Logo small

TAG: kuchenek

Wyniki dla tagów Seo


1     Wyniki od 1 do 4 z 4
1.    www.serwisagdpulawy.pl części zamienne do AGD Puławy

Naprawy i serwis sprzętu AGD oraz sprzedaży części zamiennych do AGD w ramach oferty to propozycja ZUH Elmar s.c. w Puławach. Firma wyspecjalizowała się w kompleksowych usługach i naprawie pralek, zmywarek, lodówek oraz kuchenek razem z wymianą części zamiennych, na które, podobnie jak na wykonywane prace, udzielana jest pełna gwarancja. Obsługujemy sprzęt większości marek występujących na polskim rynku. Oferujemy Państwu profesjonalne usługi, a nowe części zamienne są najwyższej jakości. W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Wszelkie usterki można zgłaszać także online.

  serwisagdpulawy.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 17134

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.      Serwis AGD, naprawa pralek, zmywarek Kraków KRKserwisAGD.pl

KRKserwisAGD.pl zajmuje się serwisem, konserwacją i naprawą urządzeń agd w Krakowie różnych producentów takich jak Amica, Adro, Bauknecht, Bosch, Candy, Electrolux, Mastercook, Polar, Samsung, Siemens, LG, Whirlpool i innych.

  krkserwisagd.pl

katalog >> Usługi >> serwisy >> 13566

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    Części do lodówek

Sklep internetowy North to firma, która oferuje wysyłkową sprzedaż nowych części zamiennych do sprzętu AGD, w tym pralek, lodówek, kuchenek, zmywarek, ekspresów, oraz sprzętu RTV, a także pilotów, kabli, zasilaczy i ładowarek. Dzięki szczegółowym materiałom informacyjnym i instruktażowym firma North ułatwia przeprowadzenie domowych napraw sprzętu AGD, bez konieczności korzystania z pomocy fachowca.

  north.pl

katalog >> Zakupy przez internet >> agd >> 5065

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


4.    Mop parowy

Specjalizujemy się w dystrybucji oraz serwisie mopów parowych - urządzeń czyszczących przy pomocy pary wodnej. Posiadamy bogata wiedzę oraz doświadczenie - wypracowane przez lata. Posiadamy punkt fizyczny w centrum Warszawy gdzie jesteśmy w stanie zaprezentować działanie mopa parowego w praktyce. chętnie odpowiadamy na wszelkie pytania zadane przez wszystkie osoby zainteresowane. Gorąco polecamy nasze mopy parowe - stanowią one doskonała alternatywę dla tradycyjnych mopów oraz chemicznych środków czyszczących. Mopy parowe doskonale radzą sobie z oczyszczaniem różnych powierzchni - kafelków, terakoty, doskonale sprawdzają się przy czyszczeniu kuchenek, powierzchni zanieczyszczonych tłuszczem. Wszystkie artykuły oferowane w naszym sklepie objęte są pełną gwarancją. Zapraszamy!

  mopparowy.pl

katalog >> Zakupy przez internet >> agd >> 4111

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1     Wyniki od 1 do 4 z 4