Logo small

TAG: wody

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 269
1.    nowodvorski-lampy.pl

Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę firmy Phenomena Light Rafał Bleichert. Nasza siedziba mieści się w Gliwicach a jesteśmy profesjonalnym sprzedawcą produktów oświetleniowych a także dystrybutorem marki Nowodvorski Lighting. Dla naszych klientów przygotowaliśmy ciekawą ofertę oświetlenia zewnętrznego i wewnętrznego oraz źródeł światła. Posiadamy między innymi lampy sufitowe, ścienne, stojące, wpuszczane, ogrodowe, szybo-przewody i inne. Są to najwyższej klasy produkty dostępne w wielu wariantach i interesującej stylistyce. Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową.

  www.nowodvorski-lampy.pl

katalog >> Dom i Ogród >> oświetlenie >> 19814

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


2.      Hydroodwierty - studnie głębinowe

Naszą główną specjalnością jest wykonywanie różnego rodzaju studni. Najczęściej wybieranym typem jest studnia głębinowa, jej głębokość wynosi zazwyczaj nie więcej niż 30 metrów, gdyż nie są wtedy wymagane żadne pozwolenia. Największym atutem jest fakt, że woda w takiej studni pochodzi z warstw wód podziemnych, a nie z gruntu. Ponadto studnie wiercone można dodatkowo zabezpieczyć przed wodą gruntową co zdecydowanie poprawa jej jakość pod względem smaku jak i ograniczenia bakterii. Innym, również popularnym type studni są te kopane w obudowie z kręgów, wykonuje się je głównie na żyłach wodnych a ich głębokość zazwyczaj wynosi nie więcej niż 10 m. Ich cena jest zdecydowanie niższa w porównaniu do głębinowych, jednak zazwyczaj woda jest niezdatna do picia z powodu mieszania się wód gruntowych z ciekami wodnymi. W ramach studni wykonujemy również jej czyszczenie pogłębianie, przyłącze. Nasz różdżkarz za pomocą jednej z 4 sprawdzonych metod szuka wody na działce. Nasi specjaliści pomogą w uzdatnianiu wody pitnej.

  hydroodwiert.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 19597

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


3.    labostrzeszow.pl badania fizykochemiczne wody

Badania analityczne oraz próbki z zakresu ochrony środowiska, żywności, wody i procesu wytwarzania żywności oferuje LABORATORIUM Spółka Wodna Strzegowa w Ostrzeszowie. Liczne certyfikaty i uprawnienia umożliwiają nam na realizacje zlecenia w zakresie akredytowanego pobierania i badania próbek w dziedzinie mikrobiologii i fizykochemii. Posiadamy akredytację na 73 metody badawcze, w tym m. in. wód powierzchniowych i podziemnych, odpadów, basenów, osadów ściekowych, a także pasz, tuszy zwierzęcej czy czystości powietrza. Kompletną ofertę prezentujemy na stronie, na którą zapraszamy!

  labostrzeszow.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 19553

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


4.    pwserkowski.pl

Chcesz mieć zapewnione efektywne i oszczędne ogrzewanie powietrza oraz wody? Sprawdź ofertę Przedsiębiorstwa Wielobranżowego Tomasz Serkowski w Skrzeszewie, które wykonuje projekty łazienek, instalacji pomp ciepła, a także konstruuje nowoczesne rozwiązań grzewcze. Świadczymy biegłe usługi hydrauliczne. Gwarantujemy najwyższą jakość, co potwierdzają uprawnienia gazowe i energetyczne i liczne certyfikaty zaufania. Prowadzimy także sklep hydrauliczny z artykułami sanitarnymi marek tj. Viessmann, Defro czy Unical. Zapraszamy do kontaktu!

  pwserkowski.pl/

katalog >> Usługi >> inne >> 19073

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    viacom.ceti.pl metalizacja obwodów

VIACOM to profesjonalna firma, która od 1999 roku zajmuje się produkcją obwodów drukowanych. Jej siedziba mieści się w Świątnikach Górnych w województwie małopolskim. Przedsiębiorstwo proponuje szereg nowoczesnych rozwiązań najwyższej jakości. Są to obwody drukowane jednostronne, dwustronne oraz wielowarstwowe spełniające wszystkie wymogi. Firma zapewnia również konkurencyjne ceny, profesjonalne doradztwo projektowo-techniczne a oprócz tego szeroką gamę produktów w wielu wariantach. Więcej szczegółów na temat oferty oraz niezbędne dane kontaktowe znaleźć można na stronie internetowej.

  viacom.ceti.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 18734

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    przewody-techniczne.pl Węże przemysłowe

Firma RONDO 2 zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Oferujemy wysokiej jakości przewody techniczne i elementy łączące oraz węże przemysłowe z tworzyw sztucznych. Jakość artykułów potwierdzona jest właściwymi certyfikatami. Gwarantujemy błyskawiczną wysyłkę w formie paczki kurierskiej. Produkty dostępne są w atrakcyjnych cenach. Przy większych zamówieniach oferujemy interesujące rabaty. Chętnie poradzimy w wyborze odpowiedniego produktu oraz odpowiemy na nurtujące pytania. Osoby zainteresowane szczegółowymi informacjami na temat aktywności firmy zapraszamy na stronę internetową.

  przewody-techniczne.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 18559

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    przewody-techniczne.pl Węże przemysłowe

Posiadająca swoją siedzibę w Katowicach firma RONDO 2 zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Zajmujemy się produkcją węży przemysłowych oraz przewodów technicznych z tworzyw sztucznych. W ofercie posiadamy również elementy scalające do przewodów elastycznych. Nasze produkty znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu jak np. w przemyśle metalurgicznym, górniczym, kopalnianym lub też chemicznym. W trosce o potrzeby naszych klientów nieustannie rozszerzamy swą ofertę o nowe produkty. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie odnajdziecie Państwo więcej informacji na nasz temat.

  przewody-techniczne.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 18558

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


8.    Dystrybutory Wody dla Firm Warszawa

Organizacja pracy biurowej wymaga między innymi zapewnienia pracownikom stałego dostępu do wody pitnej. Szczególnie ważne jest to w okresie letnim, kiedy wysokie temperatury wzmagają pragnienie. Woda do biura może być dostarczana w różny sposób. Na naszej stronie internetowej pragniemy zaprezentować rozbudowaną ofertę dystrybutorów, w tym bezbutlowe dystrybutory do wody. Nowoczesne rozwiązania techniczne sprawiają, że woda do biura w dystrybutorze posiada również walory estetyczne, ozdabiając pomieszczenie, w którym zostanie umieszczona. Doskonałym tego przykładem są bezbutlowe dystrybutory do wody, które bez wątpienia wzbudzą uznanie wśród pracowników biura. Oferowane na stronie urządzenia są bardzo różnorodne, posiadają rozmaite rozmiary i funkcje. Dzięki temu klient bez problemu może wybrać urządzenie spełniające jego wymagania oraz pasujące nawet do najmniejszej przestrzeni biurowej. Nowoczesne, bezbutlowe dystrybutory do wody mogą być ustawione na blacie lub pod nim. Występują również urządzenia wolnostojące. W przeciwieństwie do tradycyjnych dystrybutorów, które posiadały opcję zimnej i gorącej wody, urządzenia bezbutlowe zapewniają oprócz tego możliwość picia wody w temperaturze pokojowej, a także gazowanej. Te funkcje usprawniają pobieranie wody i przygotowywanie napojów oraz umilają pracownikom wykonywanie tych czynności. Woda do biura w eleganckim dystrybutorze to nie tylko zaspokajanie podstawowych potrzeb zatrudnionych osób, lecz także idealne dopełnienie wystroju wnętrza.

  aquago.com.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 18525

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 4


9.    Analizator masy ciała | InBody770

Urządzenie o nazwie InBody770 to wysokiej jakości, nowoczesny i profesjonalny analizator składu ciała, który nie tylko dokładnie określa wagę ciała i skład, ale również dokonuje analizy zawartości wody w ludzkim organizmie. Prezentowany analizator składu masy ciała znajduje szerokie zastosowanie głównie w branży medycznej oraz w klinikach i poradniach zajmujących się leczeniem otyłości. Jego atutem jest bardzo dokładne działanie, dzięki któremu analizy są trafne oraz niezawodne. Testy wykonywane tym urządzeniem są krótkie i nieinwazyjne.

  inbody770.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 17943

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


10.    Centrale wentylacyjne Bartosz

Oferujemy przyjazne dla środowiska urządzenia oraz kompletne systemy. Systemy wentylacyjne Bartosz stosuje się zarówno w niewielkich lokalach użytkowych, domach jednorodzinnych, w rozmaitych obiektach użyteczności publicznej, a nawet w halach przemysłowych. Dział Wentylacji firmy Bartosz zajmuje się kompleksowo produkcją, doradztwem i wykonastwem. Gwarantujemy sprawdzone i najbardziej efektywne technologie. Skupiamy się na ograniczeniu zużycia wody, ciepła i energii elektrycznej.

  www.bartosz.com.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 17932

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 269