Logo small

TAG: nadzór

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 57
1.      Projektowanie wnętrz, aranżacje inprojekt

Firma in-projekt.com działa w Warszawie i zajmuje się projektowaniem i aranżacją wnętrz mieszkalnych i użytkowych : kawiarń i biur. Podczas współpracy z inwestorem bardzo ważne są zrozumienie potrzeb i intencji inwestora.. Na wstępnej rozmowie określona zostaje skala projektu ( całościowy, od stanu deweloperskiego, ponowna aranżacja wnętrz już istniejących, pomoc przy poszczególnych pomieszczeniach- pokoje dziecięce, biuro, salon) a także sugerowany styl wnętrz, budżet i termin oddania projektu. Wstępne warianty projektu zawierają propozycje układów funkcjonalnych wraz z zabudowami kuchni, holu , łazienek, garderoby. Projekt szczegółowy zawiera listę proponowanych materiałów- rodzaj ceramiki, desek podłogowych, kolorystykę, a także projekt elektryczny. Projekt jest przedstawiony w formie komputerowych wizualizacji. Część produktów wybieram z klientami na żywo, jest możliwy tzw. „shopping”. Polecam firmę remontową z którą współpracuję, sprawuję nadzór autorski nad projektem. Zapraszam.

  in-projekt.com

katalog >> Budownictwo >> inne >> 15064

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    www.kowieska.pl

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą działalności Barbary Kowieska, która świadczy usługi w Warszawie. Firma zajmuje się kompleksowym projektowaniem obiektów gastronomicznych a działalność prowadzi od 2009 roku. Stale współpracuje z biurami projektowymi, architektami i firmami wyposażającymi oferując projekty hoteli, restauracji, lotnisk czy też kantyn. Oferuje kompleksową realizację projektu technologicznego jak i nadzór nad realizacją. Przedsiębiorstwo ma na koncie wiele zrealizowanych zleceń i duże grono zadowolonych Klientów. Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę internetową.

  www.kowieska.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 14195

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    www.radca-chorzów.pl

Kancelaria Radców Prawnych Palowski, Pelc swoją siedzibę ma w Chorzowie. Firma świadczy usługi prawne z dziedziny prawa cywilnego, gospodarczego, rodzinnego, spadkowego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych a także prawa administracyjnego. Jej odbiorcami są Klienci indywidualni oraz podmioty gospodarcze. Kancelaria oferuje pomoc w prowadzeniu działalności a w szczególności nadzór prawny, udzielanie porad, negocjacje, sporządzanie projektów umów, zastępstwo procesowe, reprezentowanie Klienta i wiele innych. Aby dowiedzieć się więcej o ofercie, wystarczy zajrzeć na stronę internetową.

  www.radca-chorzów.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> inne >> 13759

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Kursy bhp Warszawa

Zobacz jak doskonale organizuje kursy i szkolenia firma Aktyw BHP. To właśnie w jej ofercie otrzymacie wszystko co najlepsze, to właśnie ona zagwarantuje okresowe szkolenia bhp, audyt bhp oraz nadzór bhp. To właśnie tutaj możecie mieć pewność, że traficie na znakomitej jakości szkolenia z bhp i opcje pod tytułem tanio bhp. Zapraszamy serdecznie już dzisiaj

  aktyw-bhp.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> kursy i szkolenia >> 11494

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


5.    Nadzór bhp Skabat

Specjalizujemy się w organizacji szkoleń okresowych w tematyce bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej. Jesteśmy w stanie opracować pełną dokumentację BHP, zapewniamy przeglądy sprzętu PPOŻ, reprezentujemy małe i duże przedsiębiorstwa przed Inspekcją Pracy. Rozumiemy wszystkie problemy BHP i zdobywamy na rynku doświadczenie od 2009 roku.

  www.bhpskabat.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> szkolenia >> 10627

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    TROLL przegląd okresowy budynku trójmiasto

Mamy dużą przyjemność przedstawić Państwu Biuro Inżynierskie Troll, jakiego siedziba znajduje się w Gdańsku. Oferujemy usługi z zakresu kompleksowej obsługi procesów budowlanych takich jak np.: kierowanie budową, nadzór, wydawanie ocen technicznych, przygotowywanie specyfikacji i kosztorysów i wiele innych. Ponadto w ramach doradztwa energetycznego wykonamy dla Państwa różnego rodzaju świadectwa energetyczne budynków, zrealizujemy audyty remontowanych budynków i przeprowadzimy profesjonalne badania termowizyjne. Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą działalnością - prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Więcej wiadomości mieści się na witrynie www.

  bi-troll.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 10162

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    BANACH nadzór budowlany szczecin

Każdy, kto musiał kiedykolwiek podołać trudom robót budowlanych, wie, jak istotna jest w tej branży rzetelna współpraca z firmą budowlaną, która potrafi kompetentnie oraz terminowo zrealizować zlecenie. Firma Usługi Ogólnobudowlane Krzysztof Banach została założona z myślą o klientach, wobec tego wiemy, jak dostosować się do Państwa potrzeb. Troszczymy się o wysoką jakość naszych usług, aby nasi klienci zawsze byli zadowoleni. Bez względu na rodzaj zlecenia pierwszym krokiem naszych pracowników jest staranne zapoznanie się z oczekiwaniami zleceniodawcy - to podstawa właściwej realizacji postawionego zadania. Zapraszamy na naszą stronę internetową po szczegóły.

  www.banach.szczecin.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 9869

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


8.    Szkolenia BHP Kraków - bhpjezierski.pl

Strona internetowa bhpjezierski.pl przeprowadzi Cię przez szereg oferowanych działań BHP Kraków. firmy Grupa Jezierski Tomasz Jezierski. Wśród dostępnych usług BHP możemy zaproponować Twojej firmie i jej pracownikom szkolenia BHP Kraków, nadzór BHP, działania zapewniające ochronę przeciwpożarową oraz Kursy Pierwszej Pomocy. Wszystko po to, aby zapewnić bezpieczeństwo firmie i wesprzeć jej działalność. Naszym priorytetem jest odciążenie od obowiązków BHP i zaoszczędzenie Twojego czasu.

  www.bhpjezierski.pl/

katalog >> Usługi >> inne >> 9864

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


9.    Legalna budowa

Planujesz budowę swojego wymarzonego domu? Nie do końca wiesz, jak wygląda prawo budowlane, na co sobie możesz pozwolić, a czego powinieneś unikać? A może jesteś zainteresowany większą inwestycją i chcesz dowiedzieć się jak działają procesy deweloperskie w Polsce? Pragniesz zrealizować swoją budowę w legalny, zgodny z prawem sposób, ale nie do końca wiesz, skąd zaczerpnąć niezbędnych informacji? Dla takich osób jak ty powstał portal Legalnabudowa.pl stworzony i współprowadzony przy udziale doświadczonych prawników z kancelarii adwokackiej Marty Kaweckiej. To właśnie na tej stronie znajdziesz wiele niezbędnych informacji potrzebnych do Twojej budowy.

  legalnabudowa.pl

katalog >> Budownictwo >> budownictwo >> 14962

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    Atlas Budownictwo

Nasze główne specjalizacje to przeglądy okresowe obiektów budowlanych, kierowanie robotami budowlanymi, a także wykonywanie ocen technicznych różnych robót. Oceniamy jakość pokryć dachowych, robót izolacyjnych, konstrukcji murowych. Dostarczamy Państwu doświadczonych kierowników budowy, a także inspektorów nadzoru robót budowlanych w województwie mazowieckim.

  atlasbudownictwo.pl/

katalog >> Budownictwo >> inne >> 14286

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 57