Logo small

TAG: wspólnotami

Wyniki dla tagów Seo


1 2 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 11
1.    Administracja nieruchomości - kubimex.pl

Zarządzanie nieruchomościami jest główną osią działalności firmy Kubimex. Przedsiębiorstwo istnieje już od 1992 roku i niezmiennie oferuje kompleksowe usługi z zakresu doradztwa, obsługi technicznej, księgowej, jak i obsługi najmu lokali. Kubimex zaprasza do kontaktu wszystkich zainteresowanych. Nie wahaj się i już teraz zaufaj Kubimex, a nie zawiedziesz się.

  kubimex.pl/

katalog >> Nieruchomości >> inne >> 22055

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    www.eureka.wroclaw.pl

We Wrocławiu znajduje się siedziba firmy Eureka, która od 2004 roku specjalizuje się w kompleksowym zarządzaniu nieruchomościami. W zakres świadczonych przez nas usług wchodzi zarządzanie i administrowanie nieruchomościami a także obsługa finansowo-księgowa, techniczna jak również doradztwo prawne. Zapewniamy profesjonalizm i działanie zgodne z kodeksem etyki zawodowej zarządcy a oprócz tego miłą atmosferę współpracy i konkurencyjne ceny. Do współpracy zapraszamy deweloperów a także wspólnoty mieszkaniowe. Szczegóły oferty i niezbędne dane znaleźć można na naszej witrynie internetowej.

  www.eureka.wroclaw.pl

katalog >> Nieruchomości >> zarządzanie nieruchomościami >> 16821

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    www.wspolnota-luban.pl

Jest nam niezwykle miło móc przedstawić Państwu ofertę firmy WSPÓLNOTA s.c., która swoją siedzibę posiada w Lubaniu (woj. śląskie). Od wielu lat zajmujemy się zarządzaniem i administrowaniem nieruchomościami. W zakres świadczonych przez nas usług wchodzi obsługa wspólnoty oraz jej członków, wykonywanie czynności związanych z prawidłowym technicznym utrzymaniem budynków a także obsługa rachunkowo-księgowa i egzekwowanie uprawnień właścicieli z tytułu gwarancji i rękojmi na budynek. Zapewniamy najwyższy poziom współpracy jak i konkurencyjne ceny usług. Więcej szczegółów umieściliśmy na stronie.

  wspolnota-luban.pl

katalog >> Nieruchomości >> inne >> 15304

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    DOMENA zarządzanie wspólnotami Gliwice

Chcielibyśmy ukazać Państwu Zarząd Nieruchomości Domena, działający w Gliwicach, Knurowie oraz na terenie całego województwa śląskiego. Istniejemy na rynku od roku 2000. Nadzorujemy nieruchomości właścicieli prywatnych także wspólnot mieszkaniowych. Współpracujemy z firmami, zajmującymi się czystością i porządkowaniem terenu posesji. Do tego pracujemy z jednostkami, odpowiedzialnymi za reperację usterek gazowych, elektrycznych i wodociągowych. Zapewniamy profesjonalne oraz rzetelne czynności. Zatrudniamy doświadczonych księgowych oraz sięgamy po specjalistyczne oprogramowania. Całkowite informacje przekazaliśmy na naszej witrynie internetowej.

  domena.gliwice.pl

katalog >> Nieruchomości >> inne >> 5889

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


5.    NIERUCHOMOŚCI obsługa wspólnot mieszkaniowych jaworzno

Firma Nieruchomości Sp. z o.o. od wielu lat zajmuje się kompleksowym zarządzaniem i administrowaniem nieruchomościami oraz usługami pomocniczymi. Posiadamy niezbędną wiedzę oraz doświadczenie, dzięki czemu nasze usługi są profesjonalne i spełniają wszystkie standardy klasy. Naszą specjalnością jest obsługa wspólnot mieszkaniowych na terenie województwa Śląskiego oraz Małopolskiego. W swoim portfolio Mamy kilkadziesiąt budynków, jakimi z powodzeniem zarządzamy. Dzięki wysokiej jakości obsługi oraz atrakcyjnym stawkom za zarządzanie, jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się w tej dziedzinie firm. Więcej na stronie www.

  nieruchomosci-slask.pl

katalog >> Nieruchomości >> zarządzanie nieruchomościami >> 9008

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    DOMENA administrator nieruchomości tebędy

Opisujemy Państwu Zarząd Nieruchomości Domena. Pracujemy na obszarze samych Gliwic, w Knurowie także całym województwie śląskim. Istniejemy na rynku od 2000 roku. Zajmujemy się zarządzaniem nieruchomościami właścicieli prywatnych i wspólnot mieszkaniowych. Współpracujemy z firmami, dbającymi o porządek również czystość na obszarze administrowanej posesji. Poza tym współdziałamy z jednostkami odpowiedzialnymi za eliminację każdego typu awarii gazowych, elektrycznych, kanalizacyjnych również wodociągowych. Korzystamy ze specjalistycznego oprogramowania dodatkowo zatrudniamy doświadczonych księgowych. Wszystko po to, by świadczyć jedynie profesjonalne usługi. Szczegóły na stronie.

  domena.gliwice.pl

katalog >> Nieruchomości >> inne >> 7459

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    www.expert-nieruchomosci.eu

Jest nam bardzo miło móc zaprezentować Państwu ofertę firmy Expert Nieruchomości, która swoją siedzibę posiada w Rybniku. Jesteśmy profesjonalną firmą specjalizującą się w zarządzaniu nieruchomościami a także pośrednictwem w kupnie, sprzedaży, wynajmie i najmie domów, mieszkań, lokali użytkowych czy też gruntów. Zajmujemy się administrowaniem i zarządzaniem budynkami mieszkalnymi, wspólnotami mieszkaniowymi, nieruchomościami mieszkaniowymi oraz komercyjnymi. Zapewniamy weryfikację prawną ofertą i pomoc w fachowym ustaleniu ceny obiektu. Więcej szczegółów znajdą Państwo na stronie.

  expert-nieruchomosci.eu

katalog >> Nieruchomości >> zarządzanie nieruchomościami >> 16914

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    Zarządzanie wspólnotą mieszkaniową

Emco oferuje zarządzanie nieruchomościami i wspólnotami mieszkaniowymi, dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów na najwyższym poziomie. Zaufaj specjalistom z wieloletnim doświadczeniem, skontaktuj się z Emco już dziś. zarządzamy nie tylko warszawskimi wspólnotami!

  emco.net.pl

katalog >> Nieruchomości >> zarządzanie nieruchomościami >> 7242

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 11