Logo small

TAG: współpraca

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 93
1.    Blog lifestylowy

Chcesz zobaczyć interesującego bloga lifestajlowego? Zobacz koniecznie bloga Agnieszki i zobacz wpisy podróżnicze o Biskupinie, Żywcu, zwiedzaniu Gniezna śladami Króli i Królików i Izbie Pamięci Wędrowiec lub zobacz przepis na pyszną szarlotkę, ulubione ciasto marchewkowe, które znika w chwilę, ostrą szakszuką. Na blogu znajdziesz artykuły o tym jak założyć drugie konto na instagramie, jak założyć bloga, co to jest certyfikat SSL, jak założyć bloga na Wordpressie, jaki hosting wybrać. Zapraszam! Agnieszka

  agnieszkajagusiak.pl/

katalog >> Blogi >> inne >> 22877

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    vrtraining.eu

Komunikacja interpersonalna, współpraca w zespole i międzydziałowa, budowanie zespołu (Team Building), relacji i zaufania, a poza tym analiza danych i rozwiązywanie problemów to tylko niektóre ze szkoleń, jakie oferuje firma VR Training z Olsztyna. Jesteśmy ekspertami od wirtualnej rzeczywistości i organizujemy szkolenia oraz eventy z wykorzystaniem VR. Proponujemy też warsztaty zarządzania sobą w czasie i efektywną organizację pracy, coaching zespołowy i menedżerski oraz negocjacje - na 5 poziomach zaawansowania. Na życzenie Klienta szkolenia realizowane są w standardzie HRD BP. Zachęcamy do kontaktu.

  www.vrtraining.eu

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> kursy i szkolenia >> 16956

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    Dolinafotowoltaiki.pl baza wiedzy

Dolina Fotowoltaiki to projekt wyjątkowy. Dzięki niemu mamy szansę na rozwój innowacyjności w naszym kraju. Nasze działania mają na celu rozwój tej nowoczesnej technologii pozyskiwania ekologicznej energii. Łączymy naukowców z przedsiębiorcami i stwarzamy dogodne warunki do współpracy. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do działania w ramach naszego konsorcjum.

  dolinafotowoltaiki.pl

katalog >> Rozrywka i hobby >> portale >> 8572

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Szeri Szeri - marketing w blogosferze

Szeri Szeri to miejsce spotkania marki z blogerami. Marka otrzymuje kompleksową strategię promocji w blogosferze oraz propozycje blogerów, którzy mogliby wziąć udział w tej konkretnej kampanii. Blogerzy zaś otrzymują możliwość współpracy z dużymi, silnymi markami, dzięki którym mogą nie tylko zarobić, ale także zdobyć doświadczenie. Co więcej, Szeri Szeri zapewnia blogerom pomoc profesjonalnych prawników, księgowych, programistów i grafików. Jeśli zatem potrzebujesz reklamy dla marki lub jesteś kreatywnym i otwartym na ciekawe projekty blogerem, to Szeri Szeri znajdzie coś odpowiedniego dla Ciebie.

  www.szeriszeri.pl/

katalog >> Marketing i Reklama >> marketing internetowy >> 8030

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    Oferty biznesowe

Składanie kluczowych ofert, jak również możliwość zawarcia nowych znajomości biznesowych umożliwia międzynarodowy Portal e-B2B.org. Za jego pomocą możesz dodawać do bazy bezpłatne ogłoszenia biznesowe, możesz również zamieszczać nielimitowaną ilość ofert i to zarówno w języku polskim, niemieckim, angielskim czy też rosyjskim. Ponadto, w każdym przypadku możesz skorzystać również z pomocy doświadczonych tłumaczy i powiększyć w ten sposób grono odbiorców ogłoszeń. Spróbuj, to nic nie kosztuje!

  www.e-b2b.org

katalog >> Marketing i Reklama >> kompleksowa obsługa reklamowa >> 3782

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    PKFO.PL

PKFO jest firmą doradztwa kredytowego i finansowego, która oferuje bezpłatne konsultacje dla klientów. W Warszawie doradcy kredytowi zazwyczaj pomagają w skompletowaniu dokumentacji kredytu mieszkaniowego. Dodatkowe usługi obejmują ochronę majątku przed komornikiem, nawet w najtrudniejszych sytuacjach, analizę przedawnionych długów i udzielanie praktycznych porad, zakup wypowiedzianych kredytów na korzystnych warunkach oraz pomoc w kontekście upadłości konsumenckiej. Nasi klienci często pytają o kredyty hipoteczne w Warszawie, dlatego przygotowaliśmy obszerny przewodnik, w którym opisujemy większość zawiłości. Warszawska firma PKFO specjalizuje się w kredytach zabezpieczonych na nieruchomościach, zapewniając klientom wysoki poziom adaptacyjności. Nasi doradcy finansowi przeszukują całą branżę kredytową i finansową w poszukiwaniu najbardziej opłacalnych i zindywidualizowanych rozwiązań. Istotne korzyści ze współpracy to dokładna analiza zdolności kredytowej, rzetelne doradztwo, sprawdzenie ofert różnych banków detalicznych oraz dopełnienie wszystkich niezbędnych formalności. Bank płaci PKFO prowizję, która nie ma bezpośredniego wpływu na koszt kredytowania. Współpraca odbywa się zawsze z człowiekiem, ekspertem, a nie z maszyną, co eliminuje możliwość wystąpienia błędów i nieporozumień, szczególnie w przypadku obsługi zadłużenia długoterminowego.

  pkfo.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> biznes i ekonomia >> 22968

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    Kancelaria prawna Eliza Dąbrowska - adwokaci-dabrowscy.pl

Chcemy dostosowywać naszą ofertę do bieżących potrzeb klientów. Z tego powodu udzielana przez nas pomoc prawna przyjmuje różnoraki charakter możliwa jest współpraca długoterminowa, jak i jednorazowe porady prawne. Mamy dobre rozeznanie w prawie cywilnym czy prawie gospodarczym, co pozwala nam podejmować współpracę zarówno z osobami fizycznymi, jak i przedsiębiorstwami.

  adwokaci-dabrowscy.pl/

katalog >> Usługi >> adwokaci >> 22583

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    Medycyna estetyczna M-technology

Blog M-technology udostępnia ciekawe teksty i porady z zakresu medycyny estetycznej. Dziedzina ta jest bardzo szeroka i obejmuje wiele różnych zabiegów. Na blogu znajdziesz wpisy dotyczące nowoczesnego sprzętu, dzięki któremu można wykonać między innymi takie zabiegi jak korekcja odstających uszu, operacja powiek górnych, problemy z wypadaniem włosów, z rozstępami i wiele innych. W naszych wpisach poruszamy także tematy odnośnie zawodów takich jak chirurg plastyczny, trycholog oraz wiele innych specjalistów mających wieloletnie doświadczenie w swojej dziedzinie. Dodatkowo na naszej stronie zapewniamy wszystkie bardzo istotne informacje dotyczące zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Dbamy, aby współpraca z nami zawsze była uczciwa i każdemu pozwalała na zdobycie najpotrzebniejszych i informacji w zakresie poprawienia swojego wyglądu. Dzięki naszej stronie dowiesz się więcej na temat korekty wyglądu i być może zdecydujesz się na zabieg medycyny estetycznej!

  www.m-technology.info/

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 22282

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    Habu | sprzedaż i wynajem sprzętu budowlanego | Gdynia

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego i ogrodniczego HABU to rodzinne przedsiębiorstwo, w którym współpraca jest oparta na zaufaniu i partnerstwie. Sprzedaż i wynajem sprzętu zarówno ogrodniczego, jak i budowlanego odbywa się bez zbędnych formalności. Habu oferuje także klientom szkolenie z zakresu optymalnego użycia wypożyczanych urządzeń. Sprzęt jest zawsze odpowiednio przygotowany do użytkowania i dostarczany pod wskazany adres. Wypożyczalnia sprzętu budowlanego posiada elastyczne godziny wydania i przyjęcia sprzętu od 7 do 20 po wcześniejszym umówieniu się telefonicznie. Wynajem sprzętu ogrodniczego i budowlanego obejmuje wyłączenie profesjonalny sprzęt cenionych producentów takich jak: BOSCH, STIHL, KARCHER, VIKING, MAKITA, HITACHI, HONDA, NUMATIC. Oferta Habu nie ogranicza się tylko do wynajmu sprzętu. Usługi z zakresu profesjonalnego serwisu, m.in. przeglądy okresowe kosiarek czy drobne naprawy serwisowe maszyn ogrodniczych, dokładne sprzątanie i odśnieżanie, jak i pielęgnacja zieleni oraz wywóz odpadów zielonych. Wypożyczalnia sprzętu oferuje obok wynajmu urządzeń dodatkową usługę w postaci pomocy operatora, który profesjonalnie wykona za Ciebie zaplanowaną pracę. Wynajem sprzętu ogrodniczego i budowlanego wraz z fachowcem to najlepsza inwestycja. Poznaj szczegóły na stronie.

  habugdynia.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 22093

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    Kontenery na odpady Bielsko - ekostela.pl

Zapewniamy Państwu wytrzymałe kontenery na odpady o różnej pojemności, co umożliwia lepsze planowanie prac budowlanych, sprzątania. Wynajmujemy kontenery na odpady przemysłowe i zapewniamy profesjonalne konsultacje. Rozumiemy standardy prawne gospodarowania odpadami, dzięki temu współpraca z nami przekłada się na Państwa większe bezpieczeństwo utylizacji nieczystości.

  ekostela.pl

katalog >> Usługi >> wywóz śmieci >> 22071

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 93