Logo small

TAG: uzdatnianie

Wyniki dla tagów Seo


1 2 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 16
1.      Badanie i uzdatnianie wody - Twoja Czysta Woda

Firma Twoja Czysta Woda na terenie Śląska realizuje profesjonalne usługi badania oraz uzdatniania wody pitnej w domu. Posiadanie czystej wody niesie za sobą szereg korzyści w postaci korzystnego wpływu na zdrowie, dłuższej trwałości instalacji wodnych oraz sprzętów AGD. Usługi uzdatniania wody realizowane są głównie w największych miastach województwa śląskiego, małopolskiego i opolskiego w tym: Bielsko-Biała, Gliwice, Katowice, Opole, Oświęcim, Rybnik, Żywiec i Kraków. Na stronie internetowej Twoja Czysta Woda dostępnych jest mnóstwo zdjęć z przeprowadzonych realizacji w wymienionych regionach.

  twojaczystawoda.pl

katalog >> Dom i Ogród >> dom i ogrod >> 20785

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    odkurzaczecentralne.org.pl

ODKURZACZ P.H.U. to firma z Legnicy, która oferuje System Centralnego Odkurzania. Ponieważ wykonawstwo systemu zasadniczo odbywa się w obiektach nowo budowanych, zapraszamy do współpracy deweloperów lub inwestorów, a także osoby prywatne, które budują lub gruntownie remontują swoją nieruchomość. Nasze rozwiązania przynoszą inwestycjom prestiż i wygodę użytkowania, a przede wszystkim zdrowie. Nasza oferta zawiera również montaż urządzeń do uzdatniania wody z filtrem odwróconej osmozy. Zapraszamy.

  odkurzaczecentralne.org.pl

katalog >> Maszyny i urządzenia przemysłowe >> maszyny i urzadzenia przemysłowe >> 20109

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.      Hydroodwierty - studnie głębinowe

Naszą główną specjalnością jest wykonywanie różnego rodzaju studni. Najczęściej wybieranym typem jest studnia głębinowa, jej głębokość wynosi zazwyczaj nie więcej niż 30 metrów, gdyż nie są wtedy wymagane żadne pozwolenia. Największym atutem jest fakt, że woda w takiej studni pochodzi z warstw wód podziemnych, a nie z gruntu. Ponadto studnie wiercone można dodatkowo zabezpieczyć przed wodą gruntową co zdecydowanie poprawa jej jakość pod względem smaku jak i ograniczenia bakterii. Innym, również popularnym type studni są te kopane w obudowie z kręgów, wykonuje się je głównie na żyłach wodnych a ich głębokość zazwyczaj wynosi nie więcej niż 10 m. Ich cena jest zdecydowanie niższa w porównaniu do głębinowych, jednak zazwyczaj woda jest niezdatna do picia z powodu mieszania się wód gruntowych z ciekami wodnymi. W ramach studni wykonujemy również jej czyszczenie pogłębianie, przyłącze. Nasz różdżkarz za pomocą jednej z 4 sprawdzonych metod szuka wody na działce. Nasi specjaliści pomogą w uzdatnianiu wody pitnej.

  hydroodwiert.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 19597

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Centrale wentylacyjne Bartosz

Oferujemy przyjazne dla środowiska urządzenia oraz kompletne systemy. Systemy wentylacyjne Bartosz stosuje się zarówno w niewielkich lokalach użytkowych, domach jednorodzinnych, w rozmaitych obiektach użyteczności publicznej, a nawet w halach przemysłowych. Dział Wentylacji firmy Bartosz zajmuje się kompleksowo produkcją, doradztwem i wykonastwem. Gwarantujemy sprawdzone i najbardziej efektywne technologie. Skupiamy się na ograniczeniu zużycia wody, ciepła i energii elektrycznej.

  www.bartosz.com.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 17932

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    www.hydrasklad.pl

HYDRASKŁAD - GRUPA SBS Czesław Wójcicki w Sieradzu w ciągu 20 lat swojej działalności firma wyspecjalizowała się w technice grzewczej i sanitarnej, gwarantując kompletne systemy wodociągowe, kanalizacyjne oraz powiększony asortyment techniki grzewczej z uwzględnieniem zasad ekologii. W naszej ofercie znajdą Państwo m. in. kotły c.o. na paliwa stałe, kotły gazowe, panele fotowoltaiczne i pompy ciepła. Wszystkie nasze urządzenia spełniają najwyższe standardy, jakie weryfikują wymagane certyfikaty. Zapraszamy do zaznajomienia się z naszą ofertą, jaką prezentujemy na stronie oraz do kontaktu!

  www.hydrasklad.pl

katalog >> Dom i Ogród >> sklepy i hurtownie >> 16599

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    Twardość wody

Wykonywanie badań wody to specjalność naszego laboratorium, które jest w stanie wszystkim klientom zagwarantować kompleksową ofertę. Jesteśmy profesjonalnie przygotowanym laboratorium, które zajmuje się realizowaniem różnorakich badań. Posiadamy nowoczesny sprzęt i możemy wykonywać badania fizykochemiczne oraz odpowiednie badania o charakterze mikrobiologicznym, co pozwoli osiągnąć doskonały wynik i da możliwość określenia wielu istotnych dla użytkownika parametrów wody, która poddawana będzie badaniu.

  badaniewody.com.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 11067

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    urządzenia Cosmowater

Zapraszamy Państwa już teraz do zapoznania się z ofertą naszej firmy CosmoWATER. Swym klientom proponujemy niezwykle nowoczesne i profesjonalne urządzenia do uzdatniania wody. Nasze zmiękczacze powodują, że woda jest o wiele zdrowsza do picia, wykorzystania w praniu, zmywaniu. Posiadamy różnorodne urządzenia, jakie dostępne są w niezwykle atrakcyjnych cenach. Pełna oferta na naszej stronie www.

  cosmowater.pl

katalog >> Usługi >> uzdatnianie wody >> 10925

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    Filtr do wody - Global Group Sp. z o.o.

Co jak co, ale powinni zadbać Państwo o swoją wodę, co do tego ciężko mieć jakiekolwiek wątpliwości. Dlatego też zapraszamy do rzucenia okiem na urządzenia do filtrowania wody, które są umieszczone pod adresem www.Global.com.pl. Jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu takie urządzenia, które z jednej strony są najwyższej jakości, z drugiej odwrócona osmoza, dekarbonizacja czy dozowanie chemikaliów nie będą drogie.

  global.com.pl

katalog >> Usługi >> hydraulika siłowa >> 7947

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    Systemy uzdatniania wody - sprawdzone rozwiązania dla firm

Dostarczymy Państwu nowoczesne systemy uzdatniania wody. Zapewniamy wysokiej jakości produkty, optymalnie dostosowane do Państwa potrzeb i oczekiwań.

  www.gc2000.pl/

katalog >> Maszyny i urządzenia przemysłowe >> inne >> 7430

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


10.    Systemy uzdatniania wody - sprawdzone rozwiązania dla firm

Dostarczymy Państwu nowoczesne systemy uzdatniania wody. Zapewniamy wysokiej jakości produkty, optymalnie dostosowane do Państwa potrzeb i oczekiwań.

  www.gc2000.pl/

katalog >> Usługi >> usługi >> 7014

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 16