Logo small

TAG: serwis

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 1458
1.    www.konvekta.com.pl

Firma FrigoSerwis w Wołczkowie specjalizuje się w serwisie urządzeń chłodniczych - od samochodów dostawczych czy nadwozia skrzyniowego, do wszelkiego typu pojazdów. Jesteśmy jedynym oficjalnym dystrybutorem urządzeń chłodniczych firmy Konvekta i oferujemy produkty dopasowane do Państwa indywidualnych potrzeb. Każda jednostka jest na najwyższym poziomie, a każdy komponent jest precyzyjnie dopasowany do wymagań Klienta. Gwarantujemy wysoką jakość, niskie koszty eksploatacji oraz profesjonalną obsługę. Zapraszamy!

  www.konvekta.com.pl

katalog >> Maszyny i urządzenia przemysłowe >> inne >> 17402

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    drucis-serwis.pl

Jest nam bardzo miło móc zaprezentować Państwu ofertę firmy Drucis Serwis, której siedziba znajduje się w Pruszkowie w województwie mazowieckim. Zajmujemy się montażem, demontażem i modernizacją wytwórni betonu a oprócz tego serwisem instalacji recyklingu betonu i sprzedażą nowych i używanych części zamiennych. Współpracujemy z wiodącymi producentami części i zapewniamy najkorzystniejszy stosunek jakości do ceny produktów. Gwarantujemy fachowe doradztwo, dyspozycyjność i usługi na najwyższym poziomie. Jeśli są Państwo zainteresowani szczegółami bądź chcą się z nami skontaktować, wystarczy wejść na stronę internetową.

  www.drucis-serwis.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 17389

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    www.komforthome.pl

Firma Komforthome s.c. w Krakowie to wieloletni dostawca usług z zakresu doradztwa, sprzedaży i serwisu urządzeń systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Na rynku działamy od 2009 r. zapewniając asortyment nowoczesnych urządzeń na potrzeby klientów prywatnych jak i przedsiębiorstw. Wszystkie nasze produkty spełniają wymagania regulowane prawem polskim i unijnym, co potwierdzają stosowne certyfikaty. Gwarantujemy rzetelność i terminowość w realizacji. Zapraszamy do zaznajomienia się z naszą ofertą, a w przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt - z przyjemnością odpowiemy na wszystkie.

  www.komforthome.pl

katalog >> Budownictwo >> klimatyzacja >> 17336

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


4.    www.mettech.pl

PPHU METTECH S.C. to profesjonalna obsługa transportu taśmowego w oparciu o technologię i materiały niemieckiej firmy Rema Tip Top, we współpracy ze specjalistami firmy Tiptopol. Funkcjonujemy w wielu sektorach, m. in. w górnictwie odkrywkowym, przemyśle ciężkim oraz przemyśle ogólnym. Oprócz dystrybucji taśm przenośnikowych, zajmujemy się naprawą przenośników taśmowych oraz produkcją m. in. płyt gumowych, fartuchów na oburtowania, zgarniaczy i skrobaków oraz bębnów napędowych. Na wykonane prace udzielamy długoterminowych gwarancji. Nasze usługi obejmują również serwis pogwarancyjny i inspekcję prewencyjną.

  www.mettech.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> inne >> 17309

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    www.toiletwc.pl

Szukają Państwo doświadczonej firmy, która świadczy usługi asenizacyjne i dostarcza przenośne toalety m. in. na place budów? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ToiletWC PHU Dudzińscy w Rembelszczyźnie. Działamy na rynku od 2000 roku, zajmując się m. in. dostawą przenośnych toalet firmy Toyka Polska z pełnym wyposażeniem, wytrzymałością na działanie zarówno niskich jak i wysokich temperatur i atestem PZH. Dostarczenie, rozładunek, ustawienie oraz odbiór toalety jest bezpłatny, a poza tym obejmuje jeden serwis. Pozostałe nasze usługi wiążą się wyłącznie z oczyszczaniem miast. Gwarantujemy wysoką jakość i solidność wykonania!

  www.toiletwc.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 17302

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    rainbowwarszawa.pl

Jeśli szukacie innowacyjnych metod i skutecznego usuwania z domu brudu i cząsteczek unoszących się w powietrzu, zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą odkurzaczy Rainbow, jakie wykorzystują Potęgę Wody (the Power of Water®). Ich dystrybutorem jest firma handlowa ALMED Sp. z o.o. w Warszawie, zaświadczając, że Rainbow jest urządzeniem czyszczącym powietrze, opracowanym w celu zmniejszenia zanieczyszczeń. Funkcjonujemy od 1993 r., zapewniając wygody profesjonalny, autoryzowany serwis wszystkich modeli Rainbow. Zapraszamy!

  www.rainbowwarszawa.pl

katalog >> Dom i Ogród >> inne >> 17286

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    Chłodnictwo i klimatyzacja – montaż, serwisowanie naprawy

Sprzedaż klimatyzacji oraz urządzeń chłodniczych najwyższej jakości, fachowe doradztwo i serwis w zakresie budowy komór chłodniczych, instalacji lad i regałów, jak również ich naprawy oferuje SCK Chłodnictwo-Klimatyzacja Leszek Szmyt z Wrocałwia. Zajmujemy się naprawą lad, regałów, szaf chłodniczych i zamrażarek przemysłowych. Nasze usługi obejmują ich montaż, demontaż, rozruch oraz usuwanie usterek. Związani z chłodnictwem i klimatyzacją, realizujemy zamówienia nie tylko we Wrocławiu, ale także na terenie Trzebnicy, Milicza, jak i całego kraju. Skontaktuj się z nami i powiedz, co możemy dla Ciebie zrobić?

  firmaszmyt.pl/

katalog >> Usługi >> klimatyzacja >> 17199

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


8.    geniepolska.pl

Przedsiębiorstwo Mateco Polska z siedzibą w Tychach jest polskim przedstawicielem marki Genie. Jesteśmy respektowanym dystrybutorem oraz serwisantem podnośników nożycowych, masztowych, teleskopowych, teleskopowo-przegubowych, na przyczepach samochodowych i ładowarek teleskopowych. Służymy zawodowym doradztwem i obsługą posprzedażową na obszarze całego kraju. Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat naszych usług lub produktów, zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego. Więcej informacji o ofercie i przedsiębiorstwie opublikowaliśmy na naszej stronie internetowej.

  geniepolska.pl/

katalog >> Usługi >> inne >> 17195

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    pralus.pl

Profesjonalnym pralnictwem, tj. sprzedażą i serwisem urządzeń pralniczych na terenie całego kraju zajmuje się firma PRALUS Systemy Pralnicze w Rudniku. Pod tą nazwą na rynku działamy od 2006 r., usługami pralniczymi jednak zajmujemy się znacznie dłużej, od 1999 r. Prowadzimy również sprzedaż używanych urządzeń pralniczych firm tj.: Primus, Electrolux, Jensen, Unimac i inne. Wspieramy nowym właścicielom w otwarciu pralni, ale też świadczymy usługi modernizacji już bieżących punktów. Całą ofertę usług, urządzeń i marek opisujemy na stronie - zapraszamy do zapoznania z jej zakresem i do kontaktu!

  pralus.pl/

katalog >> Usługi >> inne >> 17191

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    bramy-tarnow.pl

Firma Profil działa na rynku już od 1993 roku a specjalizuje się w produkcji, sprzedaży, montażu i serwisowaniu różnego rodzaju bram. Przedsiębiorstwo proponuje szeroką gamę produktów wśród których znaleźć można bramy ogrodzeniowe, garażowe, przemysłowe jak też systemy automatyzacji i parkingowe oraz szlabany drogowe. Są to tylko najwyższej jakości nowoczesne systemy spełniające wszelkie normy. Firma zapewnia także serwis, doradztwo a oprócz tego korzystne warunki współpracy i profesjonalizm. Po więcej szczegółów dotyczących oferty wystarczy wejść na stronę internetową.

  www.bramy-tarnow.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 17186

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 1458