Logo small

TAG: uzależnienia

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 21
1.    Uzależnienia - terapie grupowe, indywidualne

Pozwól sobie pomóc ze swoim nałogiem. Prowadzimy terapie uzależnień od alkoholu, narkotyków, hazardu, telefonu, komputera w Łodzi. Prowadzimy terapie grupowe, indywidualne oraz dla par. Zapraszamy!

  pracowniakuminiak.eu

katalog >> Zdrowie i uroda >> uzależnienia >> 18613

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


2.    Mandala - ośrodek leczenia uzależnień

Jeśli szukasz pomocy w leczeniu uzależnienia dla siebie lub bliskiej Ci osoby, koniecznie sprawdź ofertę Ośrodka leczenia uzależnień Mandala z Jordanowa Śląskiego - położonego w niedalekiej odległości od Wrocławia miasteczka. Ośrodek leczenia uzależnień Mandala to nowoczesna prywatna klinika leczenia uzależnień, zapewniająca swoim pacjentom wygodę pobytu, dyskrecję, anonimowość a także indywidualnie dobraną do potrzeb metodę leczenia, odwyku i terapii. W ośrodku poza uzależnieniami leczyć można także depresję i nerwicę.

  www.mandalawroc.pl/

katalog >> Usługi >> inne >> 15280

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    systemmed.pl

Masz problem z alkoholem, jesteś uzależniony od leków lub narkotyków? Skontaktuj się ze specjalistami System Med w Morawicy. Leczenie uzależnień obejmuje detoks pod całodobową opieką lekarza specjalisty, komplet badań i odtrucie organizmu. Oferujemy w ramach ośrodka także terapię stacjonarną z treningiem zapobiegania powrotom do nałogu a z terapią pogłębioną. Gwarantujemy 100% anonimowość, komfort i doskonałe warunki oraz rekomendacje Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Skontaktuj się i bądź wolny od nałogów!

  www.systemmed.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 16799

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Mandala - ośrodek leczenia uzależnień

Prywatna Klinika Leczenia Uzależnień Mandala to renomowana klinika terapii uzależnień na Dolnym Śląsku. Prowadzona jest przez specjalistów oraz przeszkolona i wykwalifikowaną kadrę do pracy z osobami uzależnionymi. Celem nadrzędnym kliniki Mandala jest objęcie najlepszej jakości opieką i wsparciem pacjentów i ich bliskich, a także pomoc w stawianiu pierwszych kroków w walce z nałogiem.

  mandalawroc.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 14966

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    Psycholog Katowice

Gabinet psychologiczny zlokalizowany w Katowicach. Gabinet specjalizuje się w terapiach osób dorosłych, małżeństw, młodzieży. W ofercie znajdziecie Państwo terapie nerwic, lęków, obżarstwa. Psycholog pomoże Państwu odzyskać pewność siebie, poradzić sobie z utratą bliskiej osoby, a nawet wyleczyć bezsenność powstającą na nerwowym tle. Wszystkie terapie w gabinecie charakteryzują się maksymalnym dopasowaniem do pacjenta.

  psycholog.lekarzekatowice.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> psycholog >> 10919

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    leczenie uzależnień - klinikauzalezniennaleczow.pl

Za naszym pośrednictwem wyjdziecie Państwo z wielu najpoważniejszych uzależnień. Pomagamy narkomanom, alkoholikom, osobom uzależnionym od internetu czy gier hazardowych. Stawiamy na spersonalizowany plan terapii. Posiadamy wiele autorskich i skutecznych metod eliminacji uzależnień. Do tego gwarantujemy Państwu profesjonalne zakwaterowanie w odosobnionej lokalizacji (Nałęczów).

  klinikauzalezniennaleczow.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> uzależnienia >> 10749

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    Strefa Trzeźwości - odwyk alkoholowy Kraków

Ośrodek STREFA TRZEŹWOŚCI zlokalizowany jest w malowniczej miejscowości Więckowice 10 km od Krakowa (na terenie Jury Krakowskiej). Prowadzimy prywatną klinikę uzależnień specjalizującą się w leczeniu choroby alkoholowej. Naszym klientom zapewniamy opiekę doświadczonych terapeutów oraz psychologów, a także odtrucie dla osób będących na terapii. Ponadto mogą oni także korzystać z konsultacji lekarskich u internisty oraz psychiatry. Wszyscy pacjenci mogą również liczyć na wsparcie już po zakończeniu terapii. Ośrodek prowadzi terapię stacjonarną, terapię nawrotów oraz terapię rozszerzoną. Dodatkowo proponujemy również terapię dochodzącą oraz wsparcie dla rodzin osób walczących z uzależnieniem alkoholowym. Zapewniamy komfortowe warunki, szereg zajęć w czasie wolnym (np. wycieczki po malowniczej okolicy czy na basen) oraz pełną anonimowość i kameralne warunki podczas leczenia (grupy na terapii stacjonarnej nie większe niż 8 osób).

  www.strefatrzezwosci.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> uzależnienia >> 5410

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


8.    psychicznie.pl leczenie alkoholizmu pruszków

Konsultacje psychiatryczne w Warszawie oferuje PIOTR MARCINOWICZ, psychiatra w trakcie specjalizacji w szpitalu Tworkowskim. Jako absolwent Wrocławskiego Uniwersytetu Medycznego i wykładowca na Uniwersytecie Medycznym, zajmuję się zaburzeniami nerwicowymi i lękowymi, zaburzeniami nastroju, zaburzeniami psychotycznymi oraz uzależnieniami chemicznymi i behawioralnymi. Zapraszam na konsultacje również osoby z zaburzeniami snu oraz ze współistniejącymi zaburzeniami psychicznymi.

  https://www.psychicznie.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 19330

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    www.szansanawolnosc.pl

W Beskidzie Śląskim znajduje się profesjonalny Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Szansa na wolność. Zgłaszają się tu pacjenci, którzy wysoko sobie cenią skuteczną terapię, kadrę wykwalifikowanych specjalistów jak i kameralne, dyskretne warunki. Zajmujemy się leczeniem uzależnienia od alkoholu, narkotyków, leków czy też hazardów a oprócz tego pomagamy osobom współuzależnionym. Oferujemy codzienną terapię indywidualną bądź grupową, opiekę lekarską, dodatkowe zajęcia a także dostęp do siłowni czy pięknego ogrodu. Zapewniamy doskonałe warunki i wsparcie po zakończonej terapii. Więcej informacji znaleźć można na stronie.

  www.szansanawolnosc.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> uzależnienia >> 19052

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    www.crster.pl

Centrum Rozwoju STER znajduje się w Tarnowie. Jesteśmy profejonalnym miejscem oferującym stacjonarną jak i zdalną pomoc w zakresie psychoterapii, poradnictwa psychologicznego, diagnozy psychologicznej i pomocy psychiatrycznej. Pomagamy osobom z objawami nerwic bądź depresji, dolegliwościami psychosomatycznymi, zaniżoną samooceną a ponadto walczącymi z uzależnieniami czy też chcących poprawić jakość swojego życia. Zatrudniamy doświadczonych lekarzy i psychoterapeutów, którzy zatroszczą o komfort pacjenta i podzielą się swoją wiedzą. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

  crster.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> psychoterapia >> 18050

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 21