Logo small

TAG: linii

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 45
1.      HIGIENICZNE PROJEKTOWANIE

Walidacja czyszczenia urządzeń (pomp, zaworów, zbiorników) oraz zasady projektowania higienicznych linii produkcyjnych dla przedsiębiorstw branży spożywczej.

  hygienicdesign.pl

katalog >> Maszyny i urządzenia przemysłowe >> pompy membranowe >> 16447

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    impression.info.pl

Profesjonalny i kompleksowy serwis maszyn poligraficznych, ich demontaż, transport oraz montaż wraz z uruchamianiem to tylko niektóre usługi, jakie realizuje warszawska firma Impression. Od 2006 r. świadczymy usługi dla branży poligraficznej, obecnie skupiając głównie na sprzedaży używanych maszyn introligatorskich oraz używanych maszyn drukujących. Na przestrzeni czasu wyspecjalizowaliśmy się w serwisie i naprawie krajarek, falcerek oraz linii zbierająco-szyjących, a nasze umiejętności w zakresie obsługi maszyn weryfikują liczne certyfikaty. Zapraszamy do zaznajomienia z nasza ofertą!

  www.impression.info.pl/

katalog >> Usługi >> inne >> 14838

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    TOR BUD remonty torów kolejowych

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z propozycją, jaką przygotowała dla Państwa firma TOR-BUD z siedzibą w Trzebini, która od 1989 roku zajmuje się świadczeniem usług budowlanych oraz kolejowych. Wykonujemy projekty, budowę, remonty torów oraz bocznic kolejowych i stale uczestniczymy w modernizacjach i rewitalizacjach linii kolejowych. Poza tym zajmujemy się załadunkiem oraz kruszeniem pozyskanych materiałów skalnych, a także kompleksową obsługą składowisk odpadów. Proponujemy Państwu również wynajem maszyn budowlanych takich jak: koparki, ładowarki, kompaktowy lub przesiewacze. Zainteresowanych zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji na witrynie internetowej.

  www.tor-bud.pl

katalog >> Budownictwo >> budownictwo drogowe i wodne >> 10803

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


4.    CRESPO obróbka stali łódź

Jest nam bardzo przyjemnie móc zaprezentować Państwu szeroką ofertę przedsiębiorstwa CRESPO. Nasza siedziba znajduje się w Łodzi. Działamy na rynku od wielu lat, oferując usługi połączone z obróbką skrawaniem stali, metali kolorowych oraz tworzyw technicznych. Zakres naszych usług obejmuje również modernizacje, remonty i przebudowy maszyn i linii produkcyjnych. Ponadto przygotowujemy koncepcje, wizualizacje 3D i dokumentację płaską wg zlecenia. Szczegółowe wiadomości dotyczące naszej działalności odnajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

  mechanika-maszyn.eu

katalog >> Maszyny i urządzenia przemysłowe >> obróbka metalu >> 9753

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


5.    Www.mikrostyk.pl

Mikrostyk to producent metalowego asortymentu dla przemysłu. Działamy na co dzień w miejscowości Gniew. Dysponujemy samodzielną narzędziownią, umiejętnościami automatyzacji skomplikowanych linii produkcyjnych, działem galwanizacji. Nasze specjalizacje to zgrzewanie, tłoczenie, spawanie czy krępowanie. Mamy samodzielnie biuro projektowe, a zatem niczym Państwo nie ryzykujecie podczas nawiązywania partnerstwa. Nasza oferta jest objęta jakościową certyfikacją na poziomie krajowym i międzynarodowym.

  www.mikrostyk.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> produkcja >> 9225

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


6.    Malowanie magazynów - oznakowanie-poziome.pl

Głównym obszarem działania firmy oznakowanie-poziome.pl jest malowanie lub usuwanie oznakowania poziomego obiektów przemysłowych. Wykonujemy usługi na terenie całej Polski. Pracowaliśmy w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu. Działamy solidnie, rzetelnie, szybko, z uwzględnieniem wytycznych BHP i przepisów. Kompleksowe oznakowania poziome w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy.

  oznakowanie-poziome.pl

katalog >> Usługi >> usługi ksero >> 13894

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    Myjnia parowa Katowice

Clean24h to nowoczesne metody oczyszczania i dezynfekcji z użyciem innowacyjnej technologii mycia parą wodną pod wysokim ciśnieniem. Stosowana przez nas zaawansowana technologia daje możliwość dotarcia do każdego brudnego miejsca oraz zapewnia czyszczenie bez ścieków wody, piany i zapachu detergentów. Oferujemy m.in. mycie i czyszczenie samochodów osobowych i ciężarowych, środków transportu publicznego, czyszczenie maszyn i urządzeń przemysłowych, czyszczenie ścian i sufitów, czyszczenie elewacji, schodów i kostki brukowej, a także dezynfekcję pomieszczeń, klimatyzacji i urządzeń medycznych.

  clean24h.pl

katalog >> Usługi >> sprzątanie >> 8062

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    Cassioli-Polska automatyczne systemy magazynowe

Zachęcamy do zainteresowania się propozycją przygotowaną przez przedsiębiorstwo Cassioli Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi. Zajmujemy się realizacją zindywidualizowanych rozwiązań przeznaczonych dla różnych sektorów przemysłu dostarczając produkty i usługi do zintegrowanej logistyki. Oferujemy: magazyny automatyczne, satelity, linie montażowe, urządzenia do transportu materiałów, wózki automatyczne, systemy samojezdne, systemy Picking-u, wyspy zrobotyzowane, przenośniki nienapędzane oraz systemy zarządzania operacyjnego. Gwarantujemy niskie ceny na nasze usługi. Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę internetową naszego zakładu.

  cassioli.com.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> transport i spedycja >> 5960

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    Rejestracja czasu pracy

Nowoczesne rozwiązania łączą w sobie zarówno bezpieczeństwo, jak również funkcjonalność. Tak jest choćby w przypadku kontroli dostępu, która łączy się z rozliczaniem czasu pracy zatrudnionych. Odcisk palca, jak również linie papilarne są elementami ściśle związanymi z indywidualnymi cechami fizycznymi człowieka, zatem nie jest możliwe ich podrobienie. Aktualnie takie właśnie systemy bezpieczeństwa są stosowane szeroko, korzystają z nich głównie duże zakłady, jak również korporacje.

  www.ptc.gda.pl

katalog >> Usługi >> urządzenia biurowe >> 3774

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    www.energotechnika.com.pl elektryka Grodzisk Mazowiecki

Firma Energo-Technika J. Lubas z Grodziska Mazowieckiego wyspecjalizowała się w wykonawstwie, pomiarach i serwisie instalacji elektrycznych. Ponadto w ofercie znajdą Państwo automatykę przemysłową i przebudowę linii napowietrznych, elektroinstalatorstwo także prace związane z instalacjami domofonów, videodomofonów i odgromowymi na budynkach. Dysponujemy nowoczesne zaplecze techniczne, a wykwalifikowani pracownicy, którzy uzyskali wymagane uprawnienia, zagwarantują Państwu fachowe doradztwo. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem formularza - jesteśmy do Państwa dyspozycji.

  energotechnika.com.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 16362

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 45