Logo small

TAG: electrolux

Wyniki dla tagów Seo


1     Wyniki od 1 do 6 z 6
1.      Serwis AGD, naprawa pralek, zmywarek Kraków KRKserwisAGD.pl

KRKserwisAGD.pl zajmuje się serwisem, konserwacją i naprawą urządzeń agd w Krakowie różnych producentów takich jak Amica, Adro, Bauknecht, Bosch, Candy, Electrolux, Mastercook, Polar, Samsung, Siemens, LG, Whirlpool i innych.

  krkserwisagd.pl

katalog >> Usługi >> serwisy >> 13566

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    NAPRAWA PRALEK WARSZAWA

http://www.naprawa-pralek.warszawa.pl

  www.naprawa-pralek.warszawa.pl

katalog >> Usługi >> serwisy >> 3262

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    agdsmart.pl agd do zabudowy

Jeżeli szukasz urządzeń AGD do wyposażenia kuchni, duży wybór oferuje sklep AGD SMART Wysokińscy Sp.J. w Ożarowie Mazowieckim. Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą wielu czołowych marek, jak: Bosch, Siemens, Electrolux, Dyson, Hotpoint Ariston, Indesit, Faber, Teka, Franke, Tres, Villeroy&Boch, Alveus, Deante i wielu innych. Dostarczamy nowe produkty, w konkurencyjnych cenach oraz bezpieczeństwo dostaw na terenie całej Polski. Na obszarze Warszawy i Mazowsza proponujemy Państwu dostawy własne. Zapraszamy do kontaktu.

  agdsmart.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 19875

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


4.    pralus.pl

Profesjonalnym pralnictwem, tj. sprzedażą i serwisem urządzeń pralniczych na terenie całego kraju zajmuje się firma PRALUS Systemy Pralnicze w Rudniku. Pod tą nazwą na rynku działamy od 2006 r., usługami pralniczymi jednak zajmujemy się znacznie dłużej, od 1999 r. Prowadzimy również sprzedaż używanych urządzeń pralniczych firm tj.: Primus, Electrolux, Jensen, Unimac i inne. Wspieramy nowym właścicielom w otwarciu pralni, ale też świadczymy usługi modernizacji już bieżących punktów. Całą ofertę usług, urządzeń i marek opisujemy na stronie - zapraszamy do zapoznania z jej zakresem i do kontaktu!

  pralus.pl/

katalog >> Usługi >> inne >> 17191

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    Sprężarki, sprężarki powietrza, kompresory

Oferowane przez nasz sklep ABC KOMPRESORY sprężarki AEG/Electrolux to najnowsze osiągnięcie w dziedzinie pneumatyki. ABC KOMPTRESORY jest bezpośrednim i jedynym importerem tych znakomitych sprężrek. W ofercie naszego sklepu sprężarki tłokowe AEG dostępne w sklepie w Tychach. Sprężarki śrubowe produkowane na zamówienie i dostarczane w terminie od 4 do 6 tygodni od zamówienia. Wszystkie sprężarki AWEG objęte trzy letnią gwarancją producent i serwisem gwarancyjnym oraz pogwarancyjnym na terenie całego kraju. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów ABC KOMPRESORY nawiązało wspóółpracę z czołowymi krajowymi producentami sprężarek i tak w naszej ofercie znajdują się sprężarki takich producentów jak; Gudepol Walter Adler Airpres Fini Metabo Sprężarki krajowych producentów dostarczane kurierem do 24 godzin od zamówienia lub odbiór osobisty w sklepie.http://www.abc-kompresory.pl ABC KOMPRESORY wprowadza na krajowy rynek sprężarki śrubowe produkowane na zamówienie naszej Firmy prez czołowego producenta urządzeń pneumatycznych. W ofercie naszych sprężarek seria ABC; ABC- sprężarka śrubowa wolnostojąca ABCZ-zabudowana na zbiorniku powietrza ABCZO- zabudowana na zbiorniku z osuszaczem W ofercie sklepu także; pompy sprężarkowe zbiorniki powietrza armatura pneumatyczna wyłączniki ciśnieniowe powietrza Pełna oferta na stronie sklepu; http:www.abc-kompresory.pl

  www.abc-kompresory.pl

katalog >> Maszyny i urządzenia przemysłowe >> maszyny i urzadzenia przemysłowe >> 11626

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    Sprężarki AEG/Electrolux/

Sprężarki oferowane przez ABC KOMPRESORY to najnowsze osiągnięcie w dziedzinie pneumatyki. Produkowane dla AEG sprężarki tłokowe charakteryzują się bardzo cichą pracą i doskonałą wydajnością. Kompresory śrubowe poza znakomitymi parametrami wyróżniają się trwałością i niezawodnością. Sklep ABC KOMPRESORY oferuje zbiorniki powietrza, armaturę pneumatyczną. Wykonujemy instalacje pneumatyczne, serwis sprężarek, naprawa sprężarek. Sprężarki tłokowe dostępne w sklepie w Tychach lub dostarczane kurierem. Kompresory śrubowe produkowane na zamówienie i dostarczane do 14 dni po zamówieniu.

  www.abc-kompresory.pl

katalog >> Maszyny i urządzenia przemysłowe >> inne >> 10579

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1     Wyniki od 1 do 6 z 6