Logo small

TAG: złomu

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 48
1.    skupzlomugliwice.pl

Jeżeli dysponujesz złomem lub surowcami wtórnymi i szukasz firmy, której chciałbyś sprzedać każdą ich ilość, zapraszamy do kontaktu z firmą Skup Złomu i Metali Kolorowych Andrzej Burczy w Gliwicach. Mamy własny transport przystosowany specjalnie do przewozu złomu. Skupujemy metale żelazne, metale nieżelazne, makulaturę oraz akumulatory ołowiowe. Zapraszamy do współpracy firmy, przedsiębiorstwa oraz spółdzielnie mieszkaniowe. Współpracujemy też z osobami prywatnymi.

  www.skupzlomugliwice.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 19956

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    www.rpscraper.pl

Firma RP SCRAPER w Chełmku specjalizuje się w skupie, sprzedaży i przetwarzaniu złomu stalowego i kolorowego oraz w rozbiórkach i likwidacjach obiektów przemysłowych. Zajmujemy się też demontażem linii technologicznych i w tym celu zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą z wieloletnim doświadczeniem w branży. Dysponujemy też w pełni zorganizowane zaplecze techniczne i sprzętowe oraz pełną zdolność finansowo-ekonomiczną, gwarantując płynną realizację zleceń. Zapraszamy do współpracy.

  rpscraper.pl

katalog >> Usługi >> usługi >> 19497

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    markur.com.pl gruz Wrocław

Wywóz odpadów stałych (remont/budowa), ziemi oraz humusu, skup/sprzedaż makulatury, folii, złomu stalowego i metali kolorowych oferuje firma MARKUR we Wrocławiu. Naszym klientom zapewniamy odbiór własnym transportem, podstawianie kontenerów oraz transport kruszyw (piaski, żwiry i inne). Posiadamy własną flotę i m.in. samochody typu hakowiec z przyczepą (zestaw) oraz ciągniki siodłowe z naczepami. Więcej informacji prezentujemy na stronie.

  markur.com.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 19092

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


4.    hermex.pl granulaty Aluminium

Firma Hermex z Herbów w województwie śląskim zaprasza Państwa do skorzystania ze swoich profesjonalnych usług. Zajmujemy się przetwórstwem złomu i odpadów metalurgicznych przy użyciu własnych, chronionych patentem technologii. Jesteśmy w stanie rozdrobnić i przemielić bardzo trwałe materiały, jak choćby stopy wolframu, a następnie umożliwić ich wykorzystanie w hutnictwie i odlewnictwie. Współpracujemy z ośrodkami naukowo-badawczymi jak i kontrahentami z kraju i zagranicy a także prowadzimy własne badania. Osoby zainteresowane uzyskaniem szczegółów lub kontaktem zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

  www.hermex.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 18720

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


5.    Skup katalizatorów Sanok - pol-met.info

Pol-Met od wielu lat zajmuje się profesjonalnym skupowaniem złomu różnego rodzaju i działa na terenie województwa podkarpackiego. Skupujemy katalizatory, akumulatory, jak i również złom żeliwny, metalowy, aluminiowy, czy metale kolorowe w każdych ilościach. Jeśli pragniesz dowiedzieć się jeszcze więcej, to nie czekaj, ale jak najszybciej zajrzyj na naszą stronę www.

  www.pol-met.info

katalog >> Motoryzacja >> złomowanie samochodów kasacja >> 17453

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


6.    www.kmszrot.pl

Przedsiębiorstwo KM SZROT Grzegorz Kuźma w Mysłakowicach to licencjonowane przedsiębiorstwo demontażu pojazdów i zajmujemy się ich urzędowym złomowaniem. Zarządzamy magazynami, w których przechowujemy wymontowane części samochodowe z aut różnych marek i typów. Auta, które uległy wypadkowi są uznawane za kompletne i również podlegają naszemu transportowi. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego klienta i kompetentną obsługę. W naszej ofercie mieści się poza tym serwis opon i felg, sprzedaż części samochodowych, holowanie pojazdów oraz skup złomu. Zapraszamy do skorzystania z oferty!

  kmszrot.pl

katalog >> Motoryzacja >> inne >> 16888

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    www.skup-zlomu.net

Skup złomu stacjonarnie i z odbiorem od klientów to oferta Firmy Handlowej Przemysław Sendkowski, która świadczy fachowe usługi w zakresie skupu złomu stalowego, kabli aluminiowych i silników elektrycznych. O nic nie musicie się martwić - my zadbamy o cały transport z waszych posesji, regulując zapłatę od razu przy odbiorze towaru. Posiadamy niezbędne pozwolenia do prowadzenia działalności związanej z gospodarką odpadami. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących skupu lub cen złomu, zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem i zapraszamy do współpracy!

  www.skup-zlomu.net

katalog >> Usługi >> inne >> 15726

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


8.    Wywóz materiałów odpadowych - mal-kor.com

Oferujemy wynajem worków big-bag. Niektóre osoby nie mają zbyt wiele gruzu po remoncie kuchni czy łazienki, dlatego im proponujemy worki. Nie ma sensu brać kontenera, bo jest zbyt duży. Worki są tanie, dlatego na pewno każdy nasz klient będzie z takiej oferty zadowolony. Macie gruz? Planujecie remont? Skontaktujcie się z nami, a dostarczymy Wam worek pod dom.

  mal-kor.com/

katalog >> Usługi >> wywóz śmieci >> 20813

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    www.delta-sj.com.pl

Kasacja aut, recykling kabli, sprzedaż główki, środnika oraz stopów z szyn kolejowych, a poza tym złom metali kolorowych i stali to tylko niektóre propozycje, jakie w ramach swoich usług proponuje firma Delta Sp.J. z Pleszewa. Zajmujemy się hurtowym obrotem złomem metali - w zakresie przerobu złomu pokablowego, jesteśmy liderem w Wielkopolsce. Nowoczesny park maszynowy, jakim dysponujemy umożliwia nam wybranie złomu metali nieżelaznych pod względem składu chemicznego. Dostarczamy surowiec najwyższej jakości, a nasze standardy reguluje certyfikat ISO 9001.Zapraszamy do współpracy!

  www.delta-sj.com.pl

katalog >> Usługi >> usługi >> 15370

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


10.    Skup złomu Warszawa

Firma EKO-LUK proponuje skup złomu, kabli, akumulatorów, metali kolorowych Warszawa, Ursus, Włochy w konkurencyjnych cenach.

  skup-zlomu24.pl/

katalog >> Usługi >> inne >> 15183

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 48