń rocznych, a także prowadzimy audyt projektów unijnych. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy stale podwyższają swoje umiejętności. Do współpracy zapraszamy zarówno małe jak i duże firmy. Szczegółowe wiadomości odnajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

  www.rs.rzeszow.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> biura rachunkowe >> 11717

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 24