Logo small

TAG: projektowanie

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 434
1.    www.th-telekom.pl Projektowanie w telekomunikacj

Wszechstronną obsługę inwestycji telekomunikacyjnych oferuje gdańska firma TH-Telekom Tomasz Holeksa z Gdańska. Oferujemy inwestorom projekty wykonawcze i powykonawcze sieci światłowodowych oraz rzetelną wycenę kosztów inwestycji. Wykonujemy także kwalifikacje środowiskowe dla stacji bazowych telefonii komórkowej oraz pozyskujemy lokalizacje z pełnym raportem. Załatwiamy także w imieniu inwestora wszelkie wymagane zgody i opinie. Pełną ofertę w zakresie obsługi całościowej przedstawiamy na naszej stronie, na jaką zapraszamy! W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

  th-telekom.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 17003

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


2.      HIGIENICZNE PROJEKTOWANIE

Walidacja czyszczenia urządzeń (pomp, zaworów, zbiorników) oraz zasady projektowania higienicznych linii produkcyjnych dla przedsiębiorstw branży spożywczej.

  hygienicdesign.pl

katalog >> Maszyny i urządzenia przemysłowe >> pompy membranowe >> 16447

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


3.    www.kedziorameble.pl Meble na wymiar Kwidzyn

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu firmę KĘDZIORA MEBLE zlokalizowaną w Kwidzyniu. Firma od początku swojego istnienia prowadzi działalność związaną z projektowaniem, produkcją oraz sprzedażą mebli pod wymiar. W propozycji mieszczą się między innymi meble kuchenne, szafy, garderoby, meble łazienkowe, dziecięce, a nawet zabudowy do biur oraz sklepów. Bezpłatnie wykonujemy pomiary, służymy techniczną radą i sporządzamy przedwstępną wycenę realizacji. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej gdzie odnajdziecie Państwo więcej informacji o zakresie naszej oferty.

  kedziorameble.pl

katalog >> Usługi >> metale >> 16307

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


4.    www.kokoprojekt.pl projektowanie wnętrz szczecin

W Szczecinie mieści się pracownia KOKOPROJEKT prowadzona przez Jacka Kokowskiego – doświadczonego projektanta wnętrz. Na zlecenie osób indywidualnych oraz instytucji wykonuje ona projekty oraz aranżacje mieszkań, domów a oprócz tego obiektów użyteczności publicznej (biura, hotele, biblioteki, lokale gastronimiczne lub sale konferencyjne). Firma współpracuje również z profesjonalistami z dziedziny designu, architektury oraz budownictwa. Posiada 15-letnie doświadczenie i może się pochwalić wieloma udanymi realizacjami oraz artykułami w prasie branżowej. Szczegóły oferty znajdą Państwo na stronie.

  kokoprojekt.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 16301

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    Warszawski architekt tworzy piękne projekty wnętrz

Projektowanie wnętrz to sztuka. Wie o tym jeden z najbardziej rozchwytywanych architektów w Łodzi i w Warszawie, Adam Pijanka. Warszawski architekt zajmuje się projektowaniem wnętrz od wielu lat. Ma na swoim koncie bardzo ciekawe, oryginalne, eleganckie, nowoczesne aranżacje wnętrz mieszkań i domów jednorodzinnych, biur, hoteli.

  pijankastudio.pl/

katalog >> Dom i Ogród >> inne >> 16128

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    www.tdecgroup.pl

Nasza firma TDEC zajmuje się projektowaniem budynków o specjalnych przeznaczeniach, takich jak na przykład: hale produkcyjne, biurowce, hotele, szpitale, laboratoria czy centra teleinformatyczne. Na rynku działamy już ponad 13 lat. W trakcie realizacji powierzonych projektów dbamy o każdy detal, aby projekt były jak najbardziej dopasowany do oczekiwań naszych klientów i obowiązujących międzynarodowych rygorystycznych norm. Zapewniamy też profesjonalne doradztwo naszych doświadczonych projektantów. Zapraszamy do obejrzenia zrealizowanych projektów na naszej stronie internetowej.

  www.tdecgroup.pl

katalog >> Budownictwo >> projektowanie >> 16100

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    www.globau.com.pl

Kompleksową realizację inwestycji, projektowanie i remonty budownictwa kubaturowego oraz inżynieryjnego oferuje Globau Building Solution w Jakubowicach Konińskich. Gwarantujemy pełną obsługę inwestycjji, także w ramach generalnego wykonawstwa bądź nadzoru inwestorskiego. W naszym portfolio znajdą Państwo największe realizacje kubaturowe na terenie kraju. Zapewniamy certyfikaty i uprawnienia, jakie ma nasza kadra inżynieryjno-techniczna, gwarantując profesjonalizm i terminową realizację inwestycji. Zachęcamy do zapoznania z naszą stroną i skorzystania z usług!

  www.globau.com.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 15907

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    www.prokonbud.eu Projektowanie konstrukcji budowlanych

Zachęcamy Państwa do skorzystania z oferty, cenionej na rynku budowlanym, Pracowni Projektowej PROKONBUD. Dysponujemy własnym biurem projektowym z nowczesnym sprzętem komputerowym oraz wysokiej klasy oprogramowaniem inżynierskim. Oferujemy m.in. realizację zadań inżynierskich w zakresie projektowania konstrukcji żelbetowych, stalowych oraz drewnianych. Gwarantujemy wysoką nowoczesność i ekonomikę zaproponowanych rozwiązań, uwzględniając przy tym aktualne przepisy budowlane. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie odnajdziecie Państwo więcej informacji na nasz temat.

  prokonbud.eu

katalog >> Usługi >> inne >> 15757

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    www.lukas-garden.pl

Każda aranżacja ogrodu wymaga wysiłku i pomysłowości. Dobry plan, znajomość na temat ziemi, gatunków roślin dopasowanych do indywidualnych preferencji, odpowiednich materiałów i detali związanych z architekturą to specjalistyczne zadania, które warto oddać w ręce ekspertów. Zapraszamy do zaznajomienia z ofertą firmy Lukas Garden Aranżacja Ogrodów z Tenczynka, która zadba o każdy detal Twojego ogrodu! Zajmujemy się zawodowym projektowaniem ogrodów. Możemy także zadbać o zieleń Waszej przestrzeni publicznej (np. wokół firmy, biura, bloków) i zająć się całoroczną pielęgnacją. Zapraszamy do kontaktu!

  lukas-garden.pl

katalog >> Dom i Ogród >> ogród >> 15741

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    www.rotorprasy.pl

W Gdańsku znajduje się siedziba firmy ROTOR – profesjonalnego przedsiębiorstwa zajmującego się projektowaniem i budową pras hydraulicznych, siłowników hydraulicznych oraz płyt grzejnych. Firma funkcjonuje w branży już od przeszło 20 lat i nawiązała współpracę z wieloma odbiorcami. W zakres świadczonych usług wchodzi także gięcie blach, prefabrykacja konstrukcji stalowych, tłoczenie, prace montażowe i projektowe. Oferujemy tylko trwałe i precyzyjne maszyny a ponadto fachową obsługę i szybką realizację zlecenia. Jeżeli chcą Państwo nawiązać współpracę lub dowiedzieć się więcej, wystarczy wejść na stronę internetową.

  rotorprasy.pl

katalog >> Maszyny i urządzenia przemysłowe >> maszyny i urzadzenia przemysłowe >> 15693

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 434