Logo small

TAG: lękowe

Wyniki dla tagów Seo


1     Wyniki od 1 do 4 z 4
1.      Psycholog Warszawa. Poradnia, Gabinet, Pomoc Psychologiczna

Zmagasz się z problemami emocjonalnymi, których ciężar coraz trudniej Ci udźwignąć? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalną pomoc psychologiczną. Poradnię Spokój w Głowie prowadzi wraz z zespołem doświadczona psycholog dziecięca i psychoterapeuta Monika Chrapińska-Krupa występująca w mediach w roli eksperta w swojej dziedzinie.

  www.spokojwglowie.pl/psycholog-warszawa/

katalog >> Usługi >> regionalne >> 22338

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    Psycholog, Katowice, Joanna Frąckowiak

Psycholog, Katowice, Joanna Frąckowiak - psychoterapia poznawczo-behawioralna, konsultacje psychologiczne, poradnictwo i diagnostyka w zakresie zaburzeń afektywnych i zaburzeń osobowości. Na stronie znajdziecie Państwo wartościowe informacje na temat rozpoznania i leczenia depresji, stanów lękowych, choroby afektywnej dwubiegunowej, pomocy psychologicznej dla chorych na nowotwory i ich rodzin (program Simontona). Dostępne są na niej również narzędzia i testy dla osób zaniepokojonych swoim samopoczuciem: skala depresji Becka, Kwestionariusz Zaburzeń Nastroju, a także wskazówki jak pomóc sobie samodzielnie w przypadku zaburzeń depresyjnych. Zapraszam wszystkie osoby z rejonu Śląska do skorzystania z pomocy (gabinet znajduje się w centrum Katowic)

  pomoc-psychologa.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> psychoterapia >> 12464

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    Poradnia psychiatryczna Warszawa centrum-psych.pl

Centrum Zdrowia i Psychoterapii z Warszawy jest niepublicznym zakładem opieki zdrowotnej. Placówka istnieje od 1998 roku. Obecnie tworzy ją ponad 50 specjalistów. Do dyspozycji pacjentów pozostają lekarze psychiatrii, psycholodzy, certyfikowani psychoterapeuci. Psychoterapia prowadzona jest metodą behawioralno-poznawczą oraz psychodynamiczną. W poradni pomoc mogą uzyskać osoby borykające się ze stresem lub uzależnieniami, cierpiące na depresje, psychozy, nerwice, zaburzenia lękowe. Prowadzona jest terapia indywidualna i grupowa, terapia dla par.

  www.centrum-psych.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> psycholog >> 9691

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


4.    Odpromienniki Creatos

Dzisiejsze czasy sprzyjają przypadłościom takim jak stany lękowe. Trudno sobie z tym radzić i bywa, że poddajemy się złemu nastrojowi bez powodu, nie umiejąc stawić czoła problemom. Cóż możemy zatem zrobić, jeżeli negatywne emocje biorą nad nami górę? Ciekawą możliwością jest bezsprzecznie wybranie się do psychologa, który pomoże nam poprzez rozmowę oraz ewentualne leki. Oprócz tego możemy również jednak zamówić urządzenie nazywane strażnikiem biopola, które przywraca nam harmonię oraz pomaga walczyć ze stanami lękowymi. Creatos jest dostawcą harmonizatorów bio-infoo tj. urządzeń działających odstresowująco oraz rozluźniająco. Przywracają nam one psychiczną równowagę, pomagają pozbywać się stanów lękowych oraz zapobiegają depresji. Aktywują się pobierając energię roślin oraz planet, działają więc w zgodzie z naturą, pomagając nam osiągnąć równowagę ducha. Osoby zainteresowane urządzeniami proponowanymi przez Creatos mogą wybrać harmonizator stacjonarny, który umiejscowić możemy tam, gdzie nam wygodnie, czyli w domu, biurze, placówce szkolnej czy pomieszczeniu lekarskim. Będąc w tego typu wnętrzu, pozbywamy się wszelakich stanów lękowych, agresji, a także negatywnego myślenia. Harmonizatory sfer życiowych zajmują się oprócz tego neutralizacją cieków wodnych, oczyszczając dane miejsce z zaburzeń energetycznych. Postawić możemy też na osobistego strażnika biopola, którego mieć można ciągle tuż obok, harmonizator telefoniczny, urządzenie komputerowe i do samochodu. Bez problemu wziąć możemy takie urządzenie gdziekolwiek się udajemy, stawiając na wzmacnianie swojego systemu energetycznego. Z creatos.com.pl kontaktować można się dzwoniąc pod nr 507-333-815. Jest także opcja zakupu konkretnego harmonizatora lub zapytania o interesujące nas kwestie, przesyłając formularz kontaktowy znajdujący się na witrynie creatos.com.pl. Adres siedziby firmy to Łódź, ul. Białych Róż 8. Warto dbać o własne zdrowie oraz nie ulegać depresji czy też złym rozmyślaniom. Właściwy harmonizator znacząco nam to upraszcza, powstrzymując negatywne formy myślowe i pomagając nam przywrócić harmonię umysłu i ciała.

  creatos.com.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> uzależnienia >> 8341

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1     Wyniki od 1 do 4 z 4