Logo small

TAG: zatrudnianie

Wyniki dla tagów Seo


1     Wyniki od 1 do 4 z 4
1.    Doradztwo imigracyjne - d-hm.pl

H&M to kompleksowe usługi imigracyjne, które od podstaw dbają o pobyt i pracę cudzoziemców na terenie Polski. W profesjonalny sposób pomagamy w legalizacji pracy, uzyskaniu zezwolenia na pracę, zatrudnianiu cudzoziemców oraz pozyskiwaniu stosownej dokumentacji. Decydując się na H&M, wybierasz rzetelne usługi oraz profesjonalną pomoc, mającą na celu Twoje dobro. Skorzystasz?

  d-hm.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> praca >> 20615

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    legalwawa.pl

Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę firmy LegalWawa z Warszawy. Zajmujemy się szeroko rozumianym pośrednictwem pracy a działalność w branży prowadzimy już od 2015 roku. Specjalizujemy się w wyszukiwaniu i weryfikowaniu pracowników, legalizacji pobytu cudzoziemców a także pomocą w znajdywaniu mieszkań dla studentów chcących uczyć się na warszawskiej uczelni, niezbędnymi formalnościami, księgowością oraz tłumaczeniami. Proponujemy najwyższą jakość usług, rzetelność i atrakcyjne ceny usług. Na stronie internetowej znajdą Państwo więcej wiadomości o ofercie i dane kontaktowe firmy.

  www.legalwawa.pl

katalog >> Usługi >> notariusz >> 17996

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    www.bisservice.pl

Firma BISSERVICE SP. Z.O.O. z Gdyni jest legalną agencją pracy tymczasowej oferującą przedsiębiorstwom uzyskanie wykwalifikowanych pracowników, przede wszystkim z Ukrainy, Mołdawii czy Białorusi. Służymy profesjonalnym doradztwem powiązanym z procesem rekrutacyjnym i obsługą kontraktów pracowniczych. Działając odpowiedzialnie i uczciwie zapewniamy kompleksową obsługę formalno-prawną powiązaną ze stosunkiem pracy. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do współpracy. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt, udzielimy wyczerpujących informacji na temat prowadzonej przez nas działalności.

  www.bisservice.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 16902

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


4.    Zatrudnianie osoby na emeryturze

Serwis 50plus.gov.pl promuje projekt pod hasłem wyrównywanie szans na rynku pracy dla osób 50+. Jego treść zachęca do aktywnego uczestnictwa w życiu zawodowym nawet po pięćdziesiątce. Dostarcza informacji i wskazówek, które mogą okazać się przydatne w momencie podjęcia decyzji w sprawie własnej działalności. Serwis zawiera historie innych osób, opisujące jak to było w ich przypadku, kiedy zdecydowali się jednak na dalszą aktywność zawodową.

  50plus.gov.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> praca >> 5199

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1     Wyniki od 1 do 4 z 4