Logo small

TAG: wróżenie

Wyniki dla tagów Seo


1     Wyniki od 1 do 5 z 5
1.    janpawlak.pl

Sesje relaksacyjne, medytacje, diagnozy wg RECALL HEALING / Totalnej Biologii, biodiagnozy i diagnozy rodowe to tylko niektóre z usług, jakie realizuje architekt jakości życia Jan Pawlak z Centrum Harmonii Życia w Łodzi. Zajmuję się doenergetyzowaniem oraz usuwaniem pieczęci, ślubów i umów. Podejmuję się cięcia negatywnych połączeń energetycznych oraz uzdrawianiem ograniczeń. Zachęcam do zaznajomienia się z certyfikatami, jakie prezentuję na stronie oraz do współpracy. W ramach oferty, usługi realizuję również zdalnie. Zapraszam!

  https://janpawlak.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> uslugi >> 20673

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.      TAROT ASTROLOGIA HOROSKOP

Tarot, stawianie tarota, historia tarota, horoskop solarny. Astrologia, horoskop, numerologia

  www.astrohoroskop.net.pl

katalog >> Rozrywka i hobby >> inne >> 18971

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    TWOJA PRZYSZŁOŚĆ mag wróżenie z kart

Jeśli szukasz profesjonalnej wróżby od prawdziwej wróżki - zobacz ofertę, jaką przygotowała dla Ciebie Twoja Przyszłość. Tarapaty miłosne? Problemy w pracy? Strach o zdrowie własne albo rodziny? Nie lekceważ tego i zgłoś się do nas, wróżymy z linii życia i prowadzimy rozmowy przy tarocie z kart. Znamy odpowiedzi na Twoje pytania, pomożemy odkryć Twoje przeznaczenie. Sprawdź nas już dziś! Zadzwoń albo wyślij sms. Działamy całą dobę. Dodatkowe wiadomości znajdują się na naszej witrynie internetowej.

  twojaprzyszlosc.com.pl

katalog >> Rozrywka i hobby >> wrozby >> 10542

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


4.    SzklanaKula.tv

Chciałbyś zasięgnąć porady wróżbity, ale nie wiesz gdzie go szukać? Profesjonalnych wróżbitów znajdziesz w naszym serwisie i to nawet bez wychodzenia z domu. Teraz możesz skorzystać z ich usług na żywo za pomocą dyskretnego połączenia on-line. Od Ciebie zależy czy będzie to horoskop astrologiczny czy karty Tarota. Zarejestruj się jeszcze dziś i zobacz jakie to proste.

  www.szklanakula.tv

katalog >> Rozrywka i hobby >> portale >> 7737

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    Wróżby na telefon oraz przez sms.

Zastanawiasz się, co czeka Cię w najbliższej przyszłości? Chciałbyś poznać możliwości jakie da Ci nowa praca? Zastanawiasz się, czy osoba z którą jesteś związany faktycznie jest Ci pisana? Skorzystaj z profesjonalnej pomocy wróżek i tarocistów oferujących swoje usługi na portalu parasfera.pl. Z naszymi specjalistami możesz skontaktować się telefonicznie, za pomocą chata, mailowo oraz poprzez SMS. Znajdź metodę wróżenia dla siebie: reiki, wróżenie z gwiazd, astrologia, tworzenie horoskopów, tarot, karty anielskie – to tylko niektóre z metod, które oferujemy. Na portalu znajdziesz także liczne informacje związane z ezoteryką oraz wróżeniem.

  www.parasfera.pl

katalog >> Humor i rozrywka >> inne >> 10401

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1     Wyniki od 1 do 5 z 5