Logo small

TAG: integracja

Wyniki dla tagów Seo


1 2 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 16
1.    Warsztaty online dla firm - integracjaonline.pl

Projekt Efektywny Events&Travel Sp. z o.o. zajmuje się świadczeniem usług w zakresie organizacji eventów oraz podróży integracyjnych dla swoich klientów biznesowych. W ofercie działalności znajdują się także integracja online dla firm z całego świata w obszarze team building, realizowana w różnych językach: polskim, angielskim oraz niemieckim.  

  integracjaonline.pl/

katalog >> Sport i rekreacja >> imprezy integracyjne >> 21988

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.      Projekt Efektywny Events&Travel Sp. z o.o.

Oferujemy usługi z zakresu kompleksowej organizacji integracji online dla firm: Gry i zabawy integracyjne online. Warsztaty online. Eventy online. Pomysły na imprezy online dla firm. Więcej informacji na: https://integracjaonline.pl/

  www.integracjaonline.pl/

katalog >> Rozrywka i hobby >> rozrywka >> 21811

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    ropam.com.pl

Zlokalizowana w Myślenicach w województwie małopolskim firma Ropam Elektronik zapewnia innowacyjne rozwiązania w obrębie urządzeń elektronicznych. Zajmujemy się projektowaniem i produkcją modemów GPRS, modułów komunikacyjnych GSM, centrali z komunikacją GSM stacji monitorowania, urządzeń radiowych ISM i zasilaczy DC. W naszym asortymencie mieszczą się również liczne akcesoria. Dokładamy największych starań, aby nasze produkty cechowały się wysoką jakością oraz niezawodnością. Proces produkcji jest przyjazny dla środowiska naturalnego. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

  www.ropam.com.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 20255

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Komunikacja alternatywna i wspomagająca Częstochowa

Firma Czyż z Częstochowy to podmiot, którego działalności na pewno nie możemy sprowadzić do jednego pojęcia, do jednej dziedziny. Tutaj tak naprawdę bowiem mamy do czynienia ze znacznie szerszym zakresem merytorycznym świadczonych usług. Mamy na myśli ośrodek szkoleniowy, mamy na myśli zespół szkolno-przedszkolny, mamy na myśli prowadzenie różnego rodzaju terapii i rehabilitacji, co jest bez wątpienia bardzo ważnym aspektem. Niezależnie od tego, o jakim rodzaju działalności firmy będziemy mówili, w każdym aspekcie będziemy mieli do czynienia z bardzo wysokim stopniem profesjonalizmu, będziemy mieli do czynienia z zadowoleniem klientów.

  www.czyz.edu.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 13751

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    Wyjazdy motywacyjne

Nasza organizacja specjalizuje się w realizowaniu dla naszych klientów warsztatów integracyjnych, gdzie jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom między innymi przygotowanie imprez wieczornych, wyjazdów integracyjnych, pikników filmowych. Posiadamy zespół doświadczonych specjalistów, którzy są w stanie zapewnić wykonanie najwyższej jakości oraz indywidualnie dopasowanych oraz spersonalizowanych eventów. Jednocześnie nasz zespół jest w stanie zapewnić elastyczne usługi i kreatywne pomysły realizowania eventów.

  www.warsztaty-integracyjne.pl/

katalog >> Sport i rekreacja >> imprezy integracyjne >> 12246

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    Itworks.pl - outsourcing it

W itWORKS stawia się na partnerskie relacje. Klient może liczyć na rzetelną anlizę potrzeb i stworzenie rozwiązań odpowiadających jego wymaganiom. Elastyczność to kluczowa cecha tej firmy. Jest otwarta na nowoczesne pomysły i wszystkie propozycje klienta. Wykorzystuje skutecznie posiadaną wiedzę i gwarantuje pełne zadowolenie. To solidna firma, której można zaufać. Dokłada wszelkich starań, aby wykonać swoją pracę zgodnie z założeniami. Solidnośc i terminowość jest dla niej najważniejsza! Przeczytaj o tym na: itworks.pl!

  www.itworks.pl

katalog >> Komputery i internet >> usługi informatyczne >> 9741

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    Agencja Eventowa METRO-Promotion

Metro Promotion to firma z bogatym doświadczeniem na polu organizacji imprez artystyczno-rozrywkowych, sportowych, targów branżowych, skutecznie i profesjonalnie przeprowadzająca kampanie reklamowe produktów, firm i usług, zajmująca się również kształtowaniem wizerunku rynkowego. Metro Promotion to zespół ludzi z bogatym, wieloletnim doświadczeniem w branży, zespół ludzi, których połączyła pasja do tworzenia rzeczy nietuzinkowych. Nie powielamy schematów, nie mamy gotowych szablonów ani projektów, każda impreza jest nowym wyzwaniem. Każdą imprezę możemy kompleksowo organizować jak również być podwykonawcą poszczególnych elementów wydarzenia. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi realizacjami i ofertą na stronie www.metro-promotion.pl.

  www.metro-promotion.pl

katalog >> Usługi >> organizacja imprez >> 4240

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    wsgk.com.pl bezpieczeństwo narodowe kutno

Chcesz rozwijać swoje kwalifikacje i wiedzę, i zastanawiasz się nad kierunkiem czy też formą edukacji? Sprawdź ofertę Wyższej Szkoły Gospodarki Krajowej w Kutnie, która oferuje bardzo wysoki poziom nauczania i doświadczoną kadrę profesorów oraz doktorów habilitowanych. Rekomendujemy studia licencjackie z kierunkami tj. psychologia, administracja, europeistyka czy pielęgniarstwo, studia inżynierskie z geodezją i kartografią bądź studia podyplomowe z nowym kierunkiem którym jest Integracja sensoryczna. Zachęcamy do kontaktu.

  wsgk.com.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> inne >> 20430

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    Przesyłka - prostapaczka.pl

Jeżeli poszukujecie państwo systemu, który wspomoże was w takich pracach jak integracja z Pocztą Polską czy też obsługa wysyłek i obsługa magazynu, to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki naszemu programowi zaoszczędzicie państwo bardzo dużo czasu. Zapraszamy do ubrania w wersji demo.

  prostapaczka.pl/

katalog >> Komputery i internet >> oprogramowanie >> 19719

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    www.plusik-minusik.pl

Integracja sensoryczna dla dzieci w Gdyni i Gdańsku - Instytut Wspierania Rozwoju od 1998 r. oferuje wsparcie dzieci z całej Polski w zakresie wczesnego wykrycia zaburzeń współdziałania wszystkich zmysłów dziecka, tj. wzrok, słuch, równowaga, dotyk, czucie i ruch. Dzięki terapii, jaką skutecznie stosujemy od lat, możemy skuteczniej eliminować problem i przyczyniać do szybszej adaptacji dziecka. Dzięki temu wspieramy ogólny rozwój intelektualny, ruchowy i emocjonalny, leczymy dysleksję i dysortografię. Oferujemy też pomoc psychologiczną i terapię pedagogiczną. Zapraszamy do zaznajomienia z całą ofertą na stronie.

  https://www.plusik-minusik.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 16487

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 16