Logo small

TAG: usługi

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 2459
1.    galar-firma.com

We Wrocławiu swoją siedzibę ma firma Galar. Istniejemy na rynku od 2015 roku a specjalizujemy się w profesjonalnym sprzątaniu pomieszczeń. Swoje usługi świadczymy w domach, mieszkaniach jak również biurach. Oferujemy odkurzanie, mycie okien, czyszczenie i polerowanie mebli a oprócz tego dezynfekcję toalet, układanie drobnych przedmiotów, czyszczenie sprzętów czy też wynoszenie śmieci. Pomagamy też w poszukiwaniu opieki dla dzieci i osób starszych. Gwarantujemy rzetelność, terminowość i konkurencyjne ceny usług. Żeby dowiedzieć się więcej na temat oferty lub skontaktować z nami, wystarczy zajrzeć na stronę internetową.

  www.galar-firma.com

katalog >> Usługi >> sprzątanie >> 18270

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    pakwit.pl

Firma Pakwit zajmuje się profesjonalną produkcją opakowań foliowych. Działamy w branży od 1986 roku. W trakcie ponad 30-letniej działalności zdobyliśmy duże doświadczenie w branży. Aktualnie w naszej ofercie znajdą Państwo opakowania Flow-pack, torebki foliowe, worki na śmieci i wiele innych produktów. Poza tym realizujemy również usługi pakowania. Wszelkie nasze działania realizowane są z myślą o klientach, dlatego zachowujemy wysokie standardy obsługi. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie internetowej. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług zarówno klientów indywidualnych jak i firmy.

  www.pakwit.pl

katalog >> Usługi >> opakowania >> 18193

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    Biuro aktuarialne aktuariusze ATTUARIO wyceny rezerw, spółek

Aktuariusz i licencjonowani aktuariusze świadczą usługi aktuarialne - wyceny aktuarialne rezerwy na świadczenia wg. MSR i KSR. Szybki, nieskomplikowany i przyjazny proces wyceny aktuarialnej. Wyceniamy rezerwy pracownicze, instrumenty finansowe a także spółki, przedsiębiorstwa.

  www.attuario.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> biznes i ekonomia >> 18146

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


4.    www.schody-lodz.pl schody łódź

Usługi Stolarskie Paweł Soszka w Andrespolu to oferta niepowtarzalnych rozwiązań konstrukcyjnych. Zajmujemy się produkcją schodów drewnianych i balustrad. W ofercie posiadamy schody dywanowe, samonośne oraz na wkładkę betonową. Drewno, z którego realizujemy nasze detale jest materiałem o najlepszej jakości, zapewniając trwały efekt, bezpieczeństwo i funkcjonalność. Każdy element dobieramy do indywidualnych potrzeb naszych klientów oraz ich oczekiwań. Zapraszamy do współpracy!

  schody-lodz.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 18130

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    www.stig-aluminium.pl

Drzwi, okna i fasady aluminiowo-szklane oferuje firma Stig-aluminium Adam Kasprowicz z Piaseczna. Posiadamy wieloletnie praktyka w dystrybucji stolarek, a dodatkowe usługi, jakie oferujemy to transport materiałów na wyznaczone przez klienta miejsca. Okna, drzwi, fasady, świetliki i werandy i ich produkcja to kluczowy zakres naszej działalności. Nasze produkty odznaczają się trwałością i funkcjonalnością. Gwarantujemy całościową obsługę na każdym etapie współpracy - od sprzedaży po montaż produktów. Zachęcamy również do skorzystania z bogatej oferty firmy budowlano-instalacyjnej.

  stig-aluminium.pl

katalog >> Dom i Ogród >> okna >> 18127

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    transport-monpierre.eu

W Zaniemyślu w województwie wielkopolskim swoją siedzibę ma firma Mon Pierre. Świadczymy całodobowe międzynarodowe usługi transportowe a z naszych usług korzystają zarówno pracownicy jak również turyści. Oferujemy przejazdy do Niemiec, Francji, Belgii i Holandii komfortowymi i bezawaryjnymi busami. Wszystkie nasze pojazdy są na bieżąco ulepszane i serwisowane, co zapewnia bezpieczeństwo i terminowość przewozów. Zatrudniamy także doświadczonych kierowców a ponadto posiadamy wszelkie zezwolenia. Oferujemy atrakcyjne ceny usług. Żeby dowiedzieć się więcej na temat oferty, wystarczy wejść na stronę internetową.

  https://www.transport-monpierre.eu

katalog >> Usługi >> transport >> 18121

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


7.    Celtron - Instalacje

Celtron to firma, która swoje usługi świadczy na terenie Wrocławia oraz okolic. Jej główną specjalizacją, jest montaż anten zarówno satelitarnych, jak i naziemnych DVB-T. Ponadto, w przypadku konieczności ustawienia lub naprawy anteny telewizyjnej, również mogą Państwo liczyć na wsparcie fachowców z Celtron. Jeżeli interesują Państwa systemy monitoringu i chcieliby Państwo zainwestować w ich posiadanie, także i ten typ usługi zostanie zrealizowany przez firmę Celtron. Jeśli klimatyzacja w Państwa firmie, tudzież domu wymaga serwisu, również pomoc w tym zakresie znajdziecie u fachowców Celtron.

  www.celtron.com.pl/

katalog >> Usługi >> usługi >> 18115

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


8.    Coffee Break - Usługi cateringowe – drink bar

Drink bar jest obowiązkowym elementem każdej dobrej imprezy. Rozmaite koktajle tworzone przez wyszkoloną obsługę zachwycają nawet najbardziej wymagających gości. Zapewniamy, że uczestnicy Twojej imprezy na długo zapamiętają to wydarzenie. Po więcej informacji zapraszamy na www.CoffeeBreak.pl

  coffeebreak.pl/

katalog >> Usługi >> catering >> 18107

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    SAFETY Service - Krakowskie Centrum BHP

BHP Kraków - Szkolenia - Usługi - Sklep stacjonarny&internetowy - Sprawdź naszą niespotykaną ofertę szkoleń BHP i sklepu stacjonarnego w Krakowie przy ul. Przykopy 5 - jedyne takie miejsce w Krakowie. BHP, PPOŻ i Pierwsza Pomoc

  safety-service.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> inne >> 18103

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    www.wroclaw-elektryk.com - usługi elektryczne

Profesjonalna firma elektryczna Elektryk Wrocław oferuje kompleksowe usługi elektryczne dla klientów indywidualnych, firm i instytucji. Kładziemy nowe lub modernizujemy już istniejące instalacje elektryczne. Klienci przed rozpoczęciem prac otrzymują do zaakceptowania bezpłatną wycenę. Usługa ma charakter kompleksowy i zaczyna się od projektu, poprzez montaż, aż po późniejszy serwis instalacji. Poza tym wśród usług znajduje się usuwanie awarii elektrycznych, pogotowie elektryczne, podłączanie sprzętu AGD, pomiary elektryczne, montaż oświetlenia oraz odbiory elektryczne. Na zlecenie przygotowujemy również dokumentacje techniczne.

  www.wroclaw-elektryk.com/

katalog >> Budownictwo >> inne >> 18042

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 2459