Logo small

TAG: odwierty

Wyniki dla tagów Seo


1     Wyniki od 1 do 10 z 10
1.      Hydroodwierty - studnie głębinowe

Naszą główną specjalnością jest wykonywanie różnego rodzaju studni. Najczęściej wybieranym typem jest studnia głębinowa, jej głębokość wynosi zazwyczaj nie więcej niż 30 metrów, gdyż nie są wtedy wymagane żadne pozwolenia. Największym atutem jest fakt, że woda w takiej studni pochodzi z warstw wód podziemnych, a nie z gruntu. Ponadto studnie wiercone można dodatkowo zabezpieczyć przed wodą gruntową co zdecydowanie poprawa jej jakość pod względem smaku jak i ograniczenia bakterii. Innym, również popularnym type studni są te kopane w obudowie z kręgów, wykonuje się je głównie na żyłach wodnych a ich głębokość zazwyczaj wynosi nie więcej niż 10 m. Ich cena jest zdecydowanie niższa w porównaniu do głębinowych, jednak zazwyczaj woda jest niezdatna do picia z powodu mieszania się wód gruntowych z ciekami wodnymi. W ramach studni wykonujemy również jej czyszczenie pogłębianie, przyłącze. Nasz różdżkarz za pomocą jednej z 4 sprawdzonych metod szuka wody na działce. Nasi specjaliści pomogą w uzdatnianiu wody pitnej.

  hydroodwiert.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 19597

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    WIERTPOL Odwierty

Firma zajmuje się odwiertami pod pionowe kolektory. WiertpolProwadzi odwierty pod pompy ciepła oraz studnie. Posiadamy specjalistyczny sprzęt a nasz zespół to sami profesjonaliści posiadający ogromne doświadczenie. Służymy wsparciem oraz doradztwem. Pomagamy przy uzyskaniu dofinansowania. Pompy ciepła to ekologiczne ciepło z ziemi, które idealnie się sprawdza w domach jednorodzinnych oraz różnego rodzaju obiektach mieszkalnych oraz biznesowych. Oferta Jest tania w utrzymaniu a cała inwestycja bardzo szybko się zwraca.

  wiertpol.eu

katalog >> Budownictwo >> inne >> 18291

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    wiercimy.info studnie wiercone zakopane

FHU DANIEL w Zakopanem to firma, która zajmuje się odwiertami dla gospodarstw domowych, domków letniskowych, pensjonatów, hoteli, powstających budynków, jak również dla przedsiębiorstw. Posiadamy 8 letnie praktyka w wierceniu studni głębinowych i odwiertów pod pompy ciepła. Nowoczesne technologie z jakich korzystamy oraz obszerne zaplecze maszynowe pozwala wykonać odwiert w każdym terenie, także w najtwardszych formacjach skalnych czy w podłożu luźnym tj. piaski, żwiry. Co więcej oferujemy klientom wszechstronne wykonanie przyłączy wodnych. Zapraszamy!

  wiercimy.info

katalog >> Usługi >> inne >> 18170

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    www.studnieglebinoweh2o.pl studnie

Studnie głębinowe, otwory pod kolektory pomp ciepła, stacje uzdatniania wody oraz montaż hydroforu bądź odkamieniaczy wody dostarcza firma H2O znajduje ze Zduńskiej Woli. Zapewniamy kompleksowe doradztwo w zakresie wyboru miejsca pod studnię, a nasze kwalifikacje oraz techniczne zaplecze pozwalają na fachową realizację zleceń. Nasze studnie wykonane są z materiałów PCV/stal i wszystkie otrzymują gwarancję! Osoby zainteresowane zachęcamy do kontaktu - odpowiemy na wszystkie pytania związane z naszą aktywnością oraz rozwiązaniami, jakie stosujemy.

  studnieglebinoweh2o.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 16155

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    GRUPA BARG laboratorium drogowe

Grupa Barg to sieć laboratoriów badawczych, jakich celem jest kontrola jakości materiałów używanych w budownictwie. Firma pomaga zarówno wykonawcom jak i firmom produkcyjnym. Zakres usług laboratoriów zawiera badania infrastruktury drogowej, diagnostykę konstrukcji budowlanych, wzmacnianie bądź naprawę budowli jak też kontrolę produkcji. Eksperci firmy zajmą się także badaniem jakości betonu, kruszyw, cementu oraz pozostałych materiałów budowlanych. Przeprowadzą oprócz tego szereg badań geologicznych i geotechnicznych. Więcej informacji o ofercie grupy dostępnych jest na stronie internetowej.

  barg.pl

katalog >> Budownictwo >> usługi budowlane >> 11718

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    JUMARPOL bezwykopowe ciepłociągi

Główna siedziba firmy Jumarpol umieszczona jest w Gliwicach. Jej specjalnością są bezwykopowe techniki budowlane. Zajmuje się także rekonstruowaniem podziemnych sieci teletechnicznych, wodociągowych, energetycznych, i drugich sieci inżynierskich. Świadczy również usługi doradcze i projektowe. Dzięki długoletniemu doświadczeniu i wykwalifikowanej kadrze, wszystkie swoje usługi świadczy na najwyższym poziomie. Firma zajmuje się także budową urządzeń mechatronicznych, między innymi maszyn budowlanych, urządzeń dla ruchu drogowego czy tensometrów przewiertowych. W sprzedaży posiada także maszyny używane. Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową.

  www.jumarpol.pl

katalog >> Budownictwo >> usługi budowlane >> 11547

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    AR hurtownia grzewcza dzierżoniów

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ciekawą propozycją przedsiębiosrtwa Systemy Grzewcze AR. Oferujemy Państwu sprzedaż nowoczesnych systemów grzewczych. Są to systemy największych polskich i europejskich producentów. Specjalizujemy się doradztwem oraz instalacją systemów grzewczych podłogowych. Podejmiemy się projektu ogrzewania dla każdego. W swoim zasobnym asortymencie posiadamy również materiały wykorzystywane do instalacji wodnych, solarnych, co itd. Więcej szczegółów o naszej działalności mieści się na stronie internetowej.

  ar24.com.pl

katalog >> Dom i Ogród >> ogrzewanie >> 10761

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


8.    uslugikoparkagorlice.pl

Zlokalizowana w Gorlicach firma Budowlano-Usługowa Tombud Tomasz Barszcz, swoją działalność od 2003 r. skupia na pracach ziemnych i pogotowiu kanalizacyjnym, a ofertę kieruje do klientów indywidualnych oraz firm i instytucji publicznych. Świadczymy pełen zakres robót ziemnych, od wykopów, przez niwelację terenu, aż po kopanie studni i odwierty. W zakresie kanalizacji, oferujemy ciśnieniowe lub mechaniczne metody czyszczenia kanalizacji wraz z monitoringiem TV. Zajmujemy się też czyszczeniem szamb i innych zbiorników bezodpływowych. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub drogą mailową!

  uslugikoparkagorlice.pl/

katalog >> Budownictwo >> inne >> 17296

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    Ecozysk wiercenie studni małopolska

Zapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez przedsiębiorstwo Ecozysk. Na rynku działamy od ponad 13 lat, a siedziba naszego biura znajduje się w Brzeszczach na terenie województwa małopolskiego. Zakres naszych usług obejmuje wykonywanie studni głębinowych. Ponadto wykonujemy wiercenia rozpoznawcze, odwierty pod pompy ciepła, badania jakościowe wody, instalacje uzdatniania wody, kompletny serwis oraz oczyszczanie studni głębinowych. Zapewniamy fachową obsługę Klienta, rzetelność, terminowość oraz atrakcyjne ceny. Dodatkowe wiadomości oraz dane kontaktowe znajdują się na witrynie www.

  www.wiercenie-studni.eu

katalog >> Budownictwo >> inne >> 10269

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1     Wyniki od 1 do 10 z 10