Logo small

TAG: wody

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 290
1.    Rozwody Warszawa - adwokatjd.pl

Rozwody Warszawa to sprawy, którymi zajmuje się adwokat. Poza rozwodem można liczyć również na pomoc przy uzyskaniu alimentów. Jeśli konieczne jest pobawienie władzy rodzicielskiej do adwokat będzie wiedział jak ma się za to zabrać. Wszystkie sprawy powiązane z rozwodem są przez adwokata poruszane i bardzo szybko rozwiązane. Tego oczekuje każdy klient.

  adwokatjd.pl

katalog >> Usługi >> adwokaci >> 21436

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


2.    EuroClean Polska

EuroClean Polska jest wziętym producentem systemów do uzdatniania i dezynfekcji wody. Z POWODZENIEM DZIAŁAMY NA POLSKIM RYNKU OD 2007 ROKU Zajmujemy się uzdatnianiem i dezynfekcją wody w obiektach użyteczności publicznych takich jak: spółdzielnie mieszkaniowe, szpitale, wodociągi komunalne, obiekty sportowe, sanatoria, hotele, restauracje oraz inne średnie i duże przedsiębiorstwa. DEZYNFEKUJEMY WODĘ DLA KILKUSET POLSKICH PLACÓWEK MEDYCZNYCH Usuwamy bakterie występujące w przewodach wodociągowych, takie jak: Legionella pneumophila, E. Coli, itp. Zapobiegamy tworzeniu się osadów w instalacjach wodnych oraz zmiękczamy i oczyszczamy wodę. KAŻDEGO KLIENTA TRAKTUJEMY INDYWIDUALNIE Szanując czas i pieniądze naszych Klientów tworzymy indywidualną ofertę - spotykamy się z klientem, analizujemy problem, dobieramy miejsce montażu i przygotowujemy najkorzystniejsze rozwiązanie. ZAPEWNIAMY REGULARNY SERWIS I OBSŁUGĘ TECHNICZNĄ Nasza usługa nie kończy się na sprzedaży urządzeń. Priorytetem jest dla nas poprawa jakości wody oraz zapewnienie bezproblemowej eksploatacji systemu. Regularnie sprawdzamy i serwisujemy urządzenia oraz dostarczamy niezbędne materiały.

  euroclean.pl/

katalog >> Usługi >> inne >> 21316

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


3.    aqua-concept.pl

Firma Aqua-concept z siedzibą w Komornikach w województwie dolnośląskim zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Oferujemy nowatorskie rozwiązania w zakresie fizycznego i chemicznego uzdatniania wody. Przygotowaliśmy już przeszło 250 produktów własnego wynalazku. Posiadamy własne laboratorium projektowe z wyposażeniem technicznym. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo, kompleksowy serwis i przeglądy techniczne. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, postaramy się konkretnie i dokładnie odpowiedzieć na każde zadane pytanie. Więcej informacji mieści się na stronie internetowej.

  www.aqua-concept.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 21306

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    jjkrupinski.pl

Zlokalizowana w Klimontowie w województwie małopolskim firma J.J. Krupiński zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Specjalizujemy się w produkcji agregatów wysokociśnieniowych, a także naprawie i sprzedaży pomp. W naszym asortymencie mieszczą się agregaty do prób ciśnieniowych, agregaty pompowe, agregaty do wytwornic pary, lekkie podgrzewacze wody, a także akcesoria wysokociśnieniowe i bębny na węże wysokociśnieniowe. Oferujemy również usługę zakuwania węży ciśnieniowych i wykonujemy nietypowe elementy toczone wg rysunków. Więcej informacji na temat naszej oferty mieści się na stronie internetowej.

  www.jjkrupinski.pl

katalog >> Usługi >> produkcja >> 21123

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.      Badanie i uzdatnianie wody - Twoja Czysta Woda

Firma Twoja Czysta Woda na terenie Śląska realizuje profesjonalne usługi badania oraz uzdatniania wody pitnej w domu. Posiadanie czystej wody niesie za sobą szereg korzyści w postaci korzystnego wpływu na zdrowie, dłuższej trwałości instalacji wodnych oraz sprzętów AGD. Usługi uzdatniania wody realizowane są głównie w największych miastach województwa śląskiego, małopolskiego i opolskiego w tym: Bielsko-Biała, Gliwice, Katowice, Opole, Oświęcim, Rybnik, Żywiec i Kraków. Na stronie internetowej Twoja Czysta Woda dostępnych jest mnóstwo zdjęć z przeprowadzonych realizacji w wymienionych regionach.

  twojaczystawoda.pl

katalog >> Dom i Ogród >> dom i ogrod >> 20785

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 5


6.    Naziemne zbiorniki na deszczówkę - aquai.pl

Nasze przedsiębiorstwo od wielu lat Dostarcza najwyższej jakości systemy zagospodarowania wody deszczowej. W naszej ofercie Znajdziecie państwo zarówno zbiorniki na wodę deszczową jak i studnie chłonne. Dostępne są zbiorniki podziemne jak i również naziemne. Pełna oferta dostępna jest na stronie internetowej naszego przedsiębiorstwa.

  aquai.pl/

katalog >> Budownictwo >> materiały budowlane >> 20415

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


7.    gc2000.pl biocydy

Posiadająca siedzibę w Szczecinie firma GLOBAL CONCEPTS 2000 serdecznie zachęca Państwa do współpracy i zapoznania się ze swoją profesjonalną ofertą. Jesteśmy częścią angielskiej grupy funkcjonującej w branży uzdatniania wody przemysłowej. W zakres świadczonych przez nas usług wchodzi sprzedaż, montaż, serwis i naprawa urządzeń do dezynfekcji wody i usuwania niepożądanych pierwiastków. Posiadamy filtry domowe i przemysłowe, wkładki filtracyjne różnego rodzaju, zmiękczacze, uzdatniacze, systemy odwróconej osmozy oraz komponenty. Gwarantujemy najwyższą jakość usług i doradztwo. Więcej szczegółów na stronie.

  gc2000.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 20230

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


8.    odkurzaczecentralne.org.pl

ODKURZACZ P.H.U. to firma z Legnicy, która oferuje System Centralnego Odkurzania. Ponieważ wykonawstwo systemu zasadniczo odbywa się w obiektach nowo budowanych, zapraszamy do współpracy deweloperów lub inwestorów, a także osoby prywatne, które budują lub gruntownie remontują swoją nieruchomość. Nasze rozwiązania przynoszą inwestycjom prestiż i wygodę użytkowania, a przede wszystkim zdrowie. Nasza oferta zawiera również montaż urządzeń do uzdatniania wody z filtrem odwróconej osmozy. Zapraszamy.

  odkurzaczecentralne.org.pl

katalog >> Maszyny i urządzenia przemysłowe >> maszyny i urzadzenia przemysłowe >> 20109

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


9.    Wentylatory osiowe i promieniowe

Podejmujemy się osuszania placów budowy, nieruchomości. Oddajemy do Państwa dyspozycji osuszacze kondensacyjne charakteryzujące się wysoką niezawodnością. Mamy osuszacze powietrza przemysłowe na sprzedaż lub do wynajęcia na bardzo konkurencyjnych zasadach. Realizujemy poza tym skuteczne odgrzybianie ścian. Z wysoką skutecznością wykrywamy wycieki wody. Wspieramy w bieżącym funkcjonowaniu klientów indywidualnych, deweloperów, zarządców nieruchomości stawiających na jakość obsługi. Zachęcamy do przetestowania naszej wypożyczalni klimatyzatorów przenośnych.

  www.drytech.pl/

katalog >> Dom i Ogród >> klimatyzacja >> 20077

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    nowodvorski-lampy.pl

Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę firmy Phenomena Light Rafał Bleichert. Nasza siedziba mieści się w Gliwicach a jesteśmy profesjonalnym sprzedawcą produktów oświetleniowych a także dystrybutorem marki Nowodvorski Lighting. Dla naszych klientów przygotowaliśmy ciekawą ofertę oświetlenia zewnętrznego i wewnętrznego oraz źródeł światła. Posiadamy między innymi lampy sufitowe, ścienne, stojące, wpuszczane, ogrodowe, szybo-przewody i inne. Są to najwyższej klasy produkty dostępne w wielu wariantach i interesującej stylistyce. Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową.

  www.nowodvorski-lampy.pl

katalog >> Dom i Ogród >> oświetlenie >> 19814

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 290