Logo small

TAG: zezwolenia

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 30
1.    Doradztwo imigracyjne - d-hm.pl

H&M to kompleksowe usługi imigracyjne, które od podstaw dbają o pobyt i pracę cudzoziemców na terenie Polski. W profesjonalny sposób pomagamy w legalizacji pracy, uzyskaniu zezwolenia na pracę, zatrudnianiu cudzoziemców oraz pozyskiwaniu stosownej dokumentacji. Decydując się na H&M, wybierasz rzetelne usługi oraz profesjonalną pomoc, mającą na celu Twoje dobro. Skorzystasz?

  d-hm.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> praca >> 20615

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    www.gbrothers.pl

Eventy, gastronomia, pomoc organizacyjna dla cudzoziemców, przetargi na zakup sprzętu medycznego, jak też technologie informacyjne to oferta firmy G BROTHERS INTERNATIONAL SP. Z O.O. z Warszawy, która wyspecjalizowała się w usługach doradczych oraz w pośrednictwie pracy. Jesteśmy partnerem iGlobe IT Solutions - firmy, która wspiera przedsiębiorców w obrębie nowych technologii świata internetu i komputerów. Świadczymy profesjonalne wsparcie dla cudzoziemców przebywających w Polsce w zakresie wszelkich spraw urzędowych i formalnych. Zapraszamy na naszą stronę w celu poznania szczegółów oferty.

  gbrothers.pl

katalog >> Usługi >> uslugi >> 16283

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


3.    SZTUCER Wiatrówka

Sklep internetowy sztucer.pl proponuje osobom pełnoletnim wysoki dobór wysokiej jakości towarów takich jak pistolety gazowe, wiatrówki, noże, łuki, a też pistolety hukowe i inne dodatki zwiększające bezpieczeństwo. Wnikamy w gusta naszych klientów, albowiem proponujemy artykuły wysokiej jakości, a również w adekwatnej cenie, wskutek czemu nasi użytkownicy zdołają być pewni tego, że będą zadowoleni z wybranych w naszym sklepie produktów. mamy produkty jedynie dla osób dorosłych, a na sprzedawane wiatrówki nie wymagane jest pozwolenie. Wiatrówki to idealny pomysł na spędzanie wolnego czasu w gronie znajomych. Zapraszamy na witrynę.

  www.sztucer.pl/

katalog >> Sklepy i hurtownie >> inne >> 4359

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    selectbud.pl

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy SELECTBUD z Wojnicza w województwie małopolskim. Od wielu lat zajmujemy się odbiorem, utylizacją i transportem różnego rodzaju odpadów a ponadto oferujemy wynajem kontenerów. Odbieramy także Big Bagi. Przyjmujemy odpady zmieszane, zielone, budowlane, ziemię jak również gabaryty. Dysponujemy potrzebnymi zezwoleniami i zatrudniamy doświadczonych pracowników. Zapewniamy miłą obsługę, terminowość i konkurencyjne ceny. Jeżeli chcą się Państwo dowiedzieć więcej bądź skontaktować z nami, wystarczy wejść na stronę internetową.

  www.selectbud.pl

katalog >> Usługi >> wywóz śmieci >> 20176

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    sts-ekon.pl

Jest nam bardzo miło móc przedstawić Państwu ofertę firmy S.T.S. Ekon z siedzibą w Aleksandrowie Łódzkim. Specjalizujemy się w usługach transportowych oraz komunalnych, a działalność w branży prowadzimy już od 2001 roku. Na terenie województwa łódzkiego proponujemy wywóz nieczystości płynnych, wypompowywanie wody a także czyszczenie gruntowne. Proponujemy także usługi transportowe na terenie kraju oraz Unii Europejskiej. Mamy specjalistyczny sprzęt oraz niezbędne zezwolenia i licencje. Gwarantujemy korzystne warunki współpracy i zaangażowanie. Na naszej stronie znajduje się więcej informacji.

  www.sts-ekon.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 19952

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    plastics-epr.eu

Z wielką radością prezentujemy Państwu ofertę firmy European Plastics Recycling, która zlokalizowana jest w Toruniu. Nasza firma zaistniała w trosce o środowisko czy potrzeby klientów. Zajmujemy się regranulacją oraz przemiałem tworzyw sztucznych. Materiały na nasze produkty uzyskujemy z odpadów poprodukcyjnych. Mamy wszystkie niezbędne zezwolenia na prowadzenie całkowitego procesu przetwarzania. Na wstępie proponujemy każdemu klientowi darmową próbkę surowca. Gwarantujemy terminową realizację każdego zamówienia oraz konkurencyjne ceny. Zapraszamy na stronę internetową, gdzie znajdują się szczegóły oferty.

  plastics-epr.eu

katalog >> Maszyny i urządzenia przemysłowe >> recykling >> 19935

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    skupzlomumlodzieszyn.pl

Firma Skup Złomu Młodzieszyn działa w branży recyklingowej od wielu lat zajmując się fachowym skupem złomu stalowego, żeliwnego, metali kolorowych, a także zużytego sprzętu elektrycznego, elektronicznego, akumulatorów ołowiowych z elektrolitem oraz różnego typu makulatury. Dzięki swojej działalności przyczyna się do poprawy stanu środowiska, jak i podnosi ekologiczną świadomość wśród społeczeństwa. Posiada Wszystkie niezbędne zezwolenia na prowadzenie aktywności, rozległą wiedzę i doświadczenie, a także własne zaplecze techniczne. Obsługuje odbiorców indywidualnych i hurtowych z województwa mazowieckiego. Posiada certyfikat Rzetelna Firma, potwierdzający wiarygodność w relacjach biznesowych. zapewnia przystępne ceny, możliwość negocjacji warunków finansowych, jak również stałą współpracę. Więcej informacji na stronie internetowej.

  www.skupzlomumlodzieszyn.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 19613

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    rrmetall.com.pl odbiór odpadów z tworzywa

Umiejscowiona w Środzie Wielkopolskiej firma R.R.Metall zajmuje się skupem, sprzedażą i przerobem metali, makulatury oraz tworzyw sztucznych. Posiadamy niezbędne zezwolenia do skupu i sprzedaży akumulatorów, transportu, odzysku oraz unieszkodliwiania odpadów. Posiadamy bogate zaplecze techniczne składające się z nowoczesnych urządzeń do przeróbki różnorodnych surowców oraz pojazdy do przewozu złomu, tworzyw sztucznych oraz makulatury. Gwarantujemy terminową realizację usług w atrakcyjnych cenach. Więcej informacji na temat przedstawionej oferty mieści się na naszej stronie internetowej.

  www.rrmetall.com.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 19519

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    wtorplast-recykling.pl

Granulaty, przemiały i inne tworzywa sztuczne znajdujące zastosowanie w przemyśle to produkty wtórne jakie uzyskuje z produkcji Zakład recyklingu tworzyw sztucznych - Wtórplast-Recykling. Dążymy do przeciwdziałania nadmiernej eksploatacji i degradacji środowiska. Utylizujemy i skupiamy się na odzysku odpadów z tworzyw sztucznych. Oferujemy doświadczenie, fachowy serwis i solidność. Posiadamy wszystkie wymagane zezwolenia niezbędne do prowadzenia działalności. Zapraszmay do współpracy.

  www.wtorplast-recykling.pl

katalog >> Maszyny i urządzenia przemysłowe >> recykling >> 19439

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    Odbiór odpadów przemysłowych CDS Recycling

Firma CDSR Recycling zajmuje się recyklingiem odpadów. Profesjonalne zarządzanie odpadami pozwala nam na odzyskiwanie surowców wtórnych oraz metali szlachetnych. Zajmujemy się także utylizacją odpadów niebezpiecznych. Nasza firma posiada wszelkie zezwolenia na zbieranie, a także transport odpadów, dzięki czemu możemy w pełni legalnie i kompleksowo świadczyć usługi w zakresie ochrony środowiska.

  cdsrecycling.pl/

katalog >> Usługi >> przemysł >> 19234

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 30