Logo small

TAG: zakład

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 709
1.    Usługi pogrzebowye i kamieniarskie Legionowo - adwentus.pl

Jeśli szukasz usług pogrzebowych na najwyższym poziomie, to zapoznaj się z ofertą zakładu Adwentus w Legionowie. Oferujemy Wam możliwość skorzystania z kompleksowych świadczeń pogrzebowych i kamieniarskich. Już teraz wejdź na naszą stronę internetową adwentus.pl i zapoznaj się ze wszystkimi szczegółami. Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu i profesjonalizmowi.

  adwentus.pl/

katalog >> Usługi >> usługi pogrzebowe >> 21664

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


2.    Pogrzeby Poznań

Nasz zakład świadczy usługi pogrzebowe na terenie Poznania oraz pobliskich miejscowości, takich jak Swarzędz, Luboń, Suchy Las, Tarnowo Podgórne, Murowana Goślina, Puszczykowo, Przeźmierowo, Komorniki, Mosina, Kórnik oraz reszcie terenu Wielkopolski. Oferujemy kompleksową obsługę ceremonii pogrzebowej - od odebrania ciała zmarłego, poprzez załatwienie formalności z ZUS (KRUS, MSWiA), zarządem cmentarza i Kościołem, aż do pochówku lub kremacji. W naszej ofercie znajdą Państwo także popularne ostatnio usługi ekshumacji w celu przeniesienia szczątków do nowego grobu, co daje możliwość zgromadzenia wszystkich zmarłych z rodziny w jednym miejscu.

  zakladpogrzebowypoznan.pl/

katalog >> Usługi >> inne >> 21572

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    Usługi Pogrzebowe Lilia

Misją zakładu pogrzebowego Lilia jest pomoc mieszkańcom Gdańska i okolic w organizacji pogrzebu pełnego szacunku i godności. Pracownicy zakładu Lilia dostępni są przez całą dobę pod numerem telefonu 888-550-860, aby przeprowadzić eksportację ciała do chłodni. Personel zakładu pogrzebowego Lilia to ludzie z ogromnym doświadczeniem, którzy pomogą przeprowadzić pogrzeb zgodnie z ostatnią wolą Zmarłego.

  liliapogrzeby.pl/

katalog >> Usługi >> usługi pogrzebowe >> 21561

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Usługi Pogrzebowe Mementum

Zakład pogrzebowy Mementum pomaga mieszkańcom Grodziska Wielkopolskiego, Wielichowa, Poznania i okolic w organizacji godnych pogrzebów. Pracownicy zakładu to ludzie z ogromnym doświadczeniu, którzy każde zadanie wykonują z ogromnym zaangażowaniem oraz z dbałością o szczegóły.

  mementum.com.pl/

katalog >> Usługi >> usługi pogrzebowe >> 21560

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    Zakład Pogrzebowy Eden w Lublinie

Zakład pogrzebowy Eden w Lublinie to firma oferująca kompleksowe usługi funeralne. Pracownicy zakładu od lat przeprowadzają godne ceremonie pogrzebowe, które spełniają oczekiwania rodziny Zmarłego. Już przy pierwszej rozmowie w biurze pracownicy ustalają wszystkie szczegóły pogrzebu. W tym rodzaj pogrzebu i jego oprawę. Wszystko to odbywa się w atmosferze dyskrecji i szacunku do drugiego człowieka. Pracownicy zakładu pogrzebowego Eden dostępni są pod numerem telefonu 501 765 844 przez całą dobę.

  www.edenpogrzeby.pl/

katalog >> Usługi >> usługi pogrzebowe >> 21559

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    Universum Zakład Pogrzebowy Poznań, Usługi Pogrzebowe

Zakład pogrzebowy Universum Poznań od 60 lat pomaga mieszkańcom Poznania w organizacji pogrzebów. Firma prowadzi całodobowy odbiór zmarłego tel. (+48) 61 853 19 43. Pracownicy organizują ceremonie pogrzebowe tradycyjne i kremacje na cmentarzach komunalnych i parafialnych Poznania i okolic.

  universum-poznan.com.pl/

katalog >> Usługi >> inne >> 21557

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    Pomniki pojedyncze nowoczesne - szczerba-granit.pl

Gdzie warto się zgłosić, gdy chcesz zamówić pomniki cmentarne? Która firma może przygotować specjalnie na Twoje zamówienie najpiękniejsze nagrobki w bardzo atrakcyjnych cenach? Nasz zakład kamieniarski może być odpowiedzią na Twoje oczekiwania, dlatego serdecznie Cię zachęcamy do zapoznania się z naszą dokładną ofertą!

  www.szczerba-granit.pl/

katalog >> Budownictwo >> kamieniarstwo i brukarstwo >> 21284

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


8.    centrum-wroc.pl

Zakład pogrzebowy Centrum K.Kubicki we Wrocławiu gwarantuje kompleksową pomoc w organizacji pogrzebu we wszystkich obrządkach religijnych, także świeckie. Dzięki nam nie muszą Państwo martwić detalami organizacji - zajmiemy się całkowitym przygotowaniem pogrzebu, zaczynając od spraw urzędowych, na dekoracjach i zapewnieniu niezbędnych akcesoriów kończąc. W ofercie mamy urny oraz trumny w dowolnej stylistyce. Zapraszamy do konataktu - oferujemy pełne doradztwo oraz wsparcie.

  www.centrum-wroc.pl

katalog >> Usługi >> usługi pogrzebowe >> 21041

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    pogrzebykalisz.pl

Trumny wykonane są z litego drewna dębowego i olchowego, wykończone z należytą starannością oraz kamienne urny poleca Zakład Pogrzebowy HERMES S.C. w Kaliszu. Zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem pochówku. Nasz zakład przygotowany jest do obsługi 24h - zarządzamy własną chłodnią i kaplicą. W ofercie posiadamy też urny z kryształu, ceramiki, drewna lub metalu. Zapewniamy fachową pomoc w przygotowaniu całej ceremonii - posiadamy wieńce, klepsydry, nekrologi. Zajmiemy się również organizacją oprawy muzycznej. Więcej informacji prezentujemy na stronie.

  www.pogrzebykalisz.pl

katalog >> Usługi >> usługi pogrzebowe >> 20918

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    www.planta.info.pl

W Ostrowie Wielkopolskim swoją siedzibę posiada firma PLANTA. Od wielu lat zajmujemy się projektowaniem i całoroczną pielęgnacją terenów zielonych. Można nam powierzyć zakładanie trawników i systemów automatycznego nawadniania a ponadto deratyzację i usuwanie owadów i szkodników. Prowadzimy sprzedaż i wynajem maszyn takich jak traktory ogrodowe, wertykulatory, aeratory i odkurzacze ogrodowe. W naszym asortymencie można również znaleźć środki ochrony roślin, nawozy oraz materiał siewny. Gwarantujemy fachową obsługę i korzystne ceny. Więcej szczegółów znaleźć można na naszej witrynie.

  www.planta.info.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 20845

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 709