Logo small

TAG: depresja

Wyniki dla tagów Seo


1 2 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 11
1.    pomoc psychologiczna Dębica - psychiatradebica.pl

Specjalistyczny gabinet psychiatryczny lek. med. Andrzej Wilk w Dębicy zajmuje się diagnozą i leczeniem zaburzeń psychicznych. Udzielamy porad terapeutycznych, diagnozujemy nerwice, depresję, schizofrenię, uzależnienia oraz zaburzenia snu, a także przygotowujemy stosowne leczenie psychofarmakologiczne. Wykonujemy badania osób zatrudnionych przy produkcji specjalnej dla potrzeb wojska oraz osób ubiegających się o pozwolenia na broń. Oferta Gabinetu skierowana jest do osób indywidualnych i klientów biznesowych. Więcej informacji na temat działalności Gabinetu mieści się na stronie internetowej.

  https://www.psychiatradebica.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> psycholodzy, gabinety prywatne >> 22521

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


2.      Psycholog Warszawa. Poradnia, Gabinet, Pomoc Psychologiczna

Zmagasz się z problemami emocjonalnymi, których ciężar coraz trudniej Ci udźwignąć? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalną pomoc psychologiczną. Poradnię Spokój w Głowie prowadzi wraz z zespołem doświadczona psycholog dziecięca i psychoterapeuta Monika Chrapińska-Krupa występująca w mediach w roli eksperta w swojej dziedzinie.

  www.spokojwglowie.pl/psycholog-warszawa/

katalog >> Usługi >> regionalne >> 22338

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    Dom Rozwoju - Psycholog Warszawa, Psychoterapia

Dom Rozwoju to mieszcząca się na warszawskim Mokotowie, powstała w 2017 roku poradnia psychologiczna. Poradnia oferuje wsparcie psychologiczne dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych w formie konsultacji psychologicznych, psychoterapii, konsultacji wychowawczych. Zespół poradni składa się z wykwalifikowanych specjalistów - doświadczonych psychologów i psychoterapeutów różnych nurtów.

  www.dom-rozwoju.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> zdrowie i uroda >> 21035

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    Gabinet Psychoterapii Edyta Podłuska - psycholog Lublin

Gabinet psychologa w Lublinie Oferuję konsultacje, terapię indywidualną, grupową, rodzinną, par. Pomoc w depresji, stresie, sytuacjach kryzysowych. Kwalifikacje Psycholog psychoterapeuta Edyta Podłuska. Absolwentka psychologii KUL. Słuchaczka 4-letniego Studium Psychoterapii w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie rekomendowanego przez Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i atestowanego przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Systematycznie poddaje swoją pracę superwizji u certyfikowanych przez PTP superwizorów psychoterapii. Mężatka. Ma troje dzieci. Sposób pracy Pracuję w podejściu psychodynamicznym. Prowadzę indywidualną psychoterapię krótko i długoterminową, terapię par i rodzin oraz terapię grupową. Rozpoczęcie terapii poprzedzone jest 1 lub 2-ma spotkaniami konsultacyjnymi, w trakcie których zostaje określony rodzaj problemu, cel i czas trwania terapii. W czym pomaga prowadzona przeze mnie terapia? Psychoterapia może stanowić skuteczną formę pomocy w zakresie zaburzeń życia psychicznego objawiających się m.in.: - zaburzeniami nastroju (depresja, zaburzenie afektywne dwubiegunowe) - stanami lękowymi (ataki paniki, fobie, lęk uogólniony) - natrętnymi myślami i czynnościami - zaburzeniami psychosomatycznymi - zaburzeniami osobowości (unikająca, zależna, narcystyczna) - trudnościami w relacjach (problemy wychowawcze, sytuacje konfliktowe, nadmierna nieśmiałość) - problemami zawodowymi (zniechęcenie, utrata pracy, brak sukcesu zawodowego) Aby poznać dokładną ofertę lub umówić się na konsultację zapraszam do kontaktu pod numerem: 514-936-730

  www.psychoterapia-lublin.eu

katalog >> Zdrowie i uroda >> psycholog >> 5682

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    Pomoc psychologiczna - Anna Krzysztofowicz-Wesołowska

Zlokalizowany w Krakowie Gabinet Psychoterapii prowadzi psychoterapeuta Anna Krzysztofowicz Wesołowska posiadająca duże doświadczenie kliniczne. W ofercie gabinetu znalazły się konsultacje psychologiczne, terapia psychologiczna, opinie psychologiczne. Psychoterapia indywidualna zawsze poprzedzona jest diagnozą, która ma na celu ustalenie problemu i wybranie sposobu jego leczenia. Wśród specjalności gabinetu znalazło się leczenie depresji, leczenie nerwicy i stanów lękowych, fobii, schizofrenii, bulimii, anoreksji. Terapia psychologiczna obejmuje również zaburzenia osobowości, kryzysy emocjonalne.

  gabinetypsychologiczne.com.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> psycholodzy, gabinety prywatne >> 10613

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    Nerwica, fobia społeczna

Nerwica - strona o chorobie jaka jest nerwica, fobia społeczna objawy, leczenie, porady, forum. Na naszej stronie dowiesz się jak skutecznie walczyć z nerwicą i jak wyjść z tego pojedynku zwycięsko.

  www.nerwica.net

katalog >> Zdrowie i uroda >> nerwica >> 3539

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    Dobry psychiatra warszawa

Nasza poradnia psychoterapeutyczna zapewnia wsparcie dla osób, które borykają z kłopotami w związkach, depresjami, stanami lękowymi, trudnościami w pracy, przykrymi sytuacjami życiowymi. Zapewniamy wsparcie podczas terapii realizowanych przez doświadczonych psychoterapeutów. Realizujemy również indywidualne terapie z psychologami oraz konsultacje z psychologami oraz psychiatrami, psychodietetykami.

  www.strefamysli.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> psychoterapia >> 5345

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    Psychoterapia szczecin

Jeśli uważasz, że Twoje życie to pasmo nieszczęść, odczuwasz silne cierpienie to nie ma co zwlekać. Dzięki specjalistom pracującym w Pro Bono znów zaczniesz patrzeć na życie przez różowe okulary. W ProBono udzielana jest pomoc osobom ciepiącym na takie dolegliwości jak lęk, depresja, stres, czy nerwica. Przed przystąpieniem do pracy z pacjentem wcześniej przeprowadzana jest konsultacja. Pomaga ona stwierdzić co jest głównym problemem w życiu pacjenta.

  psychoterapeuta.info.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> psycholog >> 4728

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 11