Logo small

TAG: wody

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 286
1.      Badanie i uzdatnianie wody - Twoja Czysta Woda

Firma Twoja Czysta Woda na terenie Śląska realizuje profesjonalne usługi badania oraz uzdatniania wody pitnej w domu. Posiadanie czystej wody niesie za sobą szereg korzyści w postaci korzystnego wpływu na zdrowie, dłuższej trwałości instalacji wodnych oraz sprzętów AGD. Usługi uzdatniania wody realizowane są głównie w największych miastach województwa śląskiego, małopolskiego i opolskiego w tym: Bielsko-Biała, Gliwice, Katowice, Opole, Oświęcim, Rybnik, Żywiec i Kraków. Na stronie internetowej Twoja Czysta Woda dostępnych jest mnóstwo zdjęć z przeprowadzonych realizacji w wymienionych regionach.

  twojaczystawoda.pl

katalog >> Dom i Ogród >> dom i ogrod >> 20785

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 5


2.    Naziemne zbiorniki na deszczówkę - aquai.pl

Nasze przedsiębiorstwo od wielu lat Dostarcza najwyższej jakości systemy zagospodarowania wody deszczowej. W naszej ofercie Znajdziecie państwo zarówno zbiorniki na wodę deszczową jak i studnie chłonne. Dostępne są zbiorniki podziemne jak i również naziemne. Pełna oferta dostępna jest na stronie internetowej naszego przedsiębiorstwa.

  aquai.pl/

katalog >> Budownictwo >> materiały budowlane >> 20415

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    gc2000.pl biocydy

Posiadająca siedzibę w Szczecinie firma GLOBAL CONCEPTS 2000 serdecznie zachęca Państwa do współpracy i zapoznania się ze swoją profesjonalną ofertą. Jesteśmy częścią angielskiej grupy funkcjonującej w branży uzdatniania wody przemysłowej. W zakres świadczonych przez nas usług wchodzi sprzedaż, montaż, serwis i naprawa urządzeń do dezynfekcji wody i usuwania niepożądanych pierwiastków. Posiadamy filtry domowe i przemysłowe, wkładki filtracyjne różnego rodzaju, zmiękczacze, uzdatniacze, systemy odwróconej osmozy oraz komponenty. Gwarantujemy najwyższą jakość usług i doradztwo. Więcej szczegółów na stronie.

  gc2000.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 20230

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


4.    odkurzaczecentralne.org.pl

ODKURZACZ P.H.U. to firma z Legnicy, która oferuje System Centralnego Odkurzania. Ponieważ wykonawstwo systemu zasadniczo odbywa się w obiektach nowo budowanych, zapraszamy do współpracy deweloperów lub inwestorów, a także osoby prywatne, które budują lub gruntownie remontują swoją nieruchomość. Nasze rozwiązania przynoszą inwestycjom prestiż i wygodę użytkowania, a przede wszystkim zdrowie. Nasza oferta zawiera również montaż urządzeń do uzdatniania wody z filtrem odwróconej osmozy. Zapraszamy.

  odkurzaczecentralne.org.pl

katalog >> Maszyny i urządzenia przemysłowe >> maszyny i urzadzenia przemysłowe >> 20109

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


5.    Wentylatory osiowe i promieniowe

Podejmujemy się osuszania placów budowy, nieruchomości. Oddajemy do Państwa dyspozycji osuszacze kondensacyjne charakteryzujące się wysoką niezawodnością. Mamy osuszacze powietrza przemysłowe na sprzedaż lub do wynajęcia na bardzo konkurencyjnych zasadach. Realizujemy poza tym skuteczne odgrzybianie ścian. Z wysoką skutecznością wykrywamy wycieki wody. Wspieramy w bieżącym funkcjonowaniu klientów indywidualnych, deweloperów, zarządców nieruchomości stawiających na jakość obsługi. Zachęcamy do przetestowania naszej wypożyczalni klimatyzatorów przenośnych.

  www.drytech.pl/

katalog >> Dom i Ogród >> klimatyzacja >> 20077

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    nowodvorski-lampy.pl

Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę firmy Phenomena Light Rafał Bleichert. Nasza siedziba mieści się w Gliwicach a jesteśmy profesjonalnym sprzedawcą produktów oświetleniowych a także dystrybutorem marki Nowodvorski Lighting. Dla naszych klientów przygotowaliśmy ciekawą ofertę oświetlenia zewnętrznego i wewnętrznego oraz źródeł światła. Posiadamy między innymi lampy sufitowe, ścienne, stojące, wpuszczane, ogrodowe, szybo-przewody i inne. Są to najwyższej klasy produkty dostępne w wielu wariantach i interesującej stylistyce. Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową.

  www.nowodvorski-lampy.pl

katalog >> Dom i Ogród >> oświetlenie >> 19814

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.      Hydroodwierty - studnie głębinowe

Naszą główną specjalnością jest wykonywanie różnego rodzaju studni. Najczęściej wybieranym typem jest studnia głębinowa, jej głębokość wynosi zazwyczaj nie więcej niż 30 metrów, gdyż nie są wtedy wymagane żadne pozwolenia. Największym atutem jest fakt, że woda w takiej studni pochodzi z warstw wód podziemnych, a nie z gruntu. Ponadto studnie wiercone można dodatkowo zabezpieczyć przed wodą gruntową co zdecydowanie poprawa jej jakość pod względem smaku jak i ograniczenia bakterii. Innym, również popularnym type studni są te kopane w obudowie z kręgów, wykonuje się je głównie na żyłach wodnych a ich głębokość zazwyczaj wynosi nie więcej niż 10 m. Ich cena jest zdecydowanie niższa w porównaniu do głębinowych, jednak zazwyczaj woda jest niezdatna do picia z powodu mieszania się wód gruntowych z ciekami wodnymi. W ramach studni wykonujemy również jej czyszczenie pogłębianie, przyłącze. Nasz różdżkarz za pomocą jednej z 4 sprawdzonych metod szuka wody na działce. Nasi specjaliści pomogą w uzdatnianiu wody pitnej.

  hydroodwiert.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 19597

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


8.    labostrzeszow.pl badania fizykochemiczne wody

Badania analityczne oraz próbki z zakresu ochrony środowiska, żywności, wody i procesu wytwarzania żywności oferuje LABORATORIUM Spółka Wodna Strzegowa w Ostrzeszowie. Liczne certyfikaty i uprawnienia umożliwiają nam na realizacje zlecenia w zakresie akredytowanego pobierania i badania próbek w dziedzinie mikrobiologii i fizykochemii. Posiadamy akredytację na 73 metody badawcze, w tym m. in. wód powierzchniowych i podziemnych, odpadów, basenów, osadów ściekowych, a także pasz, tuszy zwierzęcej czy czystości powietrza. Kompletną ofertę prezentujemy na stronie, na którą zapraszamy!

  labostrzeszow.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 19553

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


9.    pwserkowski.pl

Chcesz mieć zapewnione efektywne i oszczędne ogrzewanie powietrza oraz wody? Sprawdź ofertę Przedsiębiorstwa Wielobranżowego Tomasz Serkowski w Skrzeszewie, które wykonuje projekty łazienek, instalacji pomp ciepła, a także konstruuje nowoczesne rozwiązań grzewcze. Świadczymy biegłe usługi hydrauliczne. Gwarantujemy najwyższą jakość, co potwierdzają uprawnienia gazowe i energetyczne i liczne certyfikaty zaufania. Prowadzimy także sklep hydrauliczny z artykułami sanitarnymi marek tj. Viessmann, Defro czy Unical. Zapraszamy do kontaktu!

  pwserkowski.pl/

katalog >> Usługi >> inne >> 19073

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    viacom.ceti.pl metalizacja obwodów

VIACOM to profesjonalna firma, która od 1999 roku zajmuje się produkcją obwodów drukowanych. Jej siedziba mieści się w Świątnikach Górnych w województwie małopolskim. Przedsiębiorstwo proponuje szereg nowoczesnych rozwiązań najwyższej jakości. Są to obwody drukowane jednostronne, dwustronne oraz wielowarstwowe spełniające wszystkie wymogi. Firma zapewnia również konkurencyjne ceny, profesjonalne doradztwo projektowo-techniczne a oprócz tego szeroką gamę produktów w wielu wariantach. Więcej szczegółów na temat oferty oraz niezbędne dane kontaktowe znaleźć można na stronie internetowej.

  viacom.ceti.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 18734

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 286