Logo small

TAG: zamrażarek

Wyniki dla tagów Seo


1     Wyniki od 1 do 5 z 5
1.    Naprawa Lodówek Poznań

Firma istnieje na rynku wielkopolskim od ponad 30-stu lat. Zajmujemy się naprawą lodówek, zamrażarek, witryn i lad chłodniczych, lodówko-zamrażarek dostępnych na polskim rynku. Wszystkie naprawy są wykonywane na miejscu u klienta, na nasze usługi udzielamy gwarancji. Do diagnostyki oraz napraw używamy markowych narzędzi zachodnich firm. Preferujemy telefoniczny kontakt z klientem, prosimy nie pisać sms-ów. Naprawa często możliwa w ten sam dzień. Masz Problem? Nie zwlekaj zadzwoń tel. 515-101-898

  www.1987service.com

katalog >> Usługi >> serwisy >> 21023

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    www.byfal.pl

Zamrażarki ARO z płaską szybą, zamrażarki ARO z ukośną szybą i zamrażarki skrzyniowe ZD to wysokiej jakości urządzenia jakie oferuje firma Byfal Sp. z o.o. w Niezabyszewie. Jesteśmy wieloletnim producentem zamrażarek. Gwarantujemy bezawaryjne i ergonomiczne urządzenia i cały czas dbamy o rozwój nowych rozwiązań oraz realizację jednostkowych specjalnych zamówień. Unowocześniamy wygląd i funkcjonalność także umożliwiamy 2-letnią gwarancję oraz szybki profesjonalny serwis. Zapraszamy!

  https://byfal.pl

katalog >> Usługi >> chŁodnicwo >> 18864

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    Naprawa Lodówek i Zamrażarek Poznań

Problem zepsutej lodówki czy zamrażarki stwarza kłopot, ale nie trzeba się długo martwić. Wystarczy zadzwonić pod nr 500 013 013 i umówić się na naprawę z monterem firmy Ice-Service. Ice-Service to firma elektromechaniki chłodniczej zajmująca się w szczególności naprawą: - lodówek - zamrażarek - chłodziarek - chłodziarko-zamrażarek - schładzarek do mleka - witryn chłodniczych - komór chłodniczych - lad chłodniczych. Dojeżdżamy na terenie całego Poznania oraz okolic. Naprawiamy awarię na miejscu.

  www.ice-service.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 12692

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


4.    Chłodnictwo Poznań- Naprawa Lodówek

Nasza firma zajmuje się naprawą sprzętów chłodniczych domowych jak i gastronomicznych. Na rynku wielkopolskim istniejemy już od 20 lat. Może to świadczyć o profesjonalizmie naszych usług. Zawsze naszą pracą chcemy zadowolić klienta i daje nam to dużo satysfakcji. Wszystkie naprawy realizujemy na miejscu u klienta. Dodatkowo na wszystkie prace przez nas wykonywane dajemy gwarancję. Naprawiamy wszystkie typy lodówek i zamrażarek dostępne na polskim rynku. Najważniejsze dla nas jest abyście byli zadowoleni z naszej pracy. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej. W celu skontaktowania się z nami dzwoń pod numer telefonu 500-013-013.

  www.ice-service.pl

katalog >> Usługi >> chŁodnicwo >> 10132

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


5.    Chłodnictwo i klimatyzacja – montaż, serwisowanie naprawy

Sprzedaż klimatyzacji oraz urządzeń chłodniczych najwyższej jakości, fachowe doradztwo i serwis w zakresie budowy komór chłodniczych, instalacji lad i regałów, jak również ich naprawy oferuje SCK Chłodnictwo-Klimatyzacja Leszek Szmyt z Wrocałwia. Zajmujemy się naprawą lad, regałów, szaf chłodniczych i zamrażarek przemysłowych. Nasze usługi obejmują ich montaż, demontaż, rozruch oraz usuwanie usterek. Związani z chłodnictwem i klimatyzacją, realizujemy zamówienia nie tylko we Wrocławiu, ale także na terenie Trzebnicy, Milicza, jak i całego kraju. Skontaktuj się z nami i powiedz, co możemy dla Ciebie zrobić?

  firmaszmyt.pl/

katalog >> Usługi >> klimatyzacja >> 17199

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1     Wyniki od 1 do 5 z 5