Logo small

TAG: unikaty

Wyniki dla tagów Seo


1 2 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 11
1.    Komunikaty prasowe - rzecznikprasowy.pl

Strona internetowa serwisu przeznaczonego dla agencji PR, biur prasowych, rzeczników prasowych. Można na nim publikować komunikaty prasowe dotyczące działalności reprezentowanych firm, instytucji, organizacji pozarządowych itd. Serwis skierowany jest także do dziennikarzy mediów tradycyjnych i elektronicznych, którzy mogą korzystać z zawartych w nim notek.   

  rzecznikprasowy.pl

katalog >> Aktualności >> informacje >> 22748

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


2.      Sklep z alkoholami

Alkohole Świata to sklep z wyjątkową ofertą. Ponad 3000 różnych alkoholi wybranych z najlepszych ofert producentów i i hurtowni z całej Europy. Specjalizujemy się w alkoholach unikatowych i winach. Dzięki składowi podatkowemu, który nasza spółka prowadzi docieramy do najlepszych hurtowni w Europie. Omijamy polskich dystrybutorów aby proponowane ceny były najbardziej atrakcyjne. Alkohole, które proponujemy w ofercie pochodzą bezpośrednio od producentów. W sklepi www.alkoholeswiata.com znajdziesz wszystko, czego w danej chwili potrzebujesz. Dzięki najlepszym firmom kurierskim dostawy docierają do klientów w czasie krótszym niż 24h. Dzięki płatnościom Przelewy24 możesz zakupy rozłożyć na raty. Dajemy również klientom możliwość negocjacji cen. Możemy sprowadzić alkohole, których nie znajdziecie w ofertach innych sklepów. Sklep Alkohole Świata to przede wszystkim serwis. Możesz być pewnym, że przesyłka zostanie dostarczona w najkrótszym czasie. Spotkasz nas na stronie www.alkoholeswiata.com. Będziemy na Ciebie czekać.

  www.alkoholeswiata.com

katalog >> Zakupy przez internet >> zakupy przez internet >> 23028

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    Nowa Sztuka Humanizmu

Portal Nowej Sztuki Humanizmu – młodego nurtu myślowego dla miłośników sztuki i artystów. Stoi on „na drugim biegunie”, względem postępującego procesu odhumanizowania rzeczywistości, dotykającego również artystyczną twórczość postmodernistyczną. Strona, prezentuje twórców NSH, których dzieła nie są tylko dekoracją. Zamieszczone na niej treści, umożliwią Ci obcowanie ze sztuką, bez opierania się o (zawsze subiektywne) autorytety mainstreamu. Podstawowe twierdzenia NSH to: „Człowiekiem jestem, więc nic co ludzkie nie jest mi obce. Sztuka dla ludzi, nie sztuka dla sztuki. Sztuka to nie tylko dekoracja, artysta to nie malarz pokojowy. Dobre rzemiosło, to jeszcze nie sztuka”. Artysto:) Poznawaj życie bez uprzedzeń. Dotykaj Prawdy. Bądź komunikatywny. Nie zabiegaj o gusta odbiorców. Szanuj się. Dojrzewaj. Miłośniku sztuki. Nie kupuj dzieł pod kolor ścian…;). Odkrywaj nową sztukę humanizmu i jej artystów. Wpadaj tu czasem, dziel się uwagami, opowiedz o sobie…., może być interesująco.

  nowasztukahumanizmu.wordpress.com

katalog >> Kultura i sztuka >> inne >> 22724

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


4.    Praca u dealera marki BMW

Praca w salonie BMW jest znakomitym wyborem dla wszystkich pasjonatów motoryzacji. Wiąże się ona z różnorodnymi i ciekawymi zadaniami zawodowymi, które wymagają zaangażowania, pozytywnego nastawienia, komunikatywności, samodzielności, kreatywnego myślenia, zapału do pracy i wysokiej kultury osobistej.    Jeśli interesują cię stanowiska związane z zarządzaniem, sprzedażą, serwisem i potrafisz skutecznie zainteresować klienta marką, to kariera BMW stoi przed tobą otworem. Nasza baza ofert pracy jest bardzo różnorodna i bogata i obejmuje stanowiska na terenie całego kraju, dzięki czemu możesz wybrać miasto i etat, który cię najbardziej interesuje.    Zalety pracy w prestiżowej marce BMW są bardzo liczne. Oferujemy bardzo dobre zarobki, system premiowy, uczestnictwo w szkoleniach, podnoszących kwalifikacje, ubezpieczenie, przyjazną atmosferę i pracę w komfortowych warunkach.  Jeśli kochasz motoryzację i z nią właśnie chcesz związać swoją zawodową przyszłość, kariera u dealerów BMW jest idealnym wyborem.

  www.praca-dealerbmw.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> praca >> 22618

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    www.barbados.wroclaw.pl

Pragniesz szkolić język hiszpański, francuski lub włoski? A może szykujesz się do matury językowej lub egzaminu gimnazjalnego z wybranego języka? Zapraszamy do Szkoły Języków Obcych Barbados we Wrocławiu, gdzie nie tylko skonfrontujecie sówj poziom językowy, ale dzięki nowoczesnym metodom będziecie kształtować swoje umiejętności lingwistyczne. Proponujemy metodę komunikatywną, jaka zapewni skuteczne, swobodne i odpowiednie komunikowanie się w obcym języku oraz metodę direct - bezpośrednią, dzięki której opanujecie około 6000 słów z języków: angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego. Zapraszamy!

  www.barbados.wroclaw.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> szkoły >> 15984

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    www.lingua.edu.pl szkoła języków obcych Częstochowa

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z propozycją Lingua studium języków obcych z Częstochowy. Nasza szkoła oraz mieszcząca się w tym samym miejscu księgarnia językowa prowadzą z powodzeniem działalność od 1990 roku. Prowadzimy zajęcia w języku angielskim i niemieckim zarówno dla osób w grupach, ale także kursy indywidualne. W swojej propozycji posiadamy też prowadzenie zająć dla pracowników firm. Nasze metody nauczania z powodzeniem pozwolą naszym podopiecznym na komunikatywne porozumiewanie się w obcym języku. Zapewniamy terminową realizację każdego zlecenia oraz konkurencyjne ceny. Zapraszamy na stronę internetową.

  lingua.edu.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> języki obce >> 14384

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    Oferty pracy w Niemczech

Znasz język niemiecki w stopniu komunikatywnym? Masz doświadczenie w opiece nad osobami starszymi? Jesteśmy certyfikowaną agencją zatrudnienia i pracy tymczasowej oferującą najkorzystniejsze oferty pracy w Niemczech dla opiekunek osób starszych. Praca dla opiekunek to nasz priorytet. Zapewniamy legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, wysokie zarobki, odprowadzanie składek ZUS, które zaliczane są do emerytury oraz bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie. Każdy zatrudniony pracownik może liczyć na całodobową pomoc naszego wykwalifikowanego koordynatora.

  workexpress.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> praca za granicą >> 8521

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


8.    Aromamarketing Spin Media

Spin Media to usługi audiomarketingowe kierowane do działalności gospodarczych, którym zależy na budowaniu pozytywnych relacji z grupą docelową. Dostarczamy profesjonalne programy muzyczne, a także technologie nadawania efektywnych reklam audio. Nasze komunikaty dźwiękowe profilują określone reakcje klientów. Dokładnie analizujemy potrzeby Państwa klientów przed podjęciem współpracy.

  www.spinmedia.pl

katalog >> Marketing i Reklama >> kompleksowa obsługa reklamowa >> 7981

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    Opieka Niemcy

Polki będące między 40 a 50 rokiem życia, szukające wysokopłatnego zajęcia mogą wyjechać do pracy z niemieckimi seniorami. Zarobki opiekunek osób starszych za zachodnią granica Polski sięgają nawet 5 tysięcy złotych miesięcznie! Kobiety przebywając w Niemczech nie muszą wydawać swoich własnych pieniędzy na jedzenie lub zakwaterowanie, gdyż te gwarantuje im rodzina podopiecznego. Agencje pośrednictwa pracy takie jak Hilfeneo (opieka Niemcy), oferują dodatkowo swoim pracownikom premie i podwyżki. To wszystko sprawia, że praca w opiece jest bardzo opłacalna. Głównym obowiązkiem Polek pracujących w tym zawodzie jest sprawowanie ogólnej opieki nad seniorem (praca w Niemczech). Jej charakter uzależniony jest od kwalifikacji opiekunek oraz stanu zdrowia podopiecznego. Firmy pośrednictwa pracy wymagają od opiekunek przynajmniej komunikatywnej znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia w opiece.

  hilfeneo.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> praca >> 6990

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    Opieka Niemcy

Niemieccy seniorzy liczą na fachową opiekę w ostatnich latach swojego życia. Coraz częściej poszukują oni kobiet przez polskie agencje pracy (opieka Niemcy). Liczą, że dzięki temu trafią do nich kobiety wykwalifikowane i doświadczone w opiece nad osobami starszymi. Kandydatki spełniające powyższy warunek oraz znające język niemiecki w stopniu komunikatywnym, mają szansę na zarobki sięgające 1300 euro miesięcznie. To kobiety decydują kiedy i na jak długo chcą wyjechać do pracy. Bardziej opłacalne są jednak wyjazdy długoterminowe oraz obejmujące okresy świąteczne, za które opiekunki otrzymują dodatkowe premie (praca w Niemczech). Przez cały wyjazd kobiety objęte są całodobową opieką koordynatora, który utrzymuje kontakt opiekunki z agencją i w razie jakichkolwiek problemów służy jej pomocą.

  hilfeneo.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> praca >> 6827

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 11