Logo small

TAG: medycznego

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 85
1.      MIL-MED Wypożyczalnia Sprzętu Medycznego Śląsk

Wypożyczalnia sprzętu medycznego MIL-MED położona w Czyżowicach (obok Wodzisławia Śląskiego) zaopatruje pacjentów w niezbędny sprzęt leczniczy do rehabilitacji w domu. Są to m.in: koncentratory tlenu, pulsoksymetry, łóżka i szyny rehabilitacyjne, aparaty CPAP, kule ortopedyczne, wózki inwalidzkie, materace przeciwodleżynowe, balkoniki, chodziki i podpórki. To najwyższej jakości sprzęt medyczny do wynajmu na Śląsku. Możliwość refundacji przez NFZ. Atrakcyjne formy wynajmu krótkoterminowego. Szeroki asortyment wynajmu urządzeń medycznych.

  wypozyczalniamilmed.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> zdrowie i uroda >> 21753

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    Wypożyczalnia sprzętu medycznego warszawa - visamed.pl

Profesjonalny sklep ortopedyczny Warszawa prowadzi sprzedaż najlepszego sprzętu pozwalającego przejść rehabilitacje. Jeśli nie chodzimy to mogą zaoferować nam wózki inwalidzkie. Można również wybrać różne modele kul czy balkoników. Mają ofertę przygotowaną dla oso młodych jak i dla starszych. Każdemu przedstawią dokładnie to, czego najbardziej mu teraz trzeba.

  visamed.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> rehabilitacja >> 19668

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    beatamed.pl wypożyczalnia sprzętu medycznego Katowice

Z dużą przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę firmy BeataMED. Zajmujemy się wypożyczaniem sprzętu medycznego a funkcjonujemy na Śląsku i w Zagłębiu. W naszej ofercie znaelźć można najwyższej klasy, sprawdzone produkty takie jak łóżka medyczne, balkoniki, koncentratory tlenu, stoliki przyłóżkowe, szyny do rehabilitacji, wózki inwalidzkie, materace piankowe i przeciwodleżynowe jak i kule i krzesła toaletowe. Proponujemy atrakcyjne warunki wynajmu, brak kaucji za sprzęt oraz miłą i pomocną obsługę. Więcej informacji o ofercie i dane kontaktowe znaleźć można na stronie internetowej.

  www.beatamed.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 18453

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


4.    PATRONUS - Koncentrator Tlenu Wypożyczalnia 24h

Patronus to firma z siedzibą w Szczyrku, która istnieje na rynku ponad 10 lat. Działa na terenie całego kraju, oferując wynajem sprzętu medycznego, rehabilitacyjnego i wiele więcej. Zajmuje się również sprzedażą wybranych urządzeń, a Klientom zapewnia całodobowe usługi serwisowe. Stacjonarny lub przenośny aparat tlenowy domowy to tylko niewielka część asortymentu. Składają się na niego również systemy napełniania butli tlenowych, inhalatory, akcesoria do tlenoterapii czy pulsoksymetry. Oferta obejmuje ponadto łóżka i podnośniki rehabilitacyjne. Każdy Pacjent może liczyć na indywidualne traktowanie i pomoc w wyborze urządzenia dopasowanego do własnych potrzeb i stanu zdrowia. Firma dostarcza osobiście zamówiony sprzęt i służy wsparciem na każdym etapie jego użytkowania. Więcej szczegółów na temat zasad współpracy i produktów, jakie ma w ofercie wypożyczalnia koncentratora tlenu Patronus, znajdą Państwo na stronie lub kontaktując się bezpośrednio z firmą: Patronus ul. Beskidzka 135, 43-370 Szczyrk 795 078 048

  www.patronus-med.com

katalog >> Zdrowie i uroda >> sprzęt medyczny >> 15533

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    ppcito.pl

Firma P&P CITO zajmuje się sprzedażą wyrobów medycznych. Współpracujemy z czołowymi producentami, dzięki czemu naszym klientom zapewniamy najwyższej jakości sprzęt w konkurencyjnych cenach oraz oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Zajmujemy się również projektowaniem i produkcją aparatury. Przygotowujemy też projekty pomieszczeń oraz urządzeń powiązanych z aparaturą medyczną. Oferujemy transport i instalację zamówionego sprzętu, a także kompleksowe szkolenia personelu w zakresie jego obsługi. Wykonujemy bieżące naprawy i okresowe przeglądy. Zapraszamy na stronę internetową.

  https://ppcito.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> sprzęt medyczny >> 20676

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    Sprzęt rehabilitacyjny - wynajemsprzetumedycznego.pl

Chcielibyśmy zaproponować Państwu zapoznanie się ze stroną internetową łódzkiej firmy SZUBERT MEDICAL. Otóż w naszej ofercie znajdują się: wynajem, sprzedaż oraz serwis sprzętu rehabilitacyjnego / medycznego. Jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższej jakości sprzęt, pomagamy w jego wyborze, ale również w załatwieniu wszelkich formalności - w tym również finansowania.

  wynajemsprzetumedycznego.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> sprzęt medyczny >> 14581

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    EQMED chodziki Wrocław

Jest nam bardzo miło móc zaprezentować Państwu ofertę firmy Eqmed z Wrocławia. Specjalizujemy się w sprzedaży i wypożyczaniu sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego. W naszej ofercie znaleźć można szeroki wybór urządzeń najwyższej jakości. Posiadamy między innymi łóżka sterowane pilotem, wózki inwalidzkie, krzesła i wózki toaletowe, chodziki, kule, windy wannowe, nasadki toaletowe, materace przeciwodleżynowe, pasy brzuszne, poporodowe czy lędźwiowe, kołnierze, stabilizatory, podkłady lub poduszki. Gwarantujemy własny transport zamówienia, fachową obsługę i konkurencyjne ceny. Więcej szczegółów na stronie.

  www.eqmed.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 14239

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


8.    www.kuzniatrenerow.pl

Posiadająca siedzibę w Nowym Targu firma Kuźnia Trenerów gorąco zaprasza Państwa do współpracy i zapoznania się ze swoją profesjonalną ofertą. Zajmujemy się kształceniem Trenerów Personalnych w sześciu filarach: Basic, Medical, Functional, Sport, Dietetic oraz Motivation. Z naszych usług korzystają zarówno osoby indywidualne jak również firmy. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje. Proponujemy również konkurencyjne ceny i gwarantujemy fachową współpracę. Aby dowiedzieć się więcej czy skontaktować z nami, wystarczy wejść na stronę internetową.

  www.kuzniatrenerow.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> kursy i szkolenia >> 18852

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    Biostat - medical market research

Co może zdziałać zespół biostatystyków, bioinformatyków, biotechnologów, specjalistów data management oraz matematyków stosowanych? Biostat jest dowodem na to, że to wymarzona załoga do prowadzenia profesjonalnych badań rynku medycznego. Nasze kompetencje wykraczają poza standardowe analizy i statystyki, zajmujemy się też badaniami klinicznymi, tworzeniem nowoczesnych i autorskich rejestrów medycznych, zbieraniem danych epidemiologicznych, badaniami marketingowymi w branży farmaceutycznej oraz badaniami potencjału biznesowego i badaniami obserwacyjnymi. Z myślą o koncernach i firmach dopiero wchodzących na rynek, stworzyliśmy aplikacje i systemy informatyczne do gromadzenia, segregacji i aktualizacji danych – eCRF czy SFvalue 360 stopni, służący do kontrolowania przedstawicieli medycznych. Zachęcamy do kontaktu!

  www.ebiostat.pl

katalog >> Usługi >> usługi >> 13208

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    MIRMED zaopatrzenie gabinetów stomatologicznych bolesławiec

Firma Mirmed to specjalistyczne Centrum Zaopatrzenia Medycznego, które swoje oddziały posiada w Bolesławcu i Lwówku Śląskim. Naszymi odbiorcami są zarówno osoby prywatne, jak i placówki lecznicze, dla których proponujemy kompleksowe zaopatrywanie gabinetów lekarskich. W naszej ofercie znajduje się sprzęt ortopedyczny, stomijny, aparaty słuchowe, środki pielęgnacyjne oraz inne akcesoria. Realizujemy zlecenia NFZ a oprócz tego udzielamy porad w zakresie uzyskania dofinansowania. Aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie lub skontaktować się z nami, wystarczy wejść na stronę internetową.

  mirmed.com.pl

katalog >> Sklepy i hurtownie >> sprzęt medyczny >> 12873

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 85