Logo small

TAG: wenerolog

Wyniki dla tagów Seo


1     Wyniki od 1 do 8 z 8
1.    instytutdermatologii.com

Instytut Dermatologii w Krakowie powstał w trosce o zdrowie i perfekcyjny wygląd skóry wszystkich pacjentów. Instytut umiejscowiony jest w samym centrum miasta. Nasz zespół składa się z lekarzy specjalistów, którzy służą fachową pomocą medyczną z zakresu dermatologii, chirurgii i wenerologii. Nasze gabinety zaopatrzone są w nowoczesną aparaturę diagnostyczną oraz specjalistyczny sprzęt. Dodatkowo, posiadamy własne laboratorium, w którym przeprowadzamy badania związane z leczeniem chorób skóry i jej pielęgnacji. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

  https://instytutdermatologii.com

katalog >> Zdrowie i uroda >> dermatologia >> 18429

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    Dobrywenerolog.pl

Kiła, kłykciny kończyste, HPV, cytomegalia, kandydoza, waginoza, chlamydioza, ureaplasma, to najczęstsze choroby weneryczne, czyli takie, przenoszone drogą płciową. Jeżeli chcesz poszerzyć swoją wiedzę na temat genezy ich powstawania, badań chorób wenerycznych, a także objawów, które dotyczą poszczególnych chorób, wejdź na stronę dobrywenerolog.pl i zapoznaj się ze specjalistycznymi artykułami.

  dobrywenerolog.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> choroby >> 15386

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


3.    salonkosmetyczny-szczytno.pl

Prezentujemy Państwu Salon Kosmetyczny i Gabinet Dermatologiczny z siedzibą w Szczytnie. Oferujemy leczenie i badanie schorzeń skóry. Wykonujemy ocenę dermatoskopową znamion i zmian skórnych. W salonie realizujemy zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało, masaże, ultradźwięki, oczyszczanie. Co więcej wykonujemy manicure, pedicure, depilację, makijaż, piercing czy opalanie natryskowe. Wiemy, iż najlepszą reklamą dla firmy jest zadowolony klient, w związku z tym nasze usługi wykonujemy na najwyższym poziomie. W celu umówienia się na wizytę prosimy o kontakt mailowy czy też telefoniczny. Więcej wiadomości znajduje się na naszej stronie internetowej.

  salonkosmetyczny-szczytno.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> gabinet kosmetyczny >> 15789

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


4.    http://drkozicka.pl

Specjalnością naszej kliniki medycznej jest zapewnienie naszym pacjentom usług medycznych z zakresu wenerologii oraz dermatologii. Posiadamy doświadczenie, które pozwala nam zapewnić naszym pacjentom wysoki standard leczenia, nowoczesny sprzęt medyczny zarówno zabiegowy jak i diagnostyczny. W ten sposób jesteśmy w stanie zapewnić kompleksowe leczenie realizowane z wykorzystaniem najnowszych metod leczenia.

  drkozicka.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> dermatologia >> 8908

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    HIGH-MED cellulit warszawa

Z przyjemnością chcemy przedstawić Państwu ofertę High-Med Przychodni Specjalistycznej. Siedziba naszej przychodni mieści się w Warszawie. Dla naszych Klientów oferujemy konsultacje lekarskie: ginekologiczne, dermatologiczne, endokrynologiczne, genetyczne i inne. Co więcej oferujemy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej takie jak: wypełnianie zmarszczek, mezoterapia, leczenie nadpotliwości, a także lipoliza. Jeśli mają Państwo jakieś pytania lub jeśli chcą Państwo skorzystać z naszej propozycji, służymy pomocą. Nasze dane teleadresowe mieszczą się na stronie internetowej.

  www.high-med.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 10095

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    centrumleczeniaran.pl

Skuteczne oczyszczenie rany z martwej tkanki, eliminacja bakterii znajdujących się w ranie oraz zapoczątkowanie procesu gojenia i wytwarzania nowego nabłonka - to wszystko rezultaty larwoterapii, jaką oferuje NZOZ Centrum Leczenia Ran w Warszawie. Jako jedni z nielicznych w Polsce oferujemy także ozonoterapię w leczeniu ran i pijawki. Naszym specjalistą jest dr Anna Kozera-Żywczyk, dermatolog-wenerolog. Zapraszamy osoby ze stopą cukrzycową, owrzodzeniami kończyn czy odleżynami do skorzystania z oferty.

  www.centrumleczeniaran.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 17925

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    www.uzaleznieniawroclaw.pl

Mieszczące się we Wrocławiu Prywatne Gabinety Lekarskie AARIS gorąco zachęcają Państwa do skorzystania ze swoich usług oraz zapoznania się ze swoją kompleksową ofertą. Proponujemy konsultacje lekarzy wielu specjalności: porady dermatologa, wenerologa, endokrynologa, immunologa, kardiologa, stomatologa tudzież lekarza rodzinnego. Oferujemy również pomoc osobom uzależnionym od alkoholu, detoksykację oraz profesjonalne badania diagnostyczne przy użyciu nowoczesnej aparatury EKG i USG. Jeśli chcą się Państwo zapoznać ze szczegółami, wystarczy zajrzeć na stronę internetową.

  www.uzaleznieniawroclaw.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> uzależnienia >> 14056

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


8.    DrWenerolog.pl - choroby weneryczne

Wykonujemy testy niezbędne do zdiagnozowania chorób przenoszonych drogą płciową, a także zakażeń w obrębie układu moczowego. Proponujemy testy HPV, na zakażenia grzybiczne, bakteryjne, wirusowe, na kiłę, na bakteryjne zapalenie pochwy i na wiele innych schorzeń. Zapewniamy maksymalną poufność danych. Gwarantujemy jednoznaczny wynik i krótkie terminy realizacji testów.

  drwenerolog.pl

katalog >> Zakupy przez internet >> sklepy >> 13241

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1     Wyniki od 1 do 8 z 8