Logo small

TAG: głębinowe

Wyniki dla tagów Seo


1 2 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 12
1.      Studnie głębinowe Żywiec - Polskie Studnie

Centrum wierceń geologicznych z siedzibą w Żywcu przy ulicy Łączna 35 świadczy usługi studniarskie mieszkańcom Żywca i okolic. Firma zajmuje się odwiertami studni głębinowych w cenie od 150 zł za metr bieżący wraz z materiałem. Co stanowi świetną ofertę cenową dla Żywczaninów. W dobie szybko rosnących cen wody z wodociągów, coraz więcej mieszkańców stawia na własne ujęcia wody w formie studni. Jest to inwestycja, która zwraca się w bardzo szybkim czasie, a jakość wody jest o wiele wyższa. Oprócz wiercenia, w ofercie dostępne są usługi czyszczenia i pogłębiania studni, jej przyłącza do budynku, szukania i uzdatniania wody.

  polskiestudnie.pl

katalog >> Budownictwo >> budownictwo >> 19874

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.      Hydroodwierty - studnie głębinowe

Naszą główną specjalnością jest wykonywanie różnego rodzaju studni. Najczęściej wybieranym typem jest studnia głębinowa, jej głębokość wynosi zazwyczaj nie więcej niż 30 metrów, gdyż nie są wtedy wymagane żadne pozwolenia. Największym atutem jest fakt, że woda w takiej studni pochodzi z warstw wód podziemnych, a nie z gruntu. Ponadto studnie wiercone można dodatkowo zabezpieczyć przed wodą gruntową co zdecydowanie poprawa jej jakość pod względem smaku jak i ograniczenia bakterii. Innym, również popularnym type studni są te kopane w obudowie z kręgów, wykonuje się je głównie na żyłach wodnych a ich głębokość zazwyczaj wynosi nie więcej niż 10 m. Ich cena jest zdecydowanie niższa w porównaniu do głębinowych, jednak zazwyczaj woda jest niezdatna do picia z powodu mieszania się wód gruntowych z ciekami wodnymi. W ramach studni wykonujemy również jej czyszczenie pogłębianie, przyłącze. Nasz różdżkarz za pomocą jednej z 4 sprawdzonych metod szuka wody na działce. Nasi specjaliści pomogą w uzdatnianiu wody pitnej.

  hydroodwiert.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 19597

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    fluidcontrol.pl pompy głębinowe

FluidControl to renomowany dostawca nowoczesnych systemów pompowych. Siedziba firmy znajduje się w Katowicach a w jej asortymencie znaleźć można innowacyjne zestawy hydrofobowe, pompy wielostopniowe, głębinowe, procesowe, zatapialne, dla górnictwa lub ogólnego zastosowania jak również armaturę, aparaturę łączeniową, elementy automatyki bądź przetwornice częstotliwości. Firma gwarantuje również atrakcyjne ceny usług, profesjonalne doradztwo oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Więcej wiadomości o ofercie oraz niezbędne dane kontaktowe znaleźć można na stronie internetowej.

  www.fluidcontrol.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 18071

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Wiercenie studni Poznań - studnie.net

Szukasz firmy zajmującej się odwiertami pionowymi? Odwiedź firmę Studnie, która specjalizuje się z wykonaniu odwiertów dzięki czemu budową studni głębinowej czy wierconej nie będzie dla niej żadnym problemem. Wiele lat doświadczenia naszej firmy przekłada się na najnowsze sprzęty, które przekładają się na najwyższą jakość wykonania. Dzięki zainteresowaniu naszych klientów, oferta firmy nieustannie się powiększa, dzięki czemu znajdziesz w niej również pompy ciepła.

  www.studnie.net/

katalog >> Budownictwo >> usługi remontowe >> 13247

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    wiercimy.info studnie wiercone zakopane

FHU DANIEL w Zakopanem to firma, która zajmuje się odwiertami dla gospodarstw domowych, domków letniskowych, pensjonatów, hoteli, powstających budynków, jak również dla przedsiębiorstw. Posiadamy 8 letnie praktyka w wierceniu studni głębinowych i odwiertów pod pompy ciepła. Nowoczesne technologie z jakich korzystamy oraz obszerne zaplecze maszynowe pozwala wykonać odwiert w każdym terenie, także w najtwardszych formacjach skalnych czy w podłożu luźnym tj. piaski, żwiry. Co więcej oferujemy klientom wszechstronne wykonanie przyłączy wodnych. Zapraszamy!

  wiercimy.info

katalog >> Usługi >> inne >> 18170

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    www.studnieglebinowe.net.pl

Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę firmy Solarbek, której siedziba mieści się w Krośnie. Specjalizujemy się w kopaniu studni głębinowych a działalność w branży prowadzimy już od 2010 roku. Przedsiębiorstwu można powierzyć wykonanie odwiertu razem z przyłączem wody do domu albo odwiertu pod pompy ciepła. W trosce o jakość świadczonych usług zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych fachowców i korzystamy z najnowocześniejszego sprzętu. Oferujemy korzystne warunki współpracy. Aby dowiedzieć się więcej o ofercie czy skontaktować z nami, wystarczy zajrzeć na naszą witrynę internetową.

  www.studnieglebinowe.net.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 13721

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    Ecozysk wiercenie studni małopolska

Zapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez przedsiębiorstwo Ecozysk. Na rynku działamy od ponad 13 lat, a siedziba naszego biura znajduje się w Brzeszczach na terenie województwa małopolskiego. Zakres naszych usług obejmuje wykonywanie studni głębinowych. Ponadto wykonujemy wiercenia rozpoznawcze, odwierty pod pompy ciepła, badania jakościowe wody, instalacje uzdatniania wody, kompletny serwis oraz oczyszczanie studni głębinowych. Zapewniamy fachową obsługę Klienta, rzetelność, terminowość oraz atrakcyjne ceny. Dodatkowe wiadomości oraz dane kontaktowe znajdują się na witrynie www.

  www.wiercenie-studni.eu

katalog >> Budownictwo >> inne >> 10269

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    studnie małopolska

W ofercie firmy znajdziecie Państwo wiercenie studni głębinowych i abisyńskich po atrakcyjnej cenie. Wieloletnie doświadczenie daje możliwość znalezienia najlepszego miejsca na odwiert. Zapraszam na stronę internetową, by zapoznać się z ofertą.

  www.studnie-rabka.pl/

katalog >> Budownictwo >> inne >> 3308

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    aquatik.eu

Jeśli poszukujesz pompy głębinowej / hydroforowej, sprawdź ofertę PHU AQUATIK w Warszawie. Jesteśmy dystrybutorem pomp i akcesoriów marki IBO. Mamy szeroką ofertę pomp, którą przedstawiamy w katalogu dostępnym na naszej stronie, na którą zapraszamy. Jeżeli szukają Państwo konkretnego modelu, zapraszamy do kontaktu - zapewniamy doradztwo i biegłe wsparcie. Dysponujemy w sprzedaży m. in. pompy obiegowe do CO, pompy toaletowe, pompy basenowe czy pompy do prób ciśnieniowych. Polecamy również kompresory, zbiorniki przeponowe. Gwarantujemy atrakcyjne ceny!

  https://aquatik.eu

katalog >> Maszyny i urządzenia przemysłowe >> maszyny i urzadzenia przemysłowe >> 20739

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    geotest.biz.pl

Wieloletnie praktyka w branży usług geologicznych mają specjaliści z P.P.U.H. GEOTEST ZAKŁAD ROBÓT GEOLOGICZNO-INŻYNIERYJNYCH w Tychach. Jesteśmy jedną z wiodących firm z tego obszaru, która funkcjonuje na obszarze całego kraju. Na swoim koncie posiadamy studnie głębinowe, które wiercimy nawet w najtwardszych skałach, zabezpieczania głębokich wykopów, odwodnienia oraz iniekcje ciśnieniowe. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony, gdzie przedstawiamy więcej szczegółów dotyczących naszej oferty.

  www.geotest.biz.pl

katalog >> Usługi >> usługi >> 20598

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 12