Logo small

TAG: koncentratory

Wyniki dla tagów Seo


1     Wyniki od 1 do 8 z 8
1.      MIL-MED Wypożyczalnia Sprzętu Medycznego Śląsk

Wypożyczalnia sprzętu medycznego MIL-MED położona w Czyżowicach (obok Wodzisławia Śląskiego) zaopatruje pacjentów w niezbędny sprzęt leczniczy do rehabilitacji w domu. Są to m.in: koncentratory tlenu, pulsoksymetry, łóżka i szyny rehabilitacyjne, aparaty CPAP, kule ortopedyczne, wózki inwalidzkie, materace przeciwodleżynowe, balkoniki, chodziki i podpórki. To najwyższej jakości sprzęt medyczny do wynajmu na Śląsku. Możliwość refundacji przez NFZ. Atrakcyjne formy wynajmu krótkoterminowego. Szeroki asortyment wynajmu urządzeń medycznych.

  wypozyczalniamilmed.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> zdrowie i uroda >> 21753

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    Koncentratory tlenu przenośne - koncentratortlenu.eu

Osoby przewlekłe chore i mające problemy z oddychaniem, ale nie chcące rezygnować z aktywności fizycznej mogą skorzystać z naszej oferty na koncentratory tlenu przenośne. Dzięki temu zastosowaniu mogą zawsze mieć przy sobie aparaty tlenowe. Jeżeli jesteście zainteresowani Państwo takimi aparatami zapraszamy na naszą stronę!

  koncentratortlenu.eu/

katalog >> Zdrowie i uroda >> sprzęt medyczny >> 18891

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    Przenośna tlenoterapia - tlenwdomu.pl

Jeszcze niedawno tlenoterapia była wykonywaną jedynie w szpitalach, przychodniach, karetkach pogotowia ratunkowego, czy w gabinetach lekarskich (w tym również stomatologicznych). Dzisiaj może mieć je każdy w swoim domu. W zależności od potrzeb nasz sklep oferuje Państwu koncentratory tlenu oraz tlen w sprayu do stosowania doraźnego.

  tlenwdomu.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> sprzęt medyczny >> 14554

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


4.    Leczenie CPAP Respimed

Jako firma REspimed działamy na rynku od kilku lat i w naszej ofercie posiadamy najwyższej jakości sprzęt Philips Respironics. Gwarantujemy absolutnie wyjątkowe rozwiązania, które zostały przetestowane na całym świecie. Jeśli pragniesz dowiedzieć się jeszcze więcej, to koniecznie zobacz naszą stronę internetową.

  respimed.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> sprzęt medyczny >> 11591

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    medicus-kostka.pl aparat tlenowy Śląskie

Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę Specjalistycznego Sklepu Zaopatrzenia Medycznego MEDICUS. Siedziba firmy mieści się w Rydułtowach w województwie śląskim, lecz z jej usług korzystają pacjenci z całego kraju. Sklep oferuje sprzedaż oraz wypożyczanie sprzętu rehabilitacyjnego, ortopedycznego i środków pomocniczych. Proponuje łóżka, materace przeciwodleżynowe, wózki, podnośniki, koncentratory tlenu, ciśnieniomierze, pomoce toaletowe i wiele innych. Gwarantuje fachowe doradztwo, realizację zleceń NFZ a ponadto miłą i pomocną obsługę. Po więcej informacji wystarczy wejść na stronę.

  www.medicus-kostka.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 20789

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    beatamed.pl wypożyczalnia sprzętu medycznego Katowice

Z dużą przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę firmy BeataMED. Zajmujemy się wypożyczaniem sprzętu medycznego a funkcjonujemy na Śląsku i w Zagłębiu. W naszej ofercie znaelźć można najwyższej klasy, sprawdzone produkty takie jak łóżka medyczne, balkoniki, koncentratory tlenu, stoliki przyłóżkowe, szyny do rehabilitacji, wózki inwalidzkie, materace piankowe i przeciwodleżynowe jak i kule i krzesła toaletowe. Proponujemy atrakcyjne warunki wynajmu, brak kaucji za sprzęt oraz miłą i pomocną obsługę. Więcej informacji o ofercie i dane kontaktowe znaleźć można na stronie internetowej.

  www.beatamed.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 18453

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    Butla z tlenem

Nasza firma ELEKTROTECHMED oferuje usługi najwyższej jakości. Wynajmujemy i naprawiamy sprzęt medyczny. Działamy stacjonarnie w Warszawie i dostarczamy bezpośrednio sprzęt do naszych pacjentów. Możliwa jest także wysyłka kurierska na terenie całego kraju. Oferujemy najwyższej jakości sprzęt medyczny w celu wypożyczenia lub serwisu. Nasze ceny są konkurencyjne a co najważniejsze, nie pobieramy kaucji od wypożyczonego sprzętu. Zapewniamy profesjonalną i miłą obsługę przez 24h/7. Jeśli masz jakieś pytania, zadzwoń. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości. Nasza wypożyczalnia w swojej ofercie posiada: - stacjonarne i przenośne koncentratory tleny - ssaki medyczne - butle tlenowe - łóżka rehabilitacyjne - wózki inwalidzkie - inny sprzęt ortopedyczno-medyczny

  elektrotechmed.com/

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 18060

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    www.aero-med.pl koncentrator tlenu

Wypożyczalnia sprzętu medycznego AERO-MED Magda Miecznikowska z Warszawy oferuje markowe aparaty CPAP i auto CPAP w bardzo przystępnych cenach. W ciągłej sprzedaży, w swojej ofercie posiadamy też stacjonarne koncentratory tlenu, używane z gwarancją oraz koncentratory przenośne, a wszystkie pochodzą od sprawdzonych producentów. Zapewniamy profesjonalny serwis, jaki ma wieloletnie doświadczenie, a każda naprawa jest wykonywana przez certyfikowanego fachowca. Działamy na terenie województwa mazowieckiego i śląskiego. Prowadzimy też sprzedaż wysyłkową. Zapraszamy do współpracy!

  aero-med.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 16025

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


1     Wyniki od 1 do 8 z 8