Logo small

TAG: frezowanie

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 43
1.      Precyzyjna Obróbka Metali | Produkcja Seryjna | ISO 9001

Firma Sabner to nowoczesna firma działająca od kilkudziesięciu lat w branży obróbki skrawaniem na maszynach CNC. Sprawdzony producent części wytwarzanych seryjnie. Podstawowe technologie w naszej ofercie to toczenie CNC, frezowanie CNC oraz frezowanie z toczeniem realizowane na obrabiarkach wielozadaniowych. Specjalizujemy się w produkcji detali o gabarytach nie przekraczających wymiarów 500mm x 500mm x 500mm oraz o wadze do 20 kg.

  sabner.pl

katalog >> Maszyny i urządzenia przemysłowe >> obróbka metalu >> 18846

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


2.    orell.pl

Firma Orell ze Szczecina świadczy kompleksowe usługi kominiarskie na terenie Polski oraz Niemiec. Przedsiębiorstwo działa w branży już od 1990 roku i zatrudnia mistrzów kominiarskich czy też doświadczonych fachowców. W zakres świadczonych usług wchodzi konserwacja, frezowanie, budowa, szlamowanie, odbiory, czyszczenie kominów a także pomiar tlenku węgla. Firma współpracuje z klientami indywidualnymi, spółdzielniami, szkołami, bankami, hotelami czy też innymi instytucjami. Oferuje konkurencyjne ceny usług, terminowość oraz obsługę na najwyższym poziomie. Na stronie internetowej umieściliśmy więcej informacji.

  orell.pl/

katalog >> Usługi >> inne >> 17222

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


3.    www.kominiarztyburski.pl frezowanie komiów

Firma Usługi Kominiarskie Wojciech Tyburski ze Zwolenia od lat fachowo wykonuje wszelkie zlecenia powiązane z kominiarstwem. W ramach swojej działalności proponuje regularne czyszczenie przewodów kominowych, usuwanie nagromadzonej sadzy oraz kontrolę szczelności kanałów kominowych, urządzeń grzewczych i instalacji gazowych. Sprawnie eliminuje wszelkie usterki przewodów kominowych. Tylko regularne kontrole oraz dbanie o drożność i właściwą czystość kominów daje gwarancję na ich bezpieczne użytkowanie. Usługi kominiarskie naszej firmy kierujemy do Klientów z takich miejscowości jak m.in. Radom, Kozienice, Grójec, Szydłowiec, Puławy czy Piaseczno. Zapraszamy!

  kominiarztyburski.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 16300

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    www.technikaprodukcyjna.com Obróbka cnc

Toczenie, a także frezowanie CNC oraz spawanie elementów metodą MAG/TIG/gazowo stali konstrukcyjnej, stali nierdzewnej i aluminium to specjalność wrocławskiej firmy Technika Przemysłowa Sp. z o.o. Piotr Szynwelski. Oferujemy Państwu profesjonalizm i zaangażowanie na każdym etapie produkcji. Zawsze skupiamy się na szybkiej i dokładnej realizacji zamówienia oraz indywidualnym podejściu do każdego Klienta. Nasza oferta obejmuje także modernizacje urządzeń mechanicznych tj. przekładnie, urządzenia mechaniczne czy linie technologiczne. Zapraszamy na naszą stronę do zapoznania z pełną ofertą.

  www.technikaprodukcyjna.com

katalog >> Usługi >> przemysł >> 16142

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    Milamet - obróbka skrawaniem toczenie

Firma dysponuje nowoczesnym technologiami CNC co pozwala na zapewnienie produkcji między innymi metalowych elementów oraz podzespołów w ramach seryjnego produkowania. Jednocześnie firma jest w stanie oferować takie usługi jak frezowanie z wykorzystaniem rozbudowanego parku maszynowego. Zapoznaj się z ofertą!

  milamet.com

katalog >> Usługi >> obróbka metali >> 14306

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


6.    Faber CNC - Frezowanie, toczenie - Obróbka skrawaniem metalu

Faber CNC istnieje od roku 1985 co sprawia, że jest to firma o ugruntowanej pozycji na rynku Polskim jak i Europejskim. Wykonujemy detale według dokumentacji technicznej dostarczonej przez klienta. Nasz różnorodny park maszynowy pozwala na wykonywanie skomplikowanych detali od fi 4 do fi 74 z pręta oraz do fi 300 z przygotówek. Nasze możliwości w zakresie obróbki metali: - Toczenie CNC ( z możliwością frezowania ) - Frezowanie CNC - Obróbka mechaniczna (radełkowanie) - Gwintowanie - Wiercenie Serdecznie zapraszam do zapoznania się z naszą oferą i do składania zapytań.

  www.faber-cnc.pl

katalog >> Maszyny i urządzenia przemysłowe >> obróbka metalu >> 12590

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    BONUS SPECTO frezowanie metali Wągrowiec

Jest nam ogromnie miło móc przedstawić Państwu profil firmy BONUS SPECTO, której siedziba znajduje się w Wągrowcu. Jesteśmy profesjonalnym przedsiębiorstwem z dużym doświadczeniem. Zajmujemy się obróbką-skrawaniem, spawaniem konstrukcji stalowych jak i sprzedażą wyrobów takich jak zawory, tuleje, siłowniki i inne. Korzystamy z nowoczesnego parku maszynowego i zatrudniamy wykwalifikowany personel, co gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług. Zaopatrujemy przemysł stoczniowy, hutniczy, kolejowy czy spożywczy, jak również odbiorców indywidualnych. Zapraszamy do zajrzenia na stronę internetową.

  www.bonusspecto.pl

katalog >> Usługi >> przemysł >> 12531

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


8.    www.cmplast.pl

Firma CMPLAST Sp. z o.o. w Koluszkach zajmuje się mechaniczną obróbką tworzyw sztucznych konstrukcyjnych, metali kolorowych i innych materiałów nieżelaznych. Posiadamy nowoczesny park maszynowy, a w ramach termoplastyki oferujemy również montaż i spawanie komponentów z tworzyw sztucznych. Wszystkie zlecenia oraz produkcje wskazanych detali wykonujemy zgodnie z powierzoną dokumentacją techniczną, a nasza technologia i jakość połączeń spawanych oraz klejonych są zgodne z wymogami niemieckiego urzędu dozoru technicznego TUV. Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą, jaką przedstawiamy na naszej stronie!

  www.cmplast.pl

katalog >> Usługi >> usługi >> 17079

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    BUDIMPEKS F - PRODUKCJA MASZYN - USŁUGI CNC

Firma Budimpeks F s.c. zajmuje się produkcją maszyn do profilowania blach. Funkcjonuje na rynku od 1998 roku. W czasie swojej działalności sprzedaliśmy ponad 100 kompletów maszyn, w większości do produkcji płyt warstwowych. Posiadamy własny zespół konstruktorów. Umożliwia nam to zaprojektowanie i wykonanie maszyny bądź podzespołu według wymagań klienta. Posiadamy park maszynowy, w większej części wyposażony w urządzenia sterowane numerycznie. Zapewnia to wysoką jakość i wykonanie produkcji. Oferujemy także usługi CNC, takie jak toczenie czy frezowanie. Wykonamy także według zamówienia dowolny element maszyny bądź podzespoły do maszyn. Zapraszamy do współpracy!

  budimpeks.eu

katalog >> Maszyny i urządzenia przemysłowe >> maszyny i urzadzenia przemysłowe >> 11024

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    www.obrobkametalituraj.pl

Przedsiębiorstwo PPHU Józef Turaj zlokalizowana w Przytakowicach jest dynamicznie funkcjonującym przedsiębiorstwem z obszaru obróbki plastycznej metali oraz lakierowania proszkowego. Wykwalifikowany personel, znakomita znajomość rynku i specyfiki branży, a również dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, powodują, że dostarczamy na polski rynek ofertę na najwyższym poziomie. Jesteśmy przychylni na wszelakie propozycje współpracy z zakresu napraw maszyn i poszczególnych elementów. Realizujemy stanowiska robocze, wózki transportowe i montażowe, podajniki, regały czy szafy. Po więcej informacji o ofercie zapraszamy na naszą stronę internetową.

  obrobkametalituraj.pl

katalog >> Usługi >> obróbka metali >> 16544

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 43