Logo small

TAG: zapylenia

Wyniki dla tagów Seo


1     Wyniki od 1 do 3 z 3
1.    www.stacjameteo.com

Sprzęt meteorologiczny do zastosowań zaawansowanych, przeznaczony dla branż, takich jak przemysł, rolnictwo, służby kryzysowe, służby ratownicze, transport czy badania i rozwój oferuje firma METEOLAB Sp. z o.o. w Katowicach. Od 1996 r. zajmujemy się w szerokim zakresie meteorologią. Proponujemy nowoczesne i profesjonalne urządzenia, a oprócz dystrybucji, zajmujemy się też montażem, obsługą i serwisem urządzeń meteo. W naszej ofercie znajdują się produkty krajowych jak i zagranicznych producentów. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony oraz do kontaktu!

  https://stacjameteo.com

katalog >> Sklepy i hurtownie >> zakupy przez internet >> 18430

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    synapo.pl

Niskie ceny przesyłek i szybki czas ich dostarczenia oferuje firma kurierska Tuwysłam. Nasi kurierzy w ramach oferowanych usług mogą dostarczać przesyłki w formie pudełek, paczek lub innych gabarytowych przesyłek. Proponujemy dostarczanie przesyłek zagranicznych i krajowych, gwarantując bezpieczeństwo i terminowe dostawy. Nadanie ułatwia uruchomiona przez nas platforma internetowa do składania zamówień, dzięki temusystem obsługi jest prosty, szybki i przyjemny - przekonaj się o tym sam! Zapraszamy do skorzystania z usług, a w razie pytań prosimy o kontakt!

  www.synapo.pl

katalog >> Dom i Ogród >> inne >> 16371

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    www.zbs-lab.pl

Wykonywaniem pomiarów środowiskowych, jak także budową ekranów akustycznych, trudni się Zakład Badań Środowiskowych z Warszawy. Proponowane są tu między innymi pomiary: pola elektromagnetycznego, zapylenia i substancji toksycznych, mikroklimatu, wibracji, hałasu, wydatku energetycznego. Po przeprowadzeniu pomiarów, firma może także wykonać ekrany akustyczne. Firma ma własne laboratorium, wyposażone w nowoczesny sprzęt, jak także dysponuje specjalistycznym oprogramowaniem, które pozwala rzetelnie przeanalizować wyniki pomiarów. Szczegółowe informacje znajdują się na witrynie internetowej firmy.

  www.zbs-lab.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 17277

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1     Wyniki od 1 do 3 z 3