Logo small

TAG: zagospodarowania

Wyniki dla tagów Seo


1 2 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 12
1.    Naziemne zbiorniki na deszczówkę - aquai.pl

Nasze przedsiębiorstwo od wielu lat Dostarcza najwyższej jakości systemy zagospodarowania wody deszczowej. W naszej ofercie Znajdziecie państwo zarówno zbiorniki na wodę deszczową jak i studnie chłonne. Dostępne są zbiorniki podziemne jak i również naziemne. Pełna oferta dostępna jest na stronie internetowej naszego przedsiębiorstwa.

  aquai.pl/

katalog >> Budownictwo >> materiały budowlane >> 20415

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    Kancelaria Radcy Prawnego w Warszawie - Katarzyna Kulesza

Kancelaria prawna zorientowana na problemy właścicieli nieruchomości po zmianie planów zagospodarowania przestrzennego. Radca prawny odwołuje się od niekorzystnych decyzji administracyjnych, pozwala na określenie zasiedzenia nieruchomości, czy na obronę własności przed osobami trzecimi. Kancelaria działa na co dzień w Warszawie (Katarzyna Kulesza).

  www.radcakulesza.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> porady prawne >> 19878

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    korona-odpady.pl

Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę firmy KORONA S.C.. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Kamieńcu Wrocławskim. Jesteśmy firmą posiadającą niezbędne zezwolenia do odbioru, transportu czy utylizacji odpadów oraz zagospodarowania surowców wtórnych (makulatura, folia, drewno, metal). Dysponujemy pojemnikami i kontenerami na odpady a oprócz tego specjalistycznymi pojazdami. Mamy też możliwość czyszczenia separatorów substancji ropopochodnych, tłuszczu i skrobi. Osoby zainteresowane współpracą albo chcące dowiedzieć się więcej o naszej działalności, zapraszamy na naszą witrynę.

  korona-odpady.pl

katalog >> Usługi >> wywóz śmieci >> 18921

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    ekojumir.pl Utylizacja odpadów Śląsk

W branży utylizacji odpadami i ich odzysku od wielu lat działa firma EKO-JUMIR Spółka z o.o. w Czeladzi. Oferujemy też transport odpadów, recykling i skup surowców, wynajem kontenerów na odpady oraz wywóz i składowanie odpadów. Dostarczamy kompleksowe usługi w zakresie odbioru odpadów przemysłowych i budowlanych, niebezpiecznych oraz odzysk tworzyw sztucznych, surowców wtórnych i odpadów z mechanicznej obróbki. Posiadamy specjalistycznym transportem oraz stosownymi terenami, halami magazynowymi, które pozwalają nam na sprawny proces zagospodarowania. Zapraszamy na naszą stronę!

  ekojumir.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 16036

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    www.pracownia-vinci.pl Biuro projektowe

Projektowanie obiektów budowlanych w zakresie budownictwa jednorodzinnego, obiektów handlowych i usługowych oferuje Pracownia Architektoniczno-Konstrukcyjna VINCI Dariusz Lubera w Kamieniu. Dostarczamy nadzór autorski nad przebiegiem inwestycji wraz z biegłym doradztwem oraz - w zależności od potrzeb - badaniami termowizyjnymi. W naszej ofercie znajduję się również adaptacje projektów typowych i projekty zagospodarowania terenu, projekty zamienne, remonty i modernizacje, inwentaryzacje budowlane, jak też rozbudowy, przebudowy i zmiany sposobu użytkowania. Zapraszamy do współpracy!

  pracownia-vinci.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 15763

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    Konsimo sp. z o.o. sp.k

Proszę o publikację w poniższej formie:nnSzukacie inspiracji do zagospodarowania swoich pokojów dziennych, sypialni, jadalni czy może pomieszczeń dziecięcych? W takim razie zapraszamy Państwa do dyskontu meblowego Konsimo, który znajdziecie w Poznaniu lub na stronie internetowej konsimo.pl. Bogata oferta mebli oraz dodatków przygotowanych w stylach Modern, Elegant, Scandinavian, Classic, Dzieci i Młodzież na pewno zawiera w sobie kolekcje, które na dobre zagoszczą w Waszych wnętrzach. Sprawdź ofertę sklepu na meble Konsimo w stylu skandynawskim - komody, szafki RTV, stoliki, regały, stoły i sofy oraz oświetlenie skandynawskie

  konsimo.pl/

katalog >> Budownictwo >> architektura wnętrz >> 13462

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    ARTUR RZEPUS biuro projektowe

Studio Architektoniczne AR z siedzibą w Czechowicach Dziedzicach zaprasza do współpracy. Wykonujemy projekty: domów, budynków komercyjnych, użyteczności publicznej, zagospodarowania terenów, wnętrz, małej architektury mebli, modernizacji istniejących obiektów oraz innych. Angażujemy jedynie odpowiedzialnych pracowników, dlatego z każdym rokiem działalności zyskujemy zaufanie wielu setek zadowolonych klientów. Gwarantujemy konkurencyjne ceny. Więcej informacji odnajdą Państwo na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do współpracy!

  studioarchitektonicznear.pl/

katalog >> Usługi >> uslugi >> 11081

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    MENESIAK kontenery do złomu poznań

"SUROWCE WTÓRNE MENESIAK" jest spółką jawną, która funkcjonuje na rynku od 1990 r. Zajmujemy się zagospodarowaniem surowców wtórnych. Posiadamy wszelkie aktualne koncesje oraz pozwolenia na zagospodarowywanie makulatury złomu oraz metali kolorowych. To nie wszystko - w naszej ofercie znajdziecie Państwo również usługi z zakresu zagospodarowania zużytych akumulatorów, szklanej stłuczki i tworzyw sztucznych. Nasza firma zaskarbiła sobie zaufanie współpracujących z nami osób. Zapraszamy na naszą stronę po więcej wiadomości.

  surowce-wtorne.poznan.pl

katalog >> Usługi >> uslugi >> 10537

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    Profesjonalne ogrody z MULTI-PROJEKT

Multi Projekt to firma związana z kompleksowym projektowaniem ogrodów w Warszawie i ogólnie na terenie województwa mazowieckiego. Możemy zaprojektować projekt zagospodarowania zielonej przestrzeni wraz z przedstawieniem jasnych wizualizacji, renowację ogrodów posiadanych przed Państwa, ich nawadnianie, przygotowanie zaawansowanych technik oświetleniowych.

  urzadzamyzielen.pl

katalog >> Dom i Ogród >> ogród >> 7954

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.      Projektowanie wnętrz Kraków

Prezentujemy państwu ofertę projektowania mieszkań, wnętrz oraz całych inwestycji budowlanych. Cechuje nas wysoka jakość pracy oraz innowacyjne projekty! W ofercie posiadamy projekty zagospodarowania terenów zielonych, otoczenia budynków. Ponadto nadzór autorski, projekty instalacji oraz przebudowy i adaptacji różnorodnych obiektów, planowanie przestrzenne. Poza tym profesjonalne wizualizacje graficzne, kreatywne rozwiązania i nowatorskie projekty. Zapraszamy do współpracy!

  www.bigajmarcin.pl/

katalog >> Budownictwo >> architektura wnętrz >> 3208

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 12