Logo small

TAG: unikaty

Wyniki dla tagów Seo


1     Wyniki od 1 do 8 z 8
1.    Ubezpieczenia

Towarzystwo ubezpieczeniowe Europa Ubezpieczenia wyróżnia się szybkością i prostotą procesu ubezpieczeniowego - dokumenty można załatwić online w zaledwie 5 minut, a w razie zdarzenia wypłata odszkodowania następuje niezwłocznie. Ponadto, firma prowadzi Centrum Inwestycji, gdzie klienci mogą korzystać z ubezpieczeniowych funduszy kapitałowych. Aktualne notowania, sprawozdania i komunikaty ufk są na bieżąco publikowane, aby zapewnić pełną transparentność i umożliwić podejmowanie świadomych decyzji inwestycyjnych.

  tueuropa.pl/

katalog >> Usługi >> inne >> 24004

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


2.    www.barbados.wroclaw.pl

Pragniesz szkolić język hiszpański, francuski lub włoski? A może szykujesz się do matury językowej lub egzaminu gimnazjalnego z wybranego języka? Zapraszamy do Szkoły Języków Obcych Barbados we Wrocławiu, gdzie nie tylko skonfrontujecie sówj poziom językowy, ale dzięki nowoczesnym metodom będziecie kształtować swoje umiejętności lingwistyczne. Proponujemy metodę komunikatywną, jaka zapewni skuteczne, swobodne i odpowiednie komunikowanie się w obcym języku oraz metodę direct - bezpośrednią, dzięki której opanujecie około 6000 słów z języków: angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego. Zapraszamy!

  www.barbados.wroclaw.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> szkoły >> 15984

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


3.    www.lingua.edu.pl szkoła języków obcych Częstochowa

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z propozycją Lingua studium języków obcych z Częstochowy. Nasza szkoła oraz mieszcząca się w tym samym miejscu księgarnia językowa prowadzą z powodzeniem działalność od 1990 roku. Prowadzimy zajęcia w języku angielskim i niemieckim zarówno dla osób w grupach, ale także kursy indywidualne. W swojej propozycji posiadamy też prowadzenie zająć dla pracowników firm. Nasze metody nauczania z powodzeniem pozwolą naszym podopiecznym na komunikatywne porozumiewanie się w obcym języku. Zapewniamy terminową realizację każdego zlecenia oraz konkurencyjne ceny. Zapraszamy na stronę internetową.

  lingua.edu.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> języki obce >> 14384

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


4.    Oferty pracy w Niemczech

Znasz język niemiecki w stopniu komunikatywnym? Masz doświadczenie w opiece nad osobami starszymi? Jesteśmy certyfikowaną agencją zatrudnienia i pracy tymczasowej oferującą najkorzystniejsze oferty pracy w Niemczech dla opiekunek osób starszych. Praca dla opiekunek to nasz priorytet. Zapewniamy legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, wysokie zarobki, odprowadzanie składek ZUS, które zaliczane są do emerytury oraz bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie. Każdy zatrudniony pracownik może liczyć na całodobową pomoc naszego wykwalifikowanego koordynatora.

  workexpress.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> praca za granicą >> 8521

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    Aromamarketing Spin Media

Spin Media to usługi audiomarketingowe kierowane do działalności gospodarczych, którym zależy na budowaniu pozytywnych relacji z grupą docelową. Dostarczamy profesjonalne programy muzyczne, a także technologie nadawania efektywnych reklam audio. Nasze komunikaty dźwiękowe profilują określone reakcje klientów. Dokładnie analizujemy potrzeby Państwa klientów przed podjęciem współpracy.

  www.spinmedia.pl

katalog >> Marketing i Reklama >> kompleksowa obsługa reklamowa >> 7981

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    Opieka Niemcy

Polki będące między 40 a 50 rokiem życia, szukające wysokopłatnego zajęcia mogą wyjechać do pracy z niemieckimi seniorami. Zarobki opiekunek osób starszych za zachodnią granica Polski sięgają nawet 5 tysięcy złotych miesięcznie! Kobiety przebywając w Niemczech nie muszą wydawać swoich własnych pieniędzy na jedzenie lub zakwaterowanie, gdyż te gwarantuje im rodzina podopiecznego. Agencje pośrednictwa pracy takie jak Hilfeneo (opieka Niemcy), oferują dodatkowo swoim pracownikom premie i podwyżki. To wszystko sprawia, że praca w opiece jest bardzo opłacalna. Głównym obowiązkiem Polek pracujących w tym zawodzie jest sprawowanie ogólnej opieki nad seniorem (praca w Niemczech). Jej charakter uzależniony jest od kwalifikacji opiekunek oraz stanu zdrowia podopiecznego. Firmy pośrednictwa pracy wymagają od opiekunek przynajmniej komunikatywnej znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia w opiece.

  hilfeneo.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> praca >> 6990

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    Opieka Niemcy

Niemieccy seniorzy liczą na fachową opiekę w ostatnich latach swojego życia. Coraz częściej poszukują oni kobiet przez polskie agencje pracy (opieka Niemcy). Liczą, że dzięki temu trafią do nich kobiety wykwalifikowane i doświadczone w opiece nad osobami starszymi. Kandydatki spełniające powyższy warunek oraz znające język niemiecki w stopniu komunikatywnym, mają szansę na zarobki sięgające 1300 euro miesięcznie. To kobiety decydują kiedy i na jak długo chcą wyjechać do pracy. Bardziej opłacalne są jednak wyjazdy długoterminowe oraz obejmujące okresy świąteczne, za które opiekunki otrzymują dodatkowe premie (praca w Niemczech). Przez cały wyjazd kobiety objęte są całodobową opieką koordynatora, który utrzymuje kontakt opiekunki z agencją i w razie jakichkolwiek problemów służy jej pomocą.

  hilfeneo.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> praca >> 6827

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


8.    Reklama radiowa

Specjalizacja RPM to produkcja reklam radiowych. Oferujemy nagrania lektorskie, reklamy radiowe, głosy lektorskie, komunikaty dźwiękowe, spot dźwiękowy, jing lektorzy zagraniczni, nagrania lektorskie. Reklamy dźwiękowe, nagranie głosu - na stronie bank głosów lektorskich. Voiceover, ścieżka dźwiękowa, lektorzy obcojezyczni.

  http://www.rpm.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> badania rynkowe >> 21

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1     Wyniki od 1 do 8 z 8