Logo small

TAG: prawnik

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 162
1.      Kancelaria Prawna TEBI. Obsługa prawna firm - tebi.com.pl

Kancelaria Prawna TEBI to bastion profesjonalizmu w świecie prawniczym. U nas tradycja spotyka się z nowoczesnością. Nasza Kancelaria adwokacka z Bydgoszczy dzięki wieloletniemu doświadczeniu i głębokiej wiedzy specjalistycznej zdobyła zaufanie szerokiego grona Klientów, którzy cenią sobie wysoką jakość usług oraz indywidualne podejście. Nasze usługi są skrojone na miarę potrzeb zarówno osób prywatnych jak i przedsiębiorstw. Specjalizujemy się w różnych dziedzinach prawa Pozwala to nam na kompleksową obsługę prawno-biznesową. W zakresie prawa pracy - oferujemy wsparcie w negocjacjach umów o pracę, doradztwo w sporach pracowniczych oraz reprezentację przed sądami pracy. Dzięki pomocy Kancelarii Prawnej TEBI Klienci mogą skupić się na rozwoju swojej kariery lub biznesu. Mając pewność że ich interesy prawne są w dobrych rękach. W ramach postępowań sądowych Kancelaria TEBI reprezentuje Klientów na każdym etapie procesu – od mediacji i negocjacji przez postępowania sądowe aż po egzekucję wyroków. Nasz zespół adwokatów i radców prawnych wykorzystuje swoje wieloletnie doświadczenie by skutecznie bronić interesów naszych Klientów. Niezależnie od złożoności prawnej sprawy. Dla przedsiębiorców i firm oferujemy kompleksową obsługę prawną spółek. Zajmujemy się tworzeniem i przekształcaniami spółek. A także doradztwem w zakresie fuzji i przejęć oraz bieżącym doradztwem korporacyjnym. Rozumiemy wyzwania stojące przed współczesnym biznesem. Dlatego nasze usługi są dostosowane do dynamicznie zmieniającego się otoczenia prawnego i gospodarczego. Kancelaria Prawna TEBI jest miejscem na mapie Bydgoszczy gdzie można uzyskać rzetelne porady prawne. Oferujemy konsultacje prawne w zakresie szerokiego spektrum zagadnień prawnych. Pomagamy naszym Klientom w podejmowaniu trafnych decyzji i unikaniu potencjalnych problemów prawnych. Zespół Kancelarii Prawnej TEBI tworzą wybitni specjaliści. Regularnie podnoszą oni swoje kwalifikacje. Uczestniczą w szkoleniach i konferencjach prawniczych. To pozwala nam być na bieżąco z najnowszymi trendami i zmianami w prawie. To bezpośrednio przekłada się na jakość świadczonych przez nas usług. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.tebi.com.pl gdzie znajdą Państwo więcej informacji o ofercie Kancelarii Prawnej TEBI.

  tebi.com.pl

katalog >> Usługi >> uslugi >> 23862

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.      Orzekanie o winie - rozwód Kraków

Jesteśmy radcami prawnymi z Krakowa, wpisanymi na listę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie. Prowadzimy również praktykę jako adwokaci kościelni w Sądzie Metropolitalnym w Krakowie. Mamy ponad 10-letnie doświadczenie zawodowe. Na tym blogu dzielimy się naszą wiedzą na temat rozwodów cywilnych.

  orzekanieowinie.pl

katalog >> Usługi >> adwokaci >> 23781

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    Kancelaria prawna Łódź

Kancelaria prawna Łódź, KDK adwokat, pomaga ludziom rozwiązywać trudne problemy prawne. Do zadań prawnika z kancelarii KDK należy pomaganie podczas spraw o spadek, rozwód, odszkodowanie w Łodzi.

  kdkadwokat.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> porady prawne >> 16112

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    Prawnik UK Legal Solution

Oferta jaką przygotowała kancelaria LegalSolutions na naszym krajowym rynku jest rzeczywiście wyjątkowa, ponieważ zajmujemy się obsługą prawną dla klientów, którzy mieszkają za granica i szukają wsparcie ze strony prawników, którzy będą w stanie ich sprawy w Polsce ostatecznie zamknąć. naszą pomoc realizujemy w sposób profesjonalny, dbamy o to, by każdy z klientów otrzymał wsparcie na wysokim poziomie.

  legal-solutions.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> kancelaria adwokacka >> 14836

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    Podatki prawnik Warszawa - taxwaysgroup.com

Jesteśmy firmą, zajmuje się wspieraniem firm w zakresie podatków i optymalizacji podatkowej. Dzięki nam każdemu będzie łatwiej prowadzić jego działalność. Zajmujemy się doradztwem podatkowym, planowaniem podatkowym, doradztwem gospodarczym oraz wieloma pokrewnymi usługami. Zakres usług oferowanych przez naszą kancelarię jest bardzo szeroki. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej kancelarii prawnej z Warszawy.

  taxwaysgroup.com

katalog >> Biznes i ekonomia >> finase >> 14667

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


7.    www.adwokat-kamienowska.pl

Mieszcząca się we Wrocławiu Kancelaria Adwokacka Katarzyny Kamienowskiej specjalizuje się w doradztwie i obsłudze prawnej. Zajmujemy się wieloma dziedzinami prawa - prawie karnym, gospodarczym, medycznym, autorskim i prasowym, karnym wykonawczym, pracy i ubezpieczeń społecznych, spadkowym, cywilnym czy też rodzinnym i opiekuńczym. Oferujemy rzeczową pomoc doświadczonych prawników i współpracujemy ze specjalistami z innych branż (notariuszami, komornikami, rzeczoznawcami lub tłumaczami). Jeśli chcą się Państwo zapoznać ze szczegółami, wystarczy wejść na witrynę internetową kancelarii.

  adwokat-kamienowska.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 14454

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    Radca Prawny Rzeszów

Potrzebujesz pomocy w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych szkody powstałej na osobie lub mieniu? Poszukujesz renomowanej kancelarii prawnej w Rzeszowie, która zajęłaby się twoją sprawą? Pracujesz w branży handlowej i chcesz działać zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi prawa handlowego? W tych kwestiach warto skorzystać z usług profesjonalistów, którzy zajmą się dla Ciebie wszelkimi formalnościami prawnymi. Bardzo pomocni okazać się mogą rzeszowscy radcowie prawni z Kancelarii prawnej Grębowski. To wykwalifikowany i doświadczony zespół prawników, radców prawnych, adwokatów i doradców podatkowych. Pracownicy izby prawej udzielą pomocy prawnej z zakresu szeroko rozumianego prawa handlowego, przy sądowym dochodzeniu roszczeń, kompleksowej obsługi prawnej w zakresie działalności gospodarczej, prawa budowlanego czy też sportowego. Co ważne prawnicy zajmują się sprawami windykacyjnymi. W celu zapoznania się z pełną ofertą usługową odwiedź dedykowaną stronę, a uzyskasz dodatkowe informacje. Jeśli szukasz radcy prawnego w Rzeszowie, to umów się na wizytę już dziś!

  radcowie.org.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> inne >> 13976

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    Http://kancelariapawelczak.pl/

Nie mamy wątpliwości, że w Kancelarii Radcy Prawnego Doroty Pawełczak z Pruszkowa coś dla siebie znajdzie każdy, kto potrzebuje pomocy dobrego prawnika, przed którym prawo nie ma żadnych tajemnic. Bez względu na to, czy jesteś klientem indywidualnym, czy może biznesowym gwarantuję Ci precyzję, dokładność oraz terminowość. Ponadto zapewniamy też poufność przekazywanych nam danych.

  kancelariapawelczak.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> kancelaria adwokacka >> 13637

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 162