Logo small

TAG: skrawaniem

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 34
1.    alum-tech.pl

W Rogoźnie w województwie wielkopolskim swoją siedzibę posiada zakład ślusarski Alum-Tech. Firma już od 1979 roku działa w branży ślusarskiej oferując szeroką gamę usług na najwyższym poziomie. Zajmuje się spawaniem, obróbką skrawaniem, frezowaniem, cięciem, toczeniem, szlifowaniem, gięciem blach a także gwintowaniem. Wykonuje konstrukcje stalowe, balustrady oraz wiele innych elementów z wysokiej klasy materiałów. Posiada odpowiedni sprzęt i zatrudnia doświadczonych pracowników. Zapewnia miłą i profesjonalną obsługę, konkurencyjne ceny i terminowość. Aby dowiedzieć się więcej, wystarczy wejść na stronę internetową.

  https://www.alum-tech.pl

katalog >> Usługi >> obróbka metali >> 19640

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.      Precyzyjna Obróbka Metali | Produkcja Seryjna | ISO 9001

Firma Sabner to nowoczesna firma działająca od kilkudziesięciu lat w branży obróbki skrawaniem na maszynach CNC. Sprawdzony producent części wytwarzanych seryjnie. Podstawowe technologie w naszej ofercie to toczenie CNC, frezowanie CNC oraz frezowanie z toczeniem realizowane na obrabiarkach wielozadaniowych. Specjalizujemy się w produkcji detali o gabarytach nie przekraczających wymiarów 500mm x 500mm x 500mm oraz o wadze do 20 kg.

  sabner.pl

katalog >> Maszyny i urządzenia przemysłowe >> obróbka metalu >> 18846

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    MHT Obróbka mechaniczna śląskie

W Rybniku mieści się siedziba firmy MHT Obróbka Metali. Przedsiębiorstwo działa w branży od 2001 roku natomiast specjalizuje się w obróbce skrawaniem, spawaniem czy też remontami i modernizacją maszyn. Można nam powierzyć spawanie drobnych detali, stali nierdzewnej lub lutowanie twarde a także regenerację elementów poprzez napawanie. Posiadamy nowoczesny park maszynowy a zatrudnieni u nas pracownicy mogą się pochwalić dużym doświadczeniem oraz odpowiednimi kwalifikacjami. Zapewnimy szybką realizację zleceń oraz atrakcyjne ceny. Szczegóły oferty i dane kontaktowe dostępne są na naszej stronie internetowej.

  obrobka-metali.net

katalog >> Usługi >> obróbka metali >> 12683

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Faber CNC - Frezowanie, toczenie - Obróbka skrawaniem metalu

Faber CNC istnieje od roku 1985 co sprawia, że jest to firma o ugruntowanej pozycji na rynku Polskim jak i Europejskim. Wykonujemy detale według dokumentacji technicznej dostarczonej przez klienta. Nasz różnorodny park maszynowy pozwala na wykonywanie skomplikowanych detali od fi 4 do fi 74 z pręta oraz do fi 300 z przygotówek. Nasze możliwości w zakresie obróbki metali: - Toczenie CNC ( z możliwością frezowania ) - Frezowanie CNC - Obróbka mechaniczna (radełkowanie) - Gwintowanie - Wiercenie Serdecznie zapraszam do zapoznania się z naszą oferą i do składania zapytań.

  www.faber-cnc.pl

katalog >> Maszyny i urządzenia przemysłowe >> obróbka metalu >> 12590

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


5.    JUGEMA Wycinanie laserem Wielkopolska

Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu mieszczącą się w Środzie Wielkopolskiej firmę Jugema. Specjalizujemy się w wykonywaniu konstrukcji ze stali nierdzewnej według projektu Klienta. Oferujemy także skiełkowanie, cięcie laserem oraz obróbkę skrawaniem przy użyciu najnowocześniejszych maszyn. Można nam zlecić wykonanie podestów roboczych, obsługowych bądź technologicznych, przenośników taśmowych, rolkowych oraz transporterów jak również zbiorników ze stali nierdzewnej, linii technologicznych, konstrukcji, poręczy bądź odbojników przemysłowych. Więcej szczegółów na naszej stronie internetowej.

  jugema.pl

katalog >> Usługi >> obróbka metali >> 12502

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


6.    www.cmplast.pl

Firma CMPLAST Sp. z o.o. w Koluszkach zajmuje się mechaniczną obróbką tworzyw sztucznych konstrukcyjnych, metali kolorowych i innych materiałów nieżelaznych. Posiadamy nowoczesny park maszynowy, a w ramach termoplastyki oferujemy również montaż i spawanie komponentów z tworzyw sztucznych. Wszystkie zlecenia oraz produkcje wskazanych detali wykonujemy zgodnie z powierzoną dokumentacją techniczną, a nasza technologia i jakość połączeń spawanych oraz klejonych są zgodne z wymogami niemieckiego urzędu dozoru technicznego TUV. Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą, jaką przedstawiamy na naszej stronie!

  www.cmplast.pl

katalog >> Usługi >> usługi >> 17079

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    remont maszyn i urządzeń - promet-stal.pl

Produkcja montażowa i warsztatowa realizowana ze szczególnym uwzględnieniem zasad ochrony środowiska. W ofercie: CNC (frezowanie, toczenie, cięcie drutem, laserem i wodą), budowę i remont maszyn do styropianu oraz przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego, obróbkę skrawaniem (dłutowanie, wytaczanie, szlifowanie maszynowe, frezowanie, toczenie), spawanie i inne.

  promet-stal.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> przemysł >> 10479

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


8.    Bluehipo obróbka płyt mdf gdynia

Firma Bluehipo znajduje się w Gdyni. Zajmujemy się przede wszystkim projektowaniem i budowaniem maszyn. W ofercie mamy też obróbkę skrawaniem metodą CNC oraz modelowanie 3D. Jesteśmy specjalistami w zakresie frezowania, cięcia piłą taśmową, toczenia i obróbki CNC. Pracujemy na takich materiałach jak stal, metale niezależne, tworzywa sztuczne oraz produkty drewnopochodne. Halę maszynową zaopatrzyliśmy w specjalistyczne tokarki, frezarki oraz plotery CNC. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie. Jest ono wykonywane rzetelnie, precyzyjnie oraz na czas. Szczegóły naszej oferty znajdą Państwo na stronie internetowej.

  www.bluehipo.pl

katalog >> Usługi >> obróbka metali >> 9982

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


9.    www.rotorprasy.pl

W Gdańsku znajduje się siedziba firmy ROTOR – profesjonalnego przedsiębiorstwa zajmującego się projektowaniem i budową pras hydraulicznych, siłowników hydraulicznych oraz płyt grzejnych. Firma funkcjonuje w branży już od przeszło 20 lat i nawiązała współpracę z wieloma odbiorcami. W zakres świadczonych usług wchodzi także gięcie blach, prefabrykacja konstrukcji stalowych, tłoczenie, prace montażowe i projektowe. Oferujemy tylko trwałe i precyzyjne maszyny a ponadto fachową obsługę i szybką realizację zlecenia. Jeżeli chcą Państwo nawiązać współpracę lub dowiedzieć się więcej, wystarczy wejść na stronę internetową.

  rotorprasy.pl

katalog >> Maszyny i urządzenia przemysłowe >> maszyny i urzadzenia przemysłowe >> 15693

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    www.gudan.pl

Jest nam bardzo miło móc zaprezentować Państwu ofertę firmy Gudan, która mieści się w Gietrzwałdzie w województwie warmińsko-mazurskim. Zajmujemy się produkcją maszyn i urządzeń dla zakładów spożywczych i gastronomicznych, wykonywaniem zbiorników, serwisem, przeglądem, montażem bądź demontażem linii produkcyjnych i innych urządzeń, wykonywaniem stacji uzdatniania wody, spawaniem laserowym, toczeniem i szlifowaniem, wykonywaniem wyrobów ze stali kwasoodpornej oraz konstruowaniem urządzeń technologicznych. Funkcjonujemy od 1999 roku i zapewniamy profesjonalizm. Szczegóły dostępne na naszej witrynie.

  gudan.pl

katalog >> Usługi >> obróbka metali >> 13693

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 34