Logo small

TAG: usługi

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 2901
1.    Pogrzeby Poznań

Nasz zakład świadczy usługi pogrzebowe na terenie Poznania oraz pobliskich miejscowości, takich jak Swarzędz, Luboń, Suchy Las, Tarnowo Podgórne, Murowana Goślina, Puszczykowo, Przeźmierowo, Komorniki, Mosina, Kórnik oraz reszcie terenu Wielkopolski. Oferujemy kompleksową obsługę ceremonii pogrzebowej - od odebrania ciała zmarłego, poprzez załatwienie formalności z ZUS (KRUS, MSWiA), zarządem cmentarza i Kościołem, aż do pochówku lub kremacji. W naszej ofercie znajdą Państwo także popularne ostatnio usługi ekshumacji w celu przeniesienia szczątków do nowego grobu, co daje możliwość zgromadzenia wszystkich zmarłych z rodziny w jednym miejscu.

  zakladpogrzebowypoznan.pl/

katalog >> Usługi >> inne >> 21572

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


2.    Olpud - Usługi dekarskie Elbląg

Firma Olpud to firma, który świadczy usługi dekarskie Elbląg. Duże doświadczenie i umiejętności nabyte przez lata cechują Nas najwyższym standardem usług, które wykonujemy. Specjalizujemy się w wykonywaniu wszelkich pokryć dachowych, wraz z zakupem i dowozem towaru, naprawianiem wszelkich rodzajów dachów, ale także odśnieżaniem dachów w okresie zimowym. Gwarantujemy dojazd do klienta w celu doradztwa, pomocy w doborze odpowiednich materiałów oraz technologii.

  olpud.pl

katalog >> Budownictwo >> budownictwo >> 21565

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    Usługi Pogrzebowe Lilia

Misją zakładu pogrzebowego Lilia jest pomoc mieszkańcom Gdańska i okolic w organizacji pogrzebu pełnego szacunku i godności. Pracownicy zakładu Lilia dostępni są przez całą dobę pod numerem telefonu 888-550-860, aby przeprowadzić eksportację ciała do chłodni. Personel zakładu pogrzebowego Lilia to ludzie z ogromnym doświadczeniem, którzy pomogą przeprowadzić pogrzeb zgodnie z ostatnią wolą Zmarłego.

  liliapogrzeby.pl/

katalog >> Usługi >> usługi pogrzebowe >> 21561

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


4.    Usługi Pogrzebowe Mementum

Zakład pogrzebowy Mementum pomaga mieszkańcom Grodziska Wielkopolskiego, Wielichowa, Poznania i okolic w organizacji godnych pogrzebów. Pracownicy zakładu to ludzie z ogromnym doświadczeniu, którzy każde zadanie wykonują z ogromnym zaangażowaniem oraz z dbałością o szczegóły.

  mementum.com.pl/

katalog >> Usługi >> usługi pogrzebowe >> 21560

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    Zakład Pogrzebowy Eden w Lublinie

Zakład pogrzebowy Eden w Lublinie to firma oferująca kompleksowe usługi funeralne. Pracownicy zakładu od lat przeprowadzają godne ceremonie pogrzebowe, które spełniają oczekiwania rodziny Zmarłego. Już przy pierwszej rozmowie w biurze pracownicy ustalają wszystkie szczegóły pogrzebu. W tym rodzaj pogrzebu i jego oprawę. Wszystko to odbywa się w atmosferze dyskrecji i szacunku do drugiego człowieka. Pracownicy zakładu pogrzebowego Eden dostępni są pod numerem telefonu 501 765 844 przez całą dobę.

  www.edenpogrzeby.pl/

katalog >> Usługi >> usługi pogrzebowe >> 21559

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


6.    Universum Zakład Pogrzebowy Poznań, Usługi Pogrzebowe

Zakład pogrzebowy Universum Poznań od 60 lat pomaga mieszkańcom Poznania w organizacji pogrzebów. Firma prowadzi całodobowy odbiór zmarłego tel. (+48) 61 853 19 43. Pracownicy organizują ceremonie pogrzebowe tradycyjne i kremacje na cmentarzach komunalnych i parafialnych Poznania i okolic.

  universum-poznan.com.pl/

katalog >> Usługi >> inne >> 21557

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    Biuro rachunkowe - nataliahelp4you.com

Natalia Help4You to biuro rachunkowe, a przede wszystkim usługi księgowej dla Polaków w Holandii. Biuro księgowe znajduje się w Dronten, jednakże pomoc uzyskają wszystkie zainteresowane osoby. Natalia Help4You zajmuje się sprawami jednostek prywatnych oraz firm. Usługi księgowe obejmują m.in. rozliczenia podatkowe, zasiłki, dofinansowania lub kontakt z urzędami.

  nataliahelp4you.com/

katalog >> Biznes i ekonomia >> księgowość >> 21549

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


8.    Budowa domów jednorodzinnych Bolszewo

Budowa domów jednorodzinnych Bolszewo to specjalizacja firmy budowlanej Derkowski, która działa w tej branży od wielu lat. Zajrzyj na stronę www firmy i poznaj zakres działalności, w tym usługi takie jak prace ziemne, remonty, wykończenia czy kompleksowa budowa domów jednorodzinnych Bolszewo.

  www.derkowski.comweb.pl

katalog >> Budownictwo >> budownictwo >> 21498

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


9.    Usługi księgowe - fiskalia.pl

Profesjonalne i doświadczone biuro księgowe Wrocław o nazwie Fiskalia to miejsce prowadzące usługi księgowe i kadrowe na najwyższym poziomie. Naszym klientom oferujemy obsługę kadrową, prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz doradztwo podatkowe. Dzięki naszej pracy, działalność każdej firmy współpracującej z nami staje się mniej skomplikowana i bardziej efektywna.

  fiskalia.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> księgowość >> 21448

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


10.    kandulskimalermaister.pl

Całościowe usługi budowlane w zakresie budownictwa jednorodzinnego oraz przemysłowego oferuje firma Kandulski Malermaister. W ramach naszej oferty znajdą Państwo budowę domów od podstaw, prace remontowe i wykończeniowe, ze szpachlowaniem ścian czy układaniem kafelek. Zajmujemy się ponadto montażem parapetów wewnętrznych. Świadczymy także usługi dekarskie. Gwarantujemy rzetelne i fachowe doradztwo, wysoką jakość świadczonych usług oraz terminowe realizacje zleceń.

  www.kandulskimalermaister.pl

katalog >> Budownictwo >> usługi budowlane >> 21329

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 2901