Logo small

TAG: wrocław

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 711
1.    DATIVE Sp. z o.o. - Comarch ERP Optima Wrocław

Informatyczna firma wdrożeniowa Dative Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu zajmuje się wdrożeniami i serwisem systemu Comarch ERP Optima na terenie tego miasta oraz całego województwa dolnośląskiego. Z tego systemu korzysta około kilkudziesięciu naszych klientów. Z powodzeniem wdrażamy Comarch ERP Optima w biurach rachunkowych. Nie boimy się trudnych wdrożeń modułów księgowych czy kadrowo-płacowych gdyż jest to nasza wieloletnia specjalizacja. Z powodzeniem wdrażamy i serwisujemy również ten program w firmach handlowych czy usługowych z różnych branż np. budowlanej, mediowej, instytucjach publicznych i kulturalnych, poligraficznych, meblowych czy szeroko rozumianego przemysłu. Comarch ERP Optima to najlepsze rozwiązanie dla firm z wielu branż i o bardzo różnorodnej specyfice. Wynika to z konstrukcji tego systemu informatycznego, który złożony jest z wielu różnorodnych modułów służących do zarządzania każdym obszarem przedsiębiorstwa. Comarch ERP Optima cieszy się świetnymi opiniami i posiada mnóstwo bardzo dobrych referencji od klientów w całej Polsce a nie tylko w samy m Wrocławiu. Jako doświadczony (ponad 10 lat stażu) Partner Comarch ERP Optima posiadamy wiele różnych certyfikatów potwierdzających nasze szerokie kompetencje. Dative - konsultanci wdrożeniowi z zamiłowaniem do perfekcji. Odwiedź naszą stronę www.dative.com.pl z której dowiecie się wszystkiego na temat naszych doświadczeń w zakresie wdrożeń oprogramowania Comarch ERP Optima oraz referencji. Jeśli to dla was za mało zapraszamy do bezpośredniego kontaktu, spotkania i prezentacji. Możecie również pobrać z naszej strony bezpłatne demo tego systemu i bezpłatnie testować je na swoim komputerze 60 dni zupełnie za darmo!

  dative.com.pl

katalog >> Komputery i internet >> oprogramowanie >> 18461

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


2.    Górecki Marek Urolog Wrocław

Gabinety Urologiczne Marka Góreckiego znajdują się we Wrocławiu i są zaopatrzone w profesjonalny sprzęt umożliwiający diagnostykę oraz leczenie chorób układu moczowo-płciowego. Pośród nich tj. schorzenia prostaty, kamica dróg moczowych, zaburzenia w oddawaniu moczu, choroby nerek bądź też pęcherza. Dodatkowo realizowane są zabiegi chirurgiczne związane z tzw. chirurgią jednego dnia (operacja stulejki czy korekcja wędzidełka). Ponadto realizowane są badanie USG układu moczowo-płciowego. Pacjenci rejestrowani są również na wizyty domowe. Szczegółowe wiadomości na ten temat odnajdą Państwo na stronie internetowej gabinetów.

  urolog-gorecki.wroclaw.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> urolog >> 18383

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


3.    Wynajem maszyn budowlanych Wrocław

Wypożyczalnia C&JU zajmuje się wynajem specjalistycznych maszyn budowlanych. Firma C&JU kompleksowo odpowiada na potrzeby klientów i poza wynajmem oferuje sprzedaż. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i wiemy, jak zapewnić Państwu obsługę na najwyższym poziomie. Aby skorzystać z nowoczesnego sprzętu budowlanego, wcale nie trzeba decydować się na jego zakupienie. Dzięki wynajmu maszyny budowlanej można otrzymać do niej dostęp zawsze wtedy, gdy będzie ona potrzebna. Sprawdź ceny, porównaj koszty i przekonaj się, że dzierżawa to najtańsze rozwiązanie! Usługa wynajem maszyn budowlanych mają szereg zalet, niż kupowanie na własny koszt. Gwarantujemy pełny profesjonalizm świadczonych usług i wysokiej jakości bezawaryjnego wynajmu maszyn budowlanych.

  www.wynajemwroclaw.com

katalog >> Budownictwo >> maszyny budowlane >> 18358

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


4.    wynajem maszyn budowlanych Wrocław

Maszyny budowlane dostępne w ofercie to szeroka gama specjalistycznego sprzętu budowlanego takiego jak: dźwigi, koparki, podnośniki koszowe, podnośniki nożycowe, wózki widłowe oraz podnośniki

  www.ladowarkiteleskopoweobrotowe.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 18357

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    skup aut Wrocław |Kupię samochód Auto komis LIDER

Skup aut Wrocław oferuje skup i sprzedaż samochodów oraz komis samochodowy na terenie województwa dolnośląskiego. Skupujemy auta sprawne i uszkodzone. Zapewniamy użytkownikom dróg całodobową pomoc drogową 7 dni w tygodniu.

  www.lider-auto.pl/

katalog >> Motoryzacja >> inne >> 18269

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    alog.wroclaw.pl regały magazynowe Wrocław

Szukasz zaopatrzenia do swojego magazynu? Sprawdź ofertę P.P.H.U. Alog we Wrocławiu. Dostarczamy wyposażenie magazynów w szerokim zakresie. W naszym asortymencie znajdziesz regały magazynowe metalowe malowane proszkowo, ocynkowane bądź z półką z płyty paździerzowej. Ponadto proponujemy wózki platformowe oraz elementy konstrukcyjne np: jedno lub dwuburtowe, osiatkowane, wózki paletowe i wózki dwukołowe. Więcej szczegółów prezentujemy na naszej stronie.

  alog.wroclaw.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 18230

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    Hakiru - Rejestracja pojazdów wrocław

Kompleksowa rejestracja pojazdów we Wrocławiu wraz z biurem tłumaczeń. rejestracja samochodu lub motocykla w 2 dni. Ubezpieczenia oc, ac nnw każdego zarejestrowanego auta

  rejestrowanieaut.pl

katalog >> Usługi >> ubezpieczenia >> 18207

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


8.    www.uram-med.pl Implantologia Wrocław

Wszechstronna oferta stomatologii i medycyny estetycznej, lekarze specjaliści, pionierskie metody leczenia i najwyższej klasy sprzęt to oferta Centrum medycznego Uram-Med we Wrocławiu. Specjalizujemy się w stomatologii, implantologii i medycynie estetycznej. W ramach tych obszarów wykonujemy szereg skutecznych i efektywnych zabiegów zdrowotnych i estetycznych. Naszym pacjentom Polecamy wiedzę i praktykę. Zachęcamy do umawiania wizyt.

  uram-med.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 18171

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    www.bngross.pl Kancelaria prawna nieruchomości Wrocław

Gross Nieruchomości Kancelaria Prawna we Wrocławiu to profesjonalna obsługa prawna klientów indywidualnych i instytucjonalnych. Zapraszamy wszystkich, którzy zarówno poszukują nieruchomości, chcą ją spieniężyć lub wynająć bądź rozważają inwestycje na rynku nieruchomości. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo, analizy rynku nieruchomości i wsparcie marketingowe. Nad wszystkim czuwają dedykowani doradcy. Zapraszamy do kontaktu.

  www.bngross.pl

katalog >> Nieruchomości >> inne >> 18164

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    www.wroclaw-elektryk.com - usługi elektryczne

Profesjonalna firma elektryczna Elektryk Wrocław oferuje kompleksowe usługi elektryczne dla klientów indywidualnych, firm i instytucji. Kładziemy nowe lub modernizujemy już istniejące instalacje elektryczne. Klienci przed rozpoczęciem prac otrzymują do zaakceptowania bezpłatną wycenę. Usługa ma charakter kompleksowy i zaczyna się od projektu, poprzez montaż, aż po późniejszy serwis instalacji. Poza tym wśród usług znajduje się usuwanie awarii elektrycznych, pogotowie elektryczne, podłączanie sprzętu AGD, pomiary elektryczne, montaż oświetlenia oraz odbiory elektryczne. Na zlecenie przygotowujemy również dokumentacje techniczne.

  www.wroclaw-elektryk.com/

katalog >> Budownictwo >> inne >> 18042

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 711