Logo small

TAG: studni

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 73
1.      Studnie głębinowe Żywiec - Polskie Studnie

Centrum wierceń geologicznych z siedzibą w Żywcu przy ulicy Łączna 35 świadczy usługi studniarskie mieszkańcom Żywca i okolic. Firma zajmuje się odwiertami studni głębinowych w cenie od 150 zł za metr bieżący wraz z materiałem. Co stanowi świetną ofertę cenową dla Żywczaninów. W dobie szybko rosnących cen wody z wodociągów, coraz więcej mieszkańców stawia na własne ujęcia wody w formie studni. Jest to inwestycja, która zwraca się w bardzo szybkim czasie, a jakość wody jest o wiele wyższa. Oprócz wiercenia, w ofercie dostępne są usługi czyszczenia i pogłębiania studni, jej przyłącza do budynku, szukania i uzdatniania wody.

  polskiestudnie.pl

katalog >> Budownictwo >> budownictwo >> 19874

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.      Hydroodwierty - studnie głębinowe

Naszą główną specjalnością jest wykonywanie różnego rodzaju studni. Najczęściej wybieranym typem jest studnia głębinowa, jej głębokość wynosi zazwyczaj nie więcej niż 30 metrów, gdyż nie są wtedy wymagane żadne pozwolenia. Największym atutem jest fakt, że woda w takiej studni pochodzi z warstw wód podziemnych, a nie z gruntu. Ponadto studnie wiercone można dodatkowo zabezpieczyć przed wodą gruntową co zdecydowanie poprawa jej jakość pod względem smaku jak i ograniczenia bakterii. Innym, również popularnym type studni są te kopane w obudowie z kręgów, wykonuje się je głównie na żyłach wodnych a ich głębokość zazwyczaj wynosi nie więcej niż 10 m. Ich cena jest zdecydowanie niższa w porównaniu do głębinowych, jednak zazwyczaj woda jest niezdatna do picia z powodu mieszania się wód gruntowych z ciekami wodnymi. W ramach studni wykonujemy również jej czyszczenie pogłębianie, przyłącze. Nasz różdżkarz za pomocą jednej z 4 sprawdzonych metod szuka wody na działce. Nasi specjaliści pomogą w uzdatnianiu wody pitnej.

  hydroodwiert.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 19597

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 4


3.    KONICZYNKI na maturę studniówkę - mckwadrat.com.pl

Jeśli potrzebne są przypinki dla szkół i przedszkoli, to my takie zlecenie realizujemy. Mamy możliwość wykonania wszystkich wzorów i kolorów. Tworzymy gotowe wzory, można również zgłosić się do nas z gotowym projektem. Możemy zaoferować również gotowe przypinki patriotyczne, które są w ostatnim czasie bardzo modne. Ofertę mamy bardzo, ale to bardzo dużą.

  mckwadrat.com.pl/

katalog >> Sklepy i hurtownie >> gadżety >> 19164

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


4.    wiercimy.info studnie wiercone zakopane

FHU DANIEL w Zakopanem to firma, która zajmuje się odwiertami dla gospodarstw domowych, domków letniskowych, pensjonatów, hoteli, powstających budynków, jak również dla przedsiębiorstw. Posiadamy 8 letnie praktyka w wierceniu studni głębinowych i odwiertów pod pompy ciepła. Nowoczesne technologie z jakich korzystamy oraz obszerne zaplecze maszynowe pozwala wykonać odwiert w każdym terenie, także w najtwardszych formacjach skalnych czy w podłożu luźnym tj. piaski, żwiry. Co więcej oferujemy klientom wszechstronne wykonanie przyłączy wodnych. Zapraszamy!

  wiercimy.info

katalog >> Usługi >> inne >> 18170

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


5.    uslugikoparkagorlice.pl

Zlokalizowana w Gorlicach firma Budowlano-Usługowa Tombud Tomasz Barszcz, swoją działalność od 2003 r. skupia na pracach ziemnych i pogotowiu kanalizacyjnym, a ofertę kieruje do klientów indywidualnych oraz firm i instytucji publicznych. Świadczymy pełen zakres robót ziemnych, od wykopów, przez niwelację terenu, aż po kopanie studni i odwierty. W zakresie kanalizacji, oferujemy ciśnieniowe lub mechaniczne metody czyszczenia kanalizacji wraz z monitoringiem TV. Zajmujemy się też czyszczeniem szamb i innych zbiorników bezodpływowych. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub drogą mailową!

  uslugikoparkagorlice.pl/

katalog >> Budownictwo >> inne >> 17296

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


6.    Mishabrand

Misha to polska marka, która zrodziła się w 2017 roku w Gdańsku z zamiłowania do kobiecości, ponadczasowego wzornictwa i indywidualizmu w modzie. Stworzyły ją kobiety dla kobiet, by oferować stylowe ubrania na każdą okazję. W sklepie internetowym marki znajdziesz: sukienki na wesele, sukienki wieczorowe, sukienki wizytowe, sukienki do pracy, bluzki wizytowe, sukienki na studniówkę, sukienki sylwestrowe i wiele więcej.

  mishabrand.com

katalog >> Zakupy przez internet >> odzież >> 17269

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    www.stanepoxyd.pl

Zabezpieczanie betonu z zastosowaniem polimoczników, iniekcji oraz hydroizolacje oferuje firma STANEPOXYD Stanisław Świtalski w miejscowości Lipie. Oferujemy systemy żywiczne i iniekcje poziome oraz pionowe, wiercimy studnie drenażowe oraz izolujemy w technologii białej wanny. Stosujemy również systemy naprawcze betonu typu PC lub PCC, jak też pianowe izolacje dachów. Zajmujemy się pracami przy nowych inwestycjach, jak i przy już istniejących budynkach, także w obiektach zabytkowych, współpracując m. in. z instytucjami publicznymi i spółdzielniami mieszkaniowymi. Zapraszamy do kontaktu w razie pytań.

  www.stanepoxyd.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 16731

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    www.studnieglebinoweh2o.pl studnie

Studnie głębinowe, otwory pod kolektory pomp ciepła, stacje uzdatniania wody oraz montaż hydroforu bądź odkamieniaczy wody dostarcza firma H2O znajduje ze Zduńskiej Woli. Zapewniamy kompleksowe doradztwo w zakresie wyboru miejsca pod studnię, a nasze kwalifikacje oraz techniczne zaplecze pozwalają na fachową realizację zleceń. Nasze studnie wykonane są z materiałów PCV/stal i wszystkie otrzymują gwarancję! Osoby zainteresowane zachęcamy do kontaktu - odpowiemy na wszystkie pytania związane z naszą aktywnością oraz rozwiązaniami, jakie stosujemy.

  studnieglebinoweh2o.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 16155

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    Dj Kaze - dj na wesele Katowice

Dj Kaze to dj oraz wodzirej, którego doświadczenie, charyzma, kreatywność, profesjonalizm oraz podejście są pod każdym względem naprawdę ponadprzeciętne. To wszystko sprawia, że jeżeli ktoś szuka profesjonalnej oprawy dźwiękowej na wesele, imprezę firmową czy studniówkę - mówimy w tym momencie o Górnym Śląsku, to jak najbardziej Dj Kaze jest bardzo dobrym wyborem.

  djkaze.pl

katalog >> Usługi >> usługi ślubne >> 15013

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    Studio Wizażu i Stylizacji Ewa Budek

Studio Ewy Budek to miejsce, gdzie zajmujemy się takimi zabiegami jak: makijaż okolicznościowy, makijaż permanentny, henna pudrowa oraz zwykła. Mój lokal usytuowany jest w mieście Wołomin przy ulicy Armii Krajowej 16A. Wyżej wymienionymi zabiegami zajmujemy się od roku 2007. Prowadzimy również warsztaty z wykonywania makijażu. Kilka słów od wizażystki Ewy Budek: Jestem wizażystką od 2007 roku. Lubię malować, eksperymentować z kolorami, patrzeć jak przez moją pracę zmienia się wygląd innych i widzieć radość na ich obliczach. Serdecznie zapraszam do mojego salonu.

  ewabudek.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> makijaż >> 19638

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 73