Logo small

TAG: zajęcia

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 149
1.    Tylko Pies | Kolejna witryna oparta na WordPressie

Prowadzimy zajęcia dla psów w różnym wieku. Nasze szkolenia odbywają się przez cały rok. W trakcie konsultacji indywidualnych podejmujemy decyzję, jakie zajęcia będą najlepsze dla Waszego psa i kiedy powinien je zacząć. Zajęcia grupowe odbywają się w Duchnowie (Wiązowna). Szkolenia indywidualne prowadzimy w różnych miejscach - w zależności od potrzeb i możliwości naszych Klientów. Najważniejszą zasadą, jaką kierujemy się w naszej szkole jest dbanie o dobro psa. Nie używamy smyczy typu flexi, obroży zaciskowych ani elektrycznych, kolczatek. Niezależnie od tego, co zrobi pies - nie karcimy go. Odnosimy się z szacunkiem do każdego psa i każdego opiekuna. Przez całe zajęcia zwracamy uwagę na sygnały, jakie daje nam pies. Dbamy o to, żeby przyjazd do naszej szkoły kojarzył się psom pozytywnie. Wszystkie ćwiczenia, jakie wykonujemy są dostosowane do możliwości psa. Każdy pies stoi w takiej odległości od innych psów i ludzi, w której czuje się komfortowo i może się skupić na ćwiczeniach. Ćwiczy w swoim tempie. Nawet na zajęciach grupowych zadania dobieramy indywidualnie. Gdy pies jest podenerwowany lub ma problem ze skupieniem może się zdarzyć, że najlepszą formą szkolenia w tym dniu będzie dla niego spacer i obserwacja innych psów z daleka. Dzięki temu, że obserwujemy psy i ich słuchamy budujemy pozytywne relacje, mocne więzi i ogromne zaufanie. Dzięki temu pies nabiera pewności, że w duecie z opiekunem nic mu nie grozi. Prowadzimy bardzo kameralny hotelik dla psów. Zwierzęta przebywają razem z nami w domu i mają takie same prawa, jak nasze pupile. Zapewniamy zwierzętom fachową opiekę, domową atmosferę. Do każdego psa podchodzimy indywidualnie. Zapewniamy spełnienie ich potrzeb. Czas w naszym hotelu dla psów upływa na leniuchowaniu, spacerach, zabawie z innymi psami. Zapewniamy też trochę rozrywki intelektualnej w postaci zabaw węchowych, zagadek i ciekawych łamigłówek. Dzięki temu Wasz pies nawet nie zdąży za Wami zatęsknić.

  www.tylkopies.pl

katalog >> Usługi >> ubezpieczenia >> 18369

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 4


2.    bajkolandia2.edu.pl

BAJKOLANDIA 2 to przedszkole prywatne umiejscowione w Węgrzcach. Proponujemy Państwu fachową opiekę nad dziećmi w przedziale wiekowym od 3 do 6 lat. Każde zajęcia prowadzone są przez sprawdzonych oraz wykształconych profesjonalistów z poszczególnych dziedzin. Nasza placówka poleca przestronne oraz kolorowe sale w pełni dostosowane do realizacji podstawy programowej. Co więcej oferujemy między innymi zajęcia dodatkowe z tańca towarzyskiego, jazdy konnej, mini piłki nożnej czy pływania. Warunkiem przyjęcia jest wypełnienie karty zgłoszenia dziecka do przedszkola, która jest do pobrania na naszej stronie internetowej.

  www.bajkolandia2.edu.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> przedszkola >> 16406

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


3.    Gabinet logopedyczny ursynów - zajecialogopedyczne.pl

Cieszący się renomą gabinet logopedyczny z Warszawy świadczy profesjonalną i skuteczną pomoc dzieciom mającym problem z nieprawidłową wymową głosek, małomównością, opóźnionym rozwojem mowy czy innymi wadami mowy. Zapraszam na indywidualną terapię wad wymowy, gdzie zajęcia są ciekawe, urozmaicone grami i ćwiczeniami, odpowiednio dostosowane do wieku i zainteresowań maluszka. Zajęcia prowadzę w gabinecie lub w domu pacjenta.

  zajecialogopedyczne.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> logopedia >> 15362

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


4.    Tęczowa Kraina - przedszkole i żłobek

Placówki Tęczowa Kraina tworzy doświadczona kadra pedagogiczna. Nauczyciele kierują się w swojej pracy przede wszystkim dobrem dziecka. Realizowane są zajęcia: dydaktyczne, językowe, teatralne i wiele innych. Zajęcia mają na celu wzbudzić u dzieci ciekawość świata, a także pomóc w odpowiednim rozwoju. W placówkach nad dziećmi czuwa logopeda i psycholog. Placówka dba także o prawidłowe odżywanie dzieci. Różnorodne i smaczne posiłki dostarczane są trzy razy dziennie.

  www.teczowakraina.com.pl/

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> inne >> 14572

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    Urodziny dla dzieci Kraków - likekonik.pl

LikeKonik to klub dla maluchów i kawiarnia dla rodziców. To miejsce, gdzie niemowlęta i dzieci w różnym wieku mogą wziąć udział w zajęciach naukowo - artystycznych i warsztatach ogólnorozwojowych. Odbywają się tam koncerty muzyki klasycznej i rozrywkowej dla dzieci i teatrzyki dla małych i dużych. Jest to miejsce zabaw dla najmłodszych. W klubokawiarni odbywają się także imprezy okolicznościowe.

  www.likekonik.pl/

katalog >> Sport i rekreacja >> inne >> 14214

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    www.centrummalegodziecka.pl

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu Centrum Małego Dziecka z Krakowa. Nasza działalność polega na świadczeniu usług mających na celu poprawę zdrowia dzieci, a także wspieranie ich rozwoju. Państwa dzieciom zapewniamy opiekę lekarską, jak również opiekę pielęgniarską. Świadczymy również usługi rehabilitacyjne, możemy przeprowadzić między innymi terapię wzroku, a zatem przez zastosowanie specjalnych ćwiczeń, usprawnić wzrok dziecka. Działa u nas również Klub Małego Dziecka, który zapewnia dzieciom rozrywkę, ale też warunki do nauki. Z pełną ofertą naszego Centrum mogą zapoznać się Państwo za pośrednictwem witryny internetowej.

  www.centrummalegodziecka.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 18173

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    www.esdanceacademy.pl

Kochasz taniec, pasjonuje cię Hip Hop, Break Dance a może Afro? Dołącz do Wielkiej Tanecznej Rodziny ESDA! Szkoła tańca East Side Dance Academy S.C. to miejsce, które stworzyła Magdalena Zwierzyńska - trenerka i choreograf zespołu East Side Crew. Angażujemy najlepszych instruktorów oraz tancerzy z sukcesami na Mistrzostwach Polski, Europy i Świata. Od 2 lat staramy się wykreować przyjazne miejsce zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dorosłych, oferując im różne style taneczne oraz dla pogłębienia techniki i pasji - cykliczne warsztaty taneczne. Zapraszamy do zaznajomienia z naszą ofertą.

  esdanceacademy.pl

katalog >> Rozrywka i hobby >> taniec >> 15832

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    Warsztaty dla szkół - dolinapsarki.pl

Dolina Psarki to jedyne takie miejsce w całym województwie świętokrzyskim. Znajdziecie tu Państwo wiele zabytków, atrakcji turystycznych czy szlaków widokowych. To wszystko gwarantuje Państwu nasza agroturystyka. Świętokrzyskie nie ma nic równie dobrego. Więcej informacji o samej Dolinie Psarki i naszej ofercie znajdziecie Państwo na stronie dolinapsarki.pl. Zapraszamy Serdecznie.

  dolinapsarki.pl/

katalog >> Sport i rekreacja >> turystyka >> 15524

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    superiq.pl

Przedstawiamy Państwu firmę IQ Studio z siedzibą w Lublinie. Zajmujemy się organizacją półkolonii oraz urodzin. U nas zabawa idzie zawsze w parze z nauką. Oferujemy robotykę, matematykę i eksperymenty. Mamy bawialnię z dwupoziomową konstrukcją. Organizujemy też kursy z robotyki, matematyki oraz laboratorium. Dobra komunikacja to podstawa naszej działalności, zapraszamy więc do omówienia wszystkich szczegółów osobiście, telefonicznie bądź mailowo. Szczegółowe wiadomości na temat firmy i jej oferty znajdują się na naszej stronie internetowej.

  superiq.pl

katalog >> Humor i rozrywka >> humor i rozrywka >> 15479

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 149