Logo small

TAG: adwokaci

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 64
1.      Kancelaria Prawna TEBI. Obsługa prawna firm - tebi.com.pl

Kancelaria Prawna TEBI to bastion profesjonalizmu w świecie prawniczym. U nas tradycja spotyka się z nowoczesnością. Nasza Kancelaria adwokacka z Bydgoszczy dzięki wieloletniemu doświadczeniu i głębokiej wiedzy specjalistycznej zdobyła zaufanie szerokiego grona Klientów, którzy cenią sobie wysoką jakość usług oraz indywidualne podejście. Nasze usługi są skrojone na miarę potrzeb zarówno osób prywatnych jak i przedsiębiorstw. Specjalizujemy się w różnych dziedzinach prawa Pozwala to nam na kompleksową obsługę prawno-biznesową. W zakresie prawa pracy - oferujemy wsparcie w negocjacjach umów o pracę, doradztwo w sporach pracowniczych oraz reprezentację przed sądami pracy. Dzięki pomocy Kancelarii Prawnej TEBI Klienci mogą skupić się na rozwoju swojej kariery lub biznesu. Mając pewność że ich interesy prawne są w dobrych rękach. W ramach postępowań sądowych Kancelaria TEBI reprezentuje Klientów na każdym etapie procesu – od mediacji i negocjacji przez postępowania sądowe aż po egzekucję wyroków. Nasz zespół adwokatów i radców prawnych wykorzystuje swoje wieloletnie doświadczenie by skutecznie bronić interesów naszych Klientów. Niezależnie od złożoności prawnej sprawy. Dla przedsiębiorców i firm oferujemy kompleksową obsługę prawną spółek. Zajmujemy się tworzeniem i przekształcaniami spółek. A także doradztwem w zakresie fuzji i przejęć oraz bieżącym doradztwem korporacyjnym. Rozumiemy wyzwania stojące przed współczesnym biznesem. Dlatego nasze usługi są dostosowane do dynamicznie zmieniającego się otoczenia prawnego i gospodarczego. Kancelaria Prawna TEBI jest miejscem na mapie Bydgoszczy gdzie można uzyskać rzetelne porady prawne. Oferujemy konsultacje prawne w zakresie szerokiego spektrum zagadnień prawnych. Pomagamy naszym Klientom w podejmowaniu trafnych decyzji i unikaniu potencjalnych problemów prawnych. Zespół Kancelarii Prawnej TEBI tworzą wybitni specjaliści. Regularnie podnoszą oni swoje kwalifikacje. Uczestniczą w szkoleniach i konferencjach prawniczych. To pozwala nam być na bieżąco z najnowszymi trendami i zmianami w prawie. To bezpośrednio przekłada się na jakość świadczonych przez nas usług. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.tebi.com.pl gdzie znajdą Państwo więcej informacji o ofercie Kancelarii Prawnej TEBI.

  tebi.com.pl

katalog >> Usługi >> uslugi >> 23862

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


2.    Adwokaci Głogów - mjpadwokaci.pl

Kancelaria adwokacka Mil-Jankowska Pręda to spółka partnerska powstała w wyniku połączenia sił zawodowych doświadczonych adwokatów. Adwokat Głogów jest do Państwa dyspozycji. W kancelarii prowadzone są sprawy o każdym poziomie trudności i skomplikowania. Klienci mają zapewnioną pełną dyspozycyjność, życzliwy kontakt i oddanie. Kancelaria Głogów prowadzi sprawy karne, o odszkodowania, spadkowe, rodzinne. Dla firm przygotowano pełną obsługę prawną, doradztwo podatkowe czy doradztwo kryzysowe.

  mjpadwokaci.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> kancelaria adwokacka >> 15560

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    Adwokaci Warszawa Opinie - adwokaciranking.pl

Udostępniamy Państwu profesjonalny ranking pracowników w całym kraju. Umożliwiamy nie tylko szybki kontakt z adwokatem, ale też przejrzenie recenzji od dotychczasowych klientów. Nasz portal charakteryzuje się wysokim poziomem wiarygodności wystawianych opinii. Zapewniamy prosty system wyszukiwania prawników, rozbudowane wizytówki specjalistów, bezpłatny model funkcjonowania serwisu.

  adwokaciranking.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> kancelaria adwokacka >> 14515

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


4.    zubrzyckaadwokat.pl

W Kancelarii Adwokackiej adwokat Olgi Zubrzycka-Staniczek z Chorzowa świadczymy usługi z zakresu przeróżnych dyscyplin prawa, w tym prawa cywilnego, karnego, rodzinnego czy administracyjnego. Udzielamy porad oraz opinii prawnych, reprezentujemy naszych klientów przed sądami, a także zapewniamy stałą obsługę dla firm. Jesteśmy również przygotowani do rozstrzygania konfliktów w drodze negocjacji i mediacji. Ponadto przygotowaliśmy ofertę dla osób potrzebujących błyskawicznej pomocy prawnej, jaką jest e-porada. Wszelkie wiadomości o działalności kancelarii opublikowaliśmy na stronie internetowej.

  www.zubrzyckaadwokat.pl/

katalog >> Usługi >> inne >> 16195

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    www.zygasadwokatkrakow.pl

Szukają Państwo adwokata w Krakowie? Zapraszamy do zaznajomienia z ofertą, jaką posiada Edyta Żygas Kancelaria Adwokacka, która świadczy kompleksową wsparcie prawną dla osób fizycznych i podmiotów gospodarczych. Zakres usług obejmuje poradnictwo, przygotowanie opinii i pism prawnych, udział w naradach i negocjacjach oraz reprezentowanie klienta przed sądami oraz organami administracji publicznej. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego czy też mailowego w celu wcześniejszego umówienia spotkania. Dla lepszego zaznajomienia się ze szczegółami oferty, zapraszamy na naszą stronę.

  www.zygasadwokatkrakow.pl

katalog >> Usługi >> prawo >> 16065

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    www.adwokatbystrzycka.pl

Mamy przyjemność przedstawić Państwu Kancelarię Adwokat Kingi Bystrzyckiej z siedzibą w Olsztynie. Współpraca z kancelarią to gwarancja rzetelnej obsługi. Adwokat Kinga Bystrzycka ma bogate doświadczenie zawodowe, o którym można przeczytać na stronie internetowej. Do specjalizacji kancelarii należą: sprawy gospodarcze, w szczególności z zakresu nieuczciwej konkurencji, prawo budowlane, a poza tym sprawy rodzinne, karne i ubezpieczeniowe. Adwokat Kinga Bystrzycka zaprasza do kontaktu telefonicznego, mailowego, oraz za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej.

  www.adwokatbystrzycka.pl

katalog >> Usługi >> prawo >> 16009

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    dobryadwokat.org.pl

Adwokat Beata Zawadzka-Kowalczyk proponuje opiekę prawną dla klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych w kancelarii adwokackiej z Tczewa. Propozycja obejmuje usługi z zakresu prawa karnego, gospodarczego, cywilnego, rodzinnego, spadkowego, administracyjnego, pracy oraz celnego. Nasi klienci mogą skorzystać z porad prawnych. Zajmujemy się również reprezentowaniem ich w sądach powszechnych i innych instytucjach. Informujemy klientów o wszystkich podejmowanych przez nas czynnościach prawnych i gwarantujemy zachowanie anonimowości. Pełna oferta, przygotowana przez naszą kancelarią adwokacką, dostępna jest na stronie internetowej.

  www.dobryadwokat.org.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 15894

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    www.kancelariaschreiber.pl

Kancelarie Adwokackie Schreiber zapraszają do zapoznania się ze swoją ofertą. Kancelarie zajmują się sprawami osób fizycznych, osób prawnych a także instytucji czy organizacji. Swoim klientom oferują wszechstronne usługi w wielu sferach prawa. Do specjalności kancelarii przede wszystkim prawo karne, cywilne, gospodarcze, spadkowe, rodzinne i kanoniczne. Kancelarie biorą także udział w programach rozwoju społecznej odpowiedzialności prawnej. Jeśli są Państwo zainteresowani poznaniem dokładnej oferty świadczonych usług zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej.

  www.kancelariaschreiber.pl

katalog >> Usługi >> prawo >> 15891

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    olszynski.pl

Doradztwo w zakresie praw autorskich (tj. opinie prawne, roszczenie o naruszenie praw autorskich czy umowy prawnoautorskie) oraz prawa reklamy i związanej z nim m. in. potrzeby zwalczania nieuczciwej konkurencji na rynku, świadczy w ramach swojej Kancelarii - Radca prawny Michał Olszyński. Autor artykułów prawniczych w prasie branżowej, m. in. „Marketing w Praktyce”, prowadzi szkolenia i wykłady m. in. z ochrony danych osobowych, prawa autorskiego oraz problematyki PR i marketingu. Istnieje możliwość kontaktu telefonicznego lub mailowego lub spotkania w biurze w Krakowie lub w Nysie.

  olszynski.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> prawo >> 15876

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    Adwokat warszawa prawo karne - sprawdzony-adwokat.pl

Wszystkie osoby, które zainteresowane są usługami adwokatów i prawników, Zapraszamy na stronę sprawdzony-adwokat.pl. W jednym miejscu znajdziecie Państwo kancelarie adwokackie z Warszawy, ale ranking adwokatów zawiera też takie podmioty z innych polskich miast. Pełna oferta kancelarii adwokackich wraz z opiniami dostępna jest na stronie internetowej sprawdzony-adwokat.pl.

  sprawdzony-adwokat.pl

katalog >> Usługi >> adwokaci >> 15589

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 64