Logo small

TAG: zespołu

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 59
1.    vrtraining.eu

Komunikacja interpersonalna, współpraca w zespole i międzydziałowa, budowanie zespołu (Team Building), relacji i zaufania, a poza tym analiza danych i rozwiązywanie problemów to tylko niektóre ze szkoleń, jakie oferuje firma VR Training z Olsztyna. Jesteśmy ekspertami od wirtualnej rzeczywistości i organizujemy szkolenia oraz eventy z wykorzystaniem VR. Proponujemy też warsztaty zarządzania sobą w czasie i efektywną organizację pracy, coaching zespołowy i menedżerski oraz negocjacje - na 5 poziomach zaawansowania. Na życzenie Klienta szkolenia realizowane są w standardzie HRD BP. Zachęcamy do kontaktu.

  www.vrtraining.eu

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> kursy i szkolenia >> 16956

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.      Projekt Efektywny Events&Travel Sp. z o.o.

Oferujemy usługi z zakresu kompleksowej organizacji integracji online dla firm: Gry i zabawy integracyjne online. Warsztaty online. Eventy online. Pomysły na imprezy online dla firm. Więcej informacji na: https://integracjaonline.pl/

  www.integracjaonline.pl/

katalog >> Rozrywka i hobby >> rozrywka >> 21811

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    Regeneracja przekładni kierowniczych Warszawa - ap-auto.pl

Firma APM & AP-Auto specjalizuje się w regeneracji wszystkich typów maglownic, turbosprężarek oraz pomp wspomagania. Skupuje również uszkodzone części, które następnie naprawia i sprzedaje. To opcja, z której można skorzystać w sytuacji, w której nie mamy czasu by czekać na naprawę podzespołu ze swojego auta, ewentualnie gdy dana część nie nadaje się już do naprawy.

  ap-auto.pl/

katalog >> Usługi >> motoryzacja >> 22859

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


4.    drboron.pl

Mamy przyjemność przedstawić Państwu Gabinet Ginekologiczny dr n. med. Roberta Boronia z Pisza. Działalność Gabinetu polega na świadczeniu usług ginekologicznych. Dostępnych jest tutaj ich bardzo wiele, a wśród nich m.in.: diagnostyka oraz leczenie zespołu napięcia przedmiesiączkowego, operacje plastyczne szyjki macicy, diagnostyka oraz leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu, prowadzenie ciąży fizjologicznej oraz patologii. Doktor Robert Broń specjalizację z zakresu ginekologii i położnictwa uzyskał już w 1990 roku. Z pełną ofertą Gabinetu mogą zapoznać się Państwo za pośrednictwem witryny internetowej.

  www.drboron.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 22266

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    Implanty stomatologiczne Trójmiasto

Zdrowy i piękny uśmiech to niepodważalny atut, zarówno u kobiet jak i mężczyzn. Do naszej kliniki w Gdańsku zapraszamy wszystkich, którzy chcą zadbać o lepsze samopoczucie. Dla naszego zespołu ważna jest także profilaktyka chorób jamy ustnej, aby pacjenci jak najrzadziej zmagali się z próchnicą i innymi schorzeniami zębów i przyzębia. Gwarantujemy metamorfozę uśmiechu od podstaw.

  amber-clinic.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> zdrowie i uroda >> 21838

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    Fotograf ślubny Kraków

Jako fotograf ślubny Kraków, fotograf ślubny Lublin wykonuję około 6000 zdjęć ślubnych. Swoim klientom oferuję naturalne i piękne zdjęcia ślubne poddane szczegółowej obróbce na ich życzenie. Jako fotograf ślubny wykonuje sesje ślubne w górach, w lesie, plenery ślubne nad jeziorem, na łące, nad morzem, za granicą i gdziekolwiek chcecie. W tej kwestii jestem elastyczny, więc na pewno się dogadamy. Podczas wesela sfotografuję najważniejsze dla Pary Młodej momenty takie jak pierwszy taniec, wzruszające podziękowania dla rodziców, toasty, krojenie tortu ale również atrakcje weselne: zimne ognie, pokazy iluzjonisty, fotobudkę, zabawy weselne pod czujnym okiem lidera zespołu weselnego lub dj-a i wiele innych. Moja oferta ślubna jest obszerna i na pewno znajdziecie coś dla siebie.

  www.pawelstec.eu/

katalog >> Kultura i sztuka >> inne >> 21681

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    Krople do oczu bez recepty

Jak wiadomo krople do oczu są tymi preparatami po które najczęściej sięgamy gdy objawy zespołu suchego oka stają się dokuczliwe. Pytaniem, które zadaje sobie wiele osób jest jednak to, czy wystarczą krople bez recepty, czy jednak musimy udać się do okulisty po specjalny lek?

  pharmsupply.com.pl/blog/czy-krople-do-oczu-bez-recepty-sa-skuteczne/

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 21416

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    e-URSUS.pl - Internetowy katalog części zamiennych

Internetowy katalog części zamiennych do polskiego sprzętu rolniczego. Każda karta katalogowa to przejrzysty schemat oraz tabela z indeksem części zamiennych wchodzących w skład rozrysowanego podzespołu. Dostępność przez 24h na dobę, 7 dni w tygodniu, z każdego zakątka świata. Jesteś profesjonalnym mechanikiem? Majsterkowiczem? Sprzedawcą części? Owszem! Nasz katalog jest dla Ciebie!

  e-ursus.pl/

katalog >> Rolnictwo i Zwierzęta >> maszyny rolnicze >> 21147

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.      e-Ursus.pl - Darmowy katalog części zamiennych

Witryna została stworzona jako internetowy katalog części zamiennych do sprzętu rolniczego produkcji polskiej. Koncepcja każdej karty katalogowej jest bardzo prosta i sprowadza się do schematu konkretnego podzespołu oraz tabeli stanowiącej indeks dla danego schematu. Katalog jest bardzo przydatnym medium jeżeli chodzi o samodzielne prowadzenie napraw sprzętu rolniczego oraz przygotowanie listy ewentualnych części zamiennych, które powinieneś zakupić. Nie ważne, czy jesteś profesjonalnym mechanikiem, amatorem czy prowadzisz sklep z częściami zamiennymi sprawdzisz budowę podzespołu gdziekolwiek jesteś, bez najmniejszego problemu.

  e-ursus.pl

katalog >> Rolnictwo i Zwierzęta >> inne >> 21085

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    www.etzchaim.pl

Jest nam bardzo miło móc przedstawić Państwu ofertę zespołu szkół prowadzonego przez Fundację Dialogu Kultur Etz Chaim. Nasza szkoła podstawowa i liceum znajduje się we Wrocławiu. Proponuje wysoką jakość nauczania według podstawy programowej a oprócz tego autorskie programy. Szkoły kształcą dzieci i młodzież w duchu tolerancji i szacunku dla różnych religii, narodowości i kultur i panuje w nich znakomita atmosfera. Duży nacisk kładziony jest na komunikację, pracę zespołową oraz naukę retoryki, logiki, kultury i historii żydowskiej plus etyki. Szczegóły oferty zamieszczone są na stronie.

  www.etzchaim.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> szkoły >> 20569

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 59