Logo small

TAG: czyszczenie

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 198
1.    asenizacyjne24.pl

Czyszczenie i udrażnianie kanalizacji metodą hydrodynamiczną WUKO na terenie Łodzi i okolic oferuje ZAKŁAD USŁUG ASENIZACYJNYCH z Wiśniowej Góry. Przeprowadzamy czyszczenie mechaniczne kanalizacji sanitarnej i deszczowej, czyszczenie tłuszczowników, osadników, zbiorników i przepompowni. Świadczymy również usługi związane z czyszczeniem i serwisem przydomowych oczyszczalni ścieków. Realizujemy ponadto inspekcje sieci kanalizacyjnych kamerą TV. Zapraszamy!

  asenizacyjne24.pl

katalog >> Budownictwo >> oczyszczalnie ścieków >> 19819

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    wypranatapicerka.pl

Pranie tapicerki meblowej, czyszczenie i konserwacja skór, pranie dywanów - jeśli szukasz firmy, która wszechstronnie zajmuje się czyszczeniem zapraszamy do kontaktu z firmą Wypranatapicerka.pl. Trudne plamy, zabrudzenia i przykre zapachy nie są dla nas problemem! Oferujemy usługi sprzątania i ozonowania od 5 lat i na temat wysoko jakościowej kosmetyki samochodowej i usługach czystościowych wiemy naprawdę dużo! Katalog naszych usług prezentujemy na stronie - sprawdź, aby zapoznać się z całą ofertą!

  https://wypranatapicerka.pl

katalog >> Usługi >> pranie, czyszczenie >> 19671

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.      Hydroodwierty - studnie głębinowe

Naszą główną specjalnością jest wykonywanie różnego rodzaju studni. Najczęściej wybieranym typem jest studnia głębinowa, jej głębokość wynosi zazwyczaj nie więcej niż 30 metrów, gdyż nie są wtedy wymagane żadne pozwolenia. Największym atutem jest fakt, że woda w takiej studni pochodzi z warstw wód podziemnych, a nie z gruntu. Ponadto studnie wiercone można dodatkowo zabezpieczyć przed wodą gruntową co zdecydowanie poprawa jej jakość pod względem smaku jak i ograniczenia bakterii. Innym, również popularnym type studni są te kopane w obudowie z kręgów, wykonuje się je głównie na żyłach wodnych a ich głębokość zazwyczaj wynosi nie więcej niż 10 m. Ich cena jest zdecydowanie niższa w porównaniu do głębinowych, jednak zazwyczaj woda jest niezdatna do picia z powodu mieszania się wód gruntowych z ciekami wodnymi. W ramach studni wykonujemy również jej czyszczenie pogłębianie, przyłącze. Nasz różdżkarz za pomocą jednej z 4 sprawdzonych metod szuka wody na działce. Nasi specjaliści pomogą w uzdatnianiu wody pitnej.

  hydroodwiert.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 19597

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


4.    www.facetoddywanow.pl

Kompleksowe usługi w zakresie czyszczenia i prania oferuje firma Aquarius. Jakub Franczuk z Piaseczna. Nasza oferta obejmuje czyszczenie dywanów, mycie okien i ozonowanie pomieszczeń. Zajmujemy się dodatkowo profesjonalnym ciśnieniowym czyszczeniem elewacji, usuwaniem graffiti, myciem kostki brukowej, dachów i parkingów. Na rynku działamy od 7 lat, stopniowo rozwijając zakres usług wraz z poszerzaniem profesjonalnego zaplecza technicznego. Jesteśmy fachowcami i jesteśmy do Państwa dyspozycji. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

  www.facetoddywanow.pl

katalog >> Usługi >> sprzątanie >> 19395

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    www.wywoz-szambalublin.pl

Wywóz szamba, opróżnianie oczyszczalni przydomowych, odbiór oraz transport odpadów płynnych na terenie województwa lubelskiego oferuje firma Wywóz Nieczystości Płynnych Handel Anna Tudruj w Lublinie. W ramach usług świadczymy także czyszczenie separatorów i udrażnianie kanalizacji. Zapewniamy konkurencyjne stawki - zapraszamy do kontatku.

  https://www.wywoz-szambalublin.pl

katalog >> Budownictwo >> szamba >> 19173

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


6.    www.inmago.pl

Jeśli poszukujesz rzetelnej firmy zajmującej się czyszczeniem powierzchni oraz obiektów, zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą przedsiębiorstwa Inmago. Posiadamy specjalistyczny sprzęt, sprawdzone środki chemiczne i przeszkolony personel. Każde zamówienie zaczynamy od skrupulatnych przygotowań. Podejmujemy się także trudnych zleceń, wymagających użycia nowoczesnego sprzętu. Dodatkowo rozszerzyliśmy naszą ofertę o sprzedaż detaliczną oraz hurtową samochodów znanych i docenianych marek. Wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z opisanej propozycji, zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

  inmago.pl

katalog >> Usługi >> sprzątanie >> 18632

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    caresystem.pl czyszczenie aptek przyszpitalnych

Jeśli wyszukujesz doświadczonej firmy świadczącej całościowe usługi porządkowe, zapraszamy do skorzystania z usług firmy Care System. Siedziba naszego przedsiębiorstwa znajduje się w Poznaniu, jednak przeprowadzamy zlecenia na obszarze całej Polski. Zajmujemy się utrzymaniem czystości m.in. w produkcyjnych strefach kontrolowanych, aptekach, biurach, obiektach handlowych czy gastronomicznych i na terenach do nich przylegających. Dodatkowo świadczymy usługę sprzątania prywatnych nieruchomości. Osoby zainteresowane szczegółowymi informacjami na temat działalności przedsiębiorstwa zapraszamy na stronę internetową.

  www.caresystem.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 18608

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    Pogotowie kanalizacyjne | HydroSeb

Pogotowie kanalizacyjne - W udrażnianiu kanalizacji osiągamy niemal 100% skuteczność. Wykonujemy usługi na terenie całego woj. śląskiego. Dojazd gratis i wycena możliwa już za pomocą kontaktu telefonicznego. Usługi które realizujemy: - udrażnianie kanalizacji wewnętrznych oraz zewnętrznych takich jak: wc, studzienki kanalizacyjne, odpływy od szamb, piony kanalizacyjne, itp. - czyszczenie sieci kanalizacyjnych o różnych średnicach rur - posiadamy pojazdy typu WUKO do ciśnieniowego czyszczenia kanalizacji - inspekcja kanalizacji dla różnych średnic rur, również możliwość pomiaru spadku - zadymianie instalacji kanalizacyjnych w celu zlokalizowania nieszczelności - czyszczenie przepompowni kanalizacyjnych - usuwanie awarii kanalizacyjnych

  hydraulik-zapchania.pl

katalog >> Usługi >> usługi >> 18273

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


9.    Regeneracja dpf - czyszczeniedpf.pl

CzyszczenieDPF.pl to firma, która zajmuje się regeneracją filtrów DPF i FAP. W jednym miejscu pracują specjaliści o dużym bagażu doświadczenia, którzy znają się na swojej pracy. Cechuje ich ogromne doświadczenie, jak i mają oni odpowiednie kwalifikacje. To także właściwy sprzęt, dzięki któremu regeneracja DPF jest szybka, a przede wszystkim efektywna.

  czyszczeniedpf.pl/

katalog >> Usługi >> motoryzacja >> 17874

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    Kominiarz Warszawa - kominiarz.org

Zakład Usług Kominiarskich Reluga i Synowie z Warszawy zajmuje się świadczeniem usług kominiarskich już od 1992 roku. Firma zapewnia kompleksową obsługę, która obejmuje między innymi takie prace jak: opiniowanie stanu przewodów kominowych, kontrole przewodów kominowych, czyszczenie kominów i ich uszczelnianie, montaż systemów kominowych. Pełen wykaz usług zaprezentowany jest na stronie internetowej firmy. Zakład Usług Kominiarskich Reluga i Synowie usługi kominiarskie Warszawa zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty!

  www.kominiarz.org/

katalog >> Dom i Ogród >> inne >> 17727

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 198