Logo small

TAG: wywóz

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 63
1.    Wywóz materiałów odpadowych - mal-kor.com

Oferujemy wynajem worków big-bag. Niektóre osoby nie mają zbyt wiele gruzu po remoncie kuchni czy łazienki, dlatego im proponujemy worki. Nie ma sensu brać kontenera, bo jest zbyt duży. Worki są tanie, dlatego na pewno każdy nasz klient będzie z takiej oferty zadowolony. Macie gruz? Planujecie remont? Skontaktujcie się z nami, a dostarczymy Wam worek pod dom.

  mal-kor.com/

katalog >> Usługi >> wywóz śmieci >> 20813

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    czyszczeniekanalizacji.com Czyszczenie separatorów Śląsk

Wywóz nieczystości, transport odpadów oraz czyszczenie kanalizacji to usługi, jakie realizuje pogotowie kanalizacyjne w Katowicach - firma WOD-KAN TRANS. Realizujemy wszechstronną ofertę w zakresie inspekcji, czyszczenia i usuwania odpadów, osadów i nieczystości - wszystko zgodnie z ustawą o odpadach w celu ochrony życia i zdrowia ludzi oraz ochronę środowiska. Zapraszamy do zaznajomienia się ze szczegółami oferty oraz do kontaktu.

  czyszczeniekanalizacji.com

katalog >> Usługi >> inne >> 20695

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


3.    gruz-pak.pl

Jeśli chcesz się pozbyć gruzów budowlanych, gleby, złomów metalicznych czy też innych odpadów pozostałych np. po remoncie, zapraszamy do kontaktu z firmą GRUZ-PAK w Szczecinie. Oferujemy wywóz m.in.: śmieci po remoncie oraz różnych odpadów budowlanych, gruzu (cegieł, betonu, materiałów ceramicznych), czy ziemi z wykopów budowlanych. Wykaz wszystkich odpadów znajdą Państwo na naszej stronie. Zapewniamy wysoki standard usług, rzetelność i terminowość. Zapraszamy do kontaktu mieszkańców województwa zachodniopomorskiego.

  https://www.gruz-pak.pl

katalog >> Usługi >> wywóz śmieci >> 20516

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


4.    Worki na gruz Warszawa - gruz24.pl

Podczas remontu lub budowy niezbędny jest pozbywanie się odpadów takich jak gruz. Jeżeli poszukujecie państwo specjalistów, którzy zaoferują wam usługi takie jak wywóz gruzu i podstawiają szybko kontenery na gruz, to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Gwarantujemy najwyższą jakość usług i szybką realizację.

  gruz24.pl/

katalog >> Budownictwo >> usługi remontowe >> 20283

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    Delta: Azbest utylizacja

Jeżeli myślisz o wywiezieniu azbestu, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Odnosząc się do szczegółów, warto wziąć pod uwagę, że wywóz azbestu to jedna z wielu propozycji (wystarczy powiedzieć, że ofercie są m.in. usługi transportowe, niwelacje terenu i profesjonalne rozbiórki). Jeśli chcesz poznać wszystkie propozycje, zajrzyj na azbestdelta.pl.

  azbestdelta.pl/

katalog >> Budownictwo >> usługi remontowe >> 20053

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    sts-ekon.pl

Jest nam bardzo miło móc przedstawić Państwu ofertę firmy S.T.S. Ekon z siedzibą w Aleksandrowie Łódzkim. Specjalizujemy się w usługach transportowych oraz komunalnych, a działalność w branży prowadzimy już od 2001 roku. Na terenie województwa łódzkiego proponujemy wywóz nieczystości płynnych, wypompowywanie wody a także czyszczenie gruntowne. Proponujemy także usługi transportowe na terenie kraju oraz Unii Europejskiej. Mamy specjalistyczny sprzęt oraz niezbędne zezwolenia i licencje. Gwarantujemy korzystne warunki współpracy i zaangażowanie. Na naszej stronie znajduje się więcej informacji.

  www.sts-ekon.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 19952

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


7.    www.wywoz-szambalublin.pl

Wywóz szamba, opróżnianie oczyszczalni przydomowych, odbiór oraz transport odpadów płynnych na terenie województwa lubelskiego oferuje firma Wywóz Nieczystości Płynnych Handel Anna Tudruj w Lublinie. W ramach usług świadczymy także czyszczenie separatorów i udrażnianie kanalizacji. Zapewniamy konkurencyjne stawki - zapraszamy do kontatku.

  https://www.wywoz-szambalublin.pl

katalog >> Budownictwo >> szamba >> 19173

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    markur.com.pl gruz Wrocław

Wywóz odpadów stałych (remont/budowa), ziemi oraz humusu, skup/sprzedaż makulatury, folii, złomu stalowego i metali kolorowych oferuje firma MARKUR we Wrocławiu. Naszym klientom zapewniamy odbiór własnym transportem, podstawianie kontenerów oraz transport kruszyw (piaski, żwiry i inne). Posiadamy własną flotę i m.in. samochody typu hakowiec z przyczepą (zestaw) oraz ciągniki siodłowe z naczepami. Więcej informacji prezentujemy na stronie.

  markur.com.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 19092

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    www.wotra.pl

Okazały wachlarz usług w zakresie wywozu odpadów, prac rozbiórkowych, usług transportowych, wynajmu sprzętu budowlanego czy prac porządkowych zapewnia Firma Wotra Recykling z Poznania. Obsługujemy zarówno firmy jak i osoby prywatne. Proponujemy m. in. wywóz odpadów w kontenerach, a pojemniki dostarczamy nawet tego samego dnia. Usuwamy gruz, odpady budowlane, odpady poremontowe, odpady wielkogabarytowe i ziemię. Przeprowadzamy prace ziemne tj. niwelacja terenu, wykopy pod budynek, wykopy fundamentów, wykopy stawów i oczek wodnych oraz wiele innych. Więcej szczegółów znajda Państwo na naszej stronie.

  wotra.pl

katalog >> Usługi >> budownictwo >> 17407

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    selectbud.pl

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy SELECTBUD z Wojnicza w województwie małopolskim. Od wielu lat zajmujemy się odbiorem, utylizacją i transportem różnego rodzaju odpadów a ponadto oferujemy wynajem kontenerów. Odbieramy także Big Bagi. Przyjmujemy odpady zmieszane, zielone, budowlane, ziemię jak również gabaryty. Dysponujemy potrzebnymi zezwoleniami i zatrudniamy doświadczonych pracowników. Zapewniamy miłą obsługę, terminowość i konkurencyjne ceny. Jeżeli chcą się Państwo dowiedzieć więcej bądź skontaktować z nami, wystarczy wejść na stronę internetową.

  www.selectbud.pl

katalog >> Usługi >> wywóz śmieci >> 20176

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 63