Logo small

TAG: autorski

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 73
1.      Projektowanie wnętrz, aranżacje inprojekt

Firma in-projekt.com działa w Warszawie i zajmuje się projektowaniem i aranżacją wnętrz mieszkalnych i użytkowych : kawiarń i biur. Podczas współpracy z inwestorem bardzo ważne są zrozumienie potrzeb i intencji inwestora.. Na wstępnej rozmowie określona zostaje skala projektu ( całościowy, od stanu deweloperskiego, ponowna aranżacja wnętrz już istniejących, pomoc przy poszczególnych pomieszczeniach- pokoje dziecięce, biuro, salon) a także sugerowany styl wnętrz, budżet i termin oddania projektu. Wstępne warianty projektu zawierają propozycje układów funkcjonalnych wraz z zabudowami kuchni, holu , łazienek, garderoby. Projekt szczegółowy zawiera listę proponowanych materiałów- rodzaj ceramiki, desek podłogowych, kolorystykę, a także projekt elektryczny. Projekt jest przedstawiony w formie komputerowych wizualizacji. Część produktów wybieram z klientami na żywo, jest możliwy tzw. „shopping”. Polecam firmę remontową z którą współpracuję, sprawuję nadzór autorski nad projektem. Zapraszam.

  in-projekt.com

katalog >> Budownictwo >> inne >> 15064

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    Szkolenia EMC

Firma EXnIT zajmuje się organizowaniem specjalistycznych, autorskich szkoleń informatycznych. Są one skoncentrowane przede wszystkim na aspektach techniczno-praktycznych. Dzięki temu każdy uczestnik kursu nie będzie miał problemów z zastosowaniem nabytej wiedzy w praktyce zawodowej. Czas i miejsce szkolenia zawsze jest dostosowane do potrzeb i oczekiwań klienta.

  www.eduexnit.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> szkolenia >> 7820

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


3.    Zpav

Aby mogli się Państwo przekonać, jak wysoki poziom artystyczny prezentują utwory zgromadzone przez Public Music, udostępniliśmy wam listę piosenek i kompozycji w wersji demo. Zajmujemy się sprzedażą licencji na publiczne odtwarzanie muzyki w celach biznesowych a wszystkich, którzy chcieliby poznać szczegółowe warunki współpracy, zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Posiadamy prawa autorskie do wszystkich utworów.

  www.publicmusic.pl

katalog >> Kultura i sztuka >> muzyka >> 4599

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


4.    Muzyka bez ZAiKS oraz Muzyka Komercyjna

Soniqa.pl - muzyka bez ZAiKS, ZPAV, STOART i SAWP. Lider na rynku muzyki przeznaczonej do hoteli, restauracji, sklepów, salonów i wielu innych. Muzyka całkowicie pozbawiona opłat do OZZ. Codzienna aktualizacja i dosęp ON-LINE do aplikacji muzycznej stawia nas na pozucji LIDERA w branży muzycznej. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, odpowiedni dobór muzyki sprawia nie tylko miły klimat ale też podnośi zyski w miejscu docelowym. Soniqa.pl zatrudnia najlepszych w branży specjalistów, którzy podpowiedzą jaki klimat i rodzaj muzyki może być najbardziej atrakcyjny dla Państwa klientów. Jesteśmy w stanie stworzyć programy muzyczne ‘szyte na miarę’ z uwzględnieniem wielu aspektów, takich jak: wiek grupy docelowej, rodzaj oferty, wizerunek produktu, strategia marki itp.

  soniqa.pl

katalog >> Kultura i sztuka >> muzyka >> 8725

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    PORAJ

Kancelaria Prawno-Patentowa PORAJ, prowadzona przez rzecznika patentowego Jerzego Chrzanowskiego, zaistniała w 1991 roku, a jej siedziba znajduje się w Poznaniu. Świadczymy usługi z zakresu ochrony własności intelektualnej - od przeprowadzania różnego rodzaju badań patentowych, poprzez wycenę dóbr niematerialnych i doradztwo, aż po reprezentowanie klientów w postępowaniach spornych dotyczących ochrony własności intelektualnej. Zakres działalności naszej kancelarii obejmuje również pakiet usług dodatkowych, w tym obróbkę grafiki wg standardów urzędów patentowych. Dokładne wiadomości dostępne są na stronie internetowej.

  poraj.com

katalog >> Usługi >> prawo >> 8429

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    Profesjonalne szkolenia IPC dla elektroników w Polsce

Renex EEC to jedyne Autoryzowane Centrum Szkoleniowe IPC w Europie Środkowo-Wschodniej. Już od wielu lat wspólpracujemy ze stowarzyszeniem IPC co pozwala nam szkolić na najwyższym poziomie. Nasi trenerzy dysponują wszystkimi certyfikatami oraz bogatym doświadczeniem. Szkolimy w naszym centrum szkoleniowym bądź bezpośrednio w siedzibie klienta.

  www.ipctraining.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> kursy i szkolenia >> 7157

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    Paweł Janicki - Kancelaria Radcy Prawnego - Aktualności w Kancelarii

Strona Kancelarii Radcy Prawnego Pawła Janickiego, z siedzibą w Poznaniu.

  www.janicki-kancelaria.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> porady prawne >> 4145

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


8.    kontar.info

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przedsiębiorstwa Kontar. Siedziba firmy zlokalizowana jest w Szczecinie. Zajmujemy się działalnością montażową tarasów jak również sprzedażą drewna oraz materiałów montażowych. Dzięki indywidualnemu podejściu do Klienta umiemy połączyć wysoką jakość z niską ceną produktu. Nasze realizacje są nie tylko piękne, ale i funkcjonalne. Zapewniamy terminową realizację każdego zlecenia oraz konkurencyjne ceny. Przeprowadzamy realizację w oparciu o projekty Klientów bądź autorskie rozwiązania. Po więcej szczegółów zapraszamy na naszą stronę internetową.

  www.kontar.info/

katalog >> Maszyny i urządzenia przemysłowe >> przemysł drzewny >> 16774

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    www.agexpo.pl

Targi, wystawy, systemy wystawiennicze to oferta firmy AG-EXPO Sp. j. w Otrębusach, która zajmuje się doradztwem w zakresie realizacji stoisk targowych lub konferencyjnych. Oferujemy projekt oraz realizacja profesjonalnego stoiska firmowego, jego transport, montaż oraz demontaż. Naszą specjalnością są stoiska autorskie wykonane zgodnie z charakterem potrzeb Państwa firmy. Świadczymy kompleksowe usługi, w tym obsługę techniczną podczas trwania targów tj. nagłośnienie, jak tez dekoracje i hostessy. Zapraszamy!

  www.agexpo.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 16669

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    etzchaim.pl

Jeśli są Państwo zainteresowani indywidualnym podejściem do edukacji dziecka, ustalonym pod jego kątem torem nauki, a do tego, możliwością edukacji wśród dzieci różnych wyznań i o różnych korzeniach etnicznych, zapraszamy do zapoznania z ofertą SZKOŁY PODSTAWOWEJ DIALOGU KULTUR ETZ CHAIM we Wrocławiu. Realizujemy podstawę programową zgodną z aktualnym rozporządzeniem MEN. Uczymy na podstawie programów autorskich opracowanych przez naszą kadrę pedagogiczną, a nauczanie języka polskiego, matematyki i historii realizujemy w rozszerzonym zakresie. Zachęcamy do zapoznania z ofertą.

  www.etzchaim.pl/szkola/

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> inne >> 16656

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 73