Logo small

TAG: radca

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 130
1.      Orzekanie o winie - rozwód Kraków

Jesteśmy radcami prawnymi z Krakowa, wpisanymi na listę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie. Prowadzimy również praktykę jako adwokaci kościelni w Sądzie Metropolitalnym w Krakowie. Mamy ponad 10-letnie doświadczenie zawodowe. Na tym blogu dzielimy się naszą wiedzą na temat rozwodów cywilnych.

  orzekanieowinie.pl

katalog >> Usługi >> adwokaci >> 23781

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.      Kancelaria Prawna TEBI. Obsługa prawna firm - tebi.com.pl

Kancelaria Prawna TEBI to bastion profesjonalizmu w świecie prawniczym. U nas tradycja spotyka się z nowoczesnością. Nasza Kancelaria adwokacka z Bydgoszczy dzięki wieloletniemu doświadczeniu i głębokiej wiedzy specjalistycznej zdobyła zaufanie szerokiego grona Klientów, którzy cenią sobie wysoką jakość usług oraz indywidualne podejście. Nasze usługi są skrojone na miarę potrzeb zarówno osób prywatnych jak i przedsiębiorstw. Specjalizujemy się w różnych dziedzinach prawa Pozwala to nam na kompleksową obsługę prawno-biznesową. W zakresie prawa pracy - oferujemy wsparcie w negocjacjach umów o pracę, doradztwo w sporach pracowniczych oraz reprezentację przed sądami pracy. Dzięki pomocy Kancelarii Prawnej TEBI Klienci mogą skupić się na rozwoju swojej kariery lub biznesu. Mając pewność że ich interesy prawne są w dobrych rękach. W ramach postępowań sądowych Kancelaria TEBI reprezentuje Klientów na każdym etapie procesu – od mediacji i negocjacji przez postępowania sądowe aż po egzekucję wyroków. Nasz zespół adwokatów i radców prawnych wykorzystuje swoje wieloletnie doświadczenie by skutecznie bronić interesów naszych Klientów. Niezależnie od złożoności prawnej sprawy. Dla przedsiębiorców i firm oferujemy kompleksową obsługę prawną spółek. Zajmujemy się tworzeniem i przekształcaniami spółek. A także doradztwem w zakresie fuzji i przejęć oraz bieżącym doradztwem korporacyjnym. Rozumiemy wyzwania stojące przed współczesnym biznesem. Dlatego nasze usługi są dostosowane do dynamicznie zmieniającego się otoczenia prawnego i gospodarczego. Kancelaria Prawna TEBI jest miejscem na mapie Bydgoszczy gdzie można uzyskać rzetelne porady prawne. Oferujemy konsultacje prawne w zakresie szerokiego spektrum zagadnień prawnych. Pomagamy naszym Klientom w podejmowaniu trafnych decyzji i unikaniu potencjalnych problemów prawnych. Zespół Kancelarii Prawnej TEBI tworzą wybitni specjaliści. Regularnie podnoszą oni swoje kwalifikacje. Uczestniczą w szkoleniach i konferencjach prawniczych. To pozwala nam być na bieżąco z najnowszymi trendami i zmianami w prawie. To bezpośrednio przekłada się na jakość świadczonych przez nas usług. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.tebi.com.pl gdzie znajdą Państwo więcej informacji o ofercie Kancelarii Prawnej TEBI.

  tebi.com.pl

katalog >> Usługi >> uslugi >> 23862

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    olszynski.pl

Doradztwo w zakresie praw autorskich (tj. opinie prawne, roszczenie o naruszenie praw autorskich czy umowy prawnoautorskie) oraz prawa reklamy i związanej z nim m. in. potrzeby zwalczania nieuczciwej konkurencji na rynku, świadczy w ramach swojej Kancelarii - Radca prawny Michał Olszyński. Autor artykułów prawniczych w prasie branżowej, m. in. „Marketing w Praktyce”, prowadzi szkolenia i wykłady m. in. z ochrony danych osobowych, prawa autorskiego oraz problematyki PR i marketingu. Istnieje możliwość kontaktu telefonicznego lub mailowego lub spotkania w biurze w Krakowie lub w Nysie.

  olszynski.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> prawo >> 15876

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


4.    Radca prawny | kancelaria-matan.com

Kancelaria radcy prawnego Matan w Katowicach służy poradą i reprezentacją w zakresie prawa administracyjnego, budowlanego, energetycznego, prawa ochrony środowiska oraz ochrony praw własności intelektualnej podatkowego. W celu umówienia spotkania w dogodnym dla Państwa terminie zachęcamy do wcześniejszego bezpośredniego kontaktu z naszą kancelarią prawniczą.

  www.kancelaria-matan.com/

katalog >> Usługi >> adwokaci >> 15609

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    Doradca zakupowy - doradcazakupowy.com.pl/blog/

Doradcazakupowy to blog, z którego dowiedzieć się można ciekawostek i cennych informacji na temat produktów i zakupów. Wirtualny doradca przybliża informacje na temat danego produktu, dokonuje porównań między produktami oraz udziela porad, dotyczących zakupów. Artykuły zamieszczane na blogu można wyszukać według kategorii, do których przynależą, co sprawia, że strona jest czytelna i przejrzysta, a poruszanie się po niej jest przyjemne i wygodne. Artykuły mają za zadanie dostarczyć wszelkich informacji na temat danego produktu oraz pomóc dokonać ewentualnego wyboru między produktami danej kategorii.

  doradcazakupowy.com.pl/blog/

katalog >> Komputery i internet >> blogi >> 14684

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.     Kancelaria adwokacka Wynimko - Białystok

Obsługa prawna firm. Zrozumienie i właściwa interpretacja przepisów to klucz do sukcesu Twojej firmy. Skorzystaj z usług prawniczych i doradczych Kancelarii radców prawnych Prawa Gospodarczego i Podatkowego Marek K. Wynimko z Białegostoku a zobaczysz o ile łatwiejsze może być prowadzenie firmy. Nad rozwiązaniem Twoich problemów pracować będą radca prawny, adwokat i doradca podatkowy w asyście licznych aplikantów. Taki zespół gwarantuje Ci sukces w każdej sprawie. Ale jak to mówią nie skorzystasz się nie przekonasz.

  wynimko.pl

katalog >> Usługi >> prawo >> 14603

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    Radca Prawny Rzeszów

Potrzebujesz pomocy w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych szkody powstałej na osobie lub mieniu? Poszukujesz renomowanej kancelarii prawnej w Rzeszowie, która zajęłaby się twoją sprawą? Pracujesz w branży handlowej i chcesz działać zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi prawa handlowego? W tych kwestiach warto skorzystać z usług profesjonalistów, którzy zajmą się dla Ciebie wszelkimi formalnościami prawnymi. Bardzo pomocni okazać się mogą rzeszowscy radcowie prawni z Kancelarii prawnej Grębowski. To wykwalifikowany i doświadczony zespół prawników, radców prawnych, adwokatów i doradców podatkowych. Pracownicy izby prawej udzielą pomocy prawnej z zakresu szeroko rozumianego prawa handlowego, przy sądowym dochodzeniu roszczeń, kompleksowej obsługi prawnej w zakresie działalności gospodarczej, prawa budowlanego czy też sportowego. Co ważne prawnicy zajmują się sprawami windykacyjnymi. W celu zapoznania się z pełną ofertą usługową odwiedź dedykowaną stronę, a uzyskasz dodatkowe informacje. Jeśli szukasz radcy prawnego w Rzeszowie, to umów się na wizytę już dziś!

  radcowie.org.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> inne >> 13976

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    ANDRZEJ KOŁODZIEJCZYK dobry radca prawny Gdańsk

Kancelaria Radcy Prawnego Andrzej Kołodziejczyk z Gdańska specjalizuje się w prawie cywilnym, gospodarczym, rodzinnym jak i prawie pracy. Do współpracy zachęca Klientów indywidualnych, przedsiębiorców oraz osoby nie prowadzące działalności gospodarczej. Oferuje reprezentowanie Klienta przed urzędami, sądami i właściwymi organami, wsparcie w prowadzeniu działalności a także fachowe doradztwo i, w razie konieczności, współpracę z innymi specjalistami. Osoby zainteresowane współpracą lub chcące się dowiedzieć więcej na temat działalności i oferty kancelarii, zapraszamy na stronę internetową.

  akolodziejczyk.com.pl

katalog >> Usługi >> adwokaci >> 13553

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


9.      Radca Stargard

Kancelaria Adwokacka Matusz-Michna, Zielińska-Kipieć spółka partnerska z siedzibą w Stargardzie. Dysponujemy wszechstronnym zespołem adwokatów, prawników, radców. Mamy wieloletnie doświadczenie, ciągle doskonalimy swoją wiedzę i umiejętności. Nasz wieloosobowy zespół pozwala na prowadzenie z powodzeniem różnego rodzaju spraw. Zapraszamy do kontaktu z naszą Kancelarią.

  www.adwokaci-stargard.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 13362

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    Prawo gospodarcze pracy adwokat radca prawny Poznań Łódź

Przedmiotem działalności kancelarii adwokackiej są kompleksowe porady prawne z [rawa gospodarczego i prawa pracy. Świadczymy fachową obsługę prawną, która poparta jest wieloletnim doświadczeniem i znakomitą znajomością obowiązującego prawa. Kancelarię prowadzimy w mieście Łodzi i Poznaniu, gdzie pracują nasi adwokaci, radcowie prawni i prawnicy. W ramach prowadzonej kancelarii zajmuję się świadczeniem kompleksowych i profesjonalnych usług w zakresie obsługi prawnej osób prywatnych i firm. Indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia, realizując je rzetelnie i skrupulatnie. Zapewniamy pełne zastępstwo procesowe na każdym etapie postępowania w sądzie gospodarczym, pracy, cywilnym, administracyjnym i karnym. Podejmujemy się sporządzania: • pism procesowych i sądowych • opinii prawnych • umów cywilno-prawnych • pozwu, apelacji, skargi, odwołania, wniosku Serdecznie zapraszam do współpracy z naszymi adwokatami, radcami prawnymi i prawnikami, a w razie jakichkolwiek pytań zachęcam do kontaktu z kancelarią.

  prawo-gospodarcze.com/

katalog >> Usługi >> adwokaci >> 12929

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 130