Logo small

TAG: zmywarek

Wyniki dla tagów Seo


1 2 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 14
1.    Naprawa Pralek, Piekarników, Zmywarek-Serwis AGD Poznań

Profesjonalny serwis AGD zaprasza do korzystania ze swoich usług. . Specjalizujemy się w zakresie naprawy: pralki, zmywarki, piekarników elektrycznych również w zabudowie. Dodatkowo proponujemy fachowe doradztwo przy zakupie nowego urządzenia oraz jego profesjonalną instalację. Działamy na terenie wielkopolskim od 16-stu lat. Posiadamy sprzęt diagnostyczny renomowanych firm oraz bogaty park części zamiennych. Serdecznie Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

  agd-serwis-poznan.pl/

katalog >> Usługi >> inne >> 14456

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.      Serwis AGD, naprawa pralek, zmywarek Kraków KRKserwisAGD.pl

KRKserwisAGD.pl zajmuje się serwisem, konserwacją i naprawą urządzeń agd w Krakowie różnych producentów takich jak Amica, Adro, Bauknecht, Bosch, Candy, Electrolux, Mastercook, Polar, Samsung, Siemens, LG, Whirlpool i innych.

  krkserwisagd.pl

katalog >> Usługi >> serwisy >> 13566

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    ART-S naprawa zmywarek kraków

W Zielonce niedaleko Krakowa działa firma Art-S2 Limited - przedsiębiorstwo specjalizujące się w naprawie sprzętu AGD. Naszą działalność prowadzimy już od 1995, a usługi świadczymy na terenie Krakowa oraz okolic. Zajmujemy się serwisowaniem pralek, lodówek, zmywarek, żelazek, odkurzaczy czy innych urządzeń. Można u nas również nabyć części zamienne. Dajemy gwarancje na nasze usługi a ponadto zapewniamy darmowy transport urządzeń w promieniu do 25 km od siedziby firmy. W razie pytań chętnie służymy pomocą i fachowym doradztwem. Zapraszamy na stronę internetową, na której dostępne są szczegóły oferty.

  agdsos.pl

katalog >> Usługi >> serwisy >> 12988

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


4.    Naprawa Pralek i Zmywarek Poznań

Firma oferuje usługi w zakresie: - naprawy piekarników elektrycznych - naprawy pralek ( również w zabudowie ) - naprawy zmywarek - montaż nowego sprzętu - fachowe doradztwo przy zakupie - naprawę bez pośredników. Serdecznie Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Kontakt tel: 503-903-219 lub 515-776-002

  agd-serwis-poznan.pl/

katalog >> Usługi >> inne >> 11942

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


5.    Naprawa Pralek, Piekarników, Zmywarek-Serwis AGD Poznań

Istniejemy na rynku wielkopolskim od 16-stu lat. Zajmujemy się naprawą urządzeń AGD jak np: - pralki - zmywarki - piekarniki elektryczne wolno stojące jak i w zabudowie. Staramy się przy zachowaniu umiarkowanych cen zachować maksymalną jakość napraw. Posiadamy sprzęt uznanych firm zachodnich do napraw i diagnozy. Oferujemy także fachowe doradztwo przy zakupie nowego sprzętu wraz z montażem. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami: tel. 503-903-219 lub 515-776-002

  agd-serwis-poznan.pl/

katalog >> Usługi >> serwisy >> 10131

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    Elektriks udrożnienie odpływu wody

Posiadające siedzibę w Bydgoszczy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Elektriks Krzysztof Iwiński zaprasza Państwa do współpracy oraz zapoznania się ze swoją profesjonalną ofertą. Zajmujemy się naprawą pralek i wymianą części. Można nam zlecić wymianę węża dopływowego, włącznika lub przycisku, paska napędowego, szczotek w silniku, grzałki bądź łożysk w urządzeniach prawie każdej marki. Oferujemy dojazd i diagnozę w cenie naprawy a na wykonane prace udzielamy gwarancji. Gwarantujemy najwyższą jakość usług. Na stronie internetowej zamieściliśmy więcej informacji o ofercie oraz dane kontaktowe naszej firmy.

  www.agd-iks.pl

katalog >> Dom i Ogród >> inne >> 14764

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    MARATHON Poznań podgrzewacz gn

Zapraszamy na stronę naszej internetowej hurtowni gastronomicznej. Oferujemy profesjonalne wyposażenie gastronomii oraz artykuły do gospodarstw domowych.

  gastromarathon.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> gastronomia >> 6074

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    www.serwisagdpulawy.pl części zamienne do AGD Puławy

Naprawy i serwis sprzętu AGD oraz sprzedaży części zamiennych do AGD w ramach oferty to propozycja ZUH Elmar s.c. w Puławach. Firma wyspecjalizowała się w kompleksowych usługach i naprawie pralek, zmywarek, lodówek oraz kuchenek razem z wymianą części zamiennych, na które, podobnie jak na wykonywane prace, udzielana jest pełna gwarancja. Obsługujemy sprzęt większości marek występujących na polskim rynku. Oferujemy Państwu profesjonalne usługi, a nowe części zamienne są najwyższej jakości. W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Wszelkie usterki można zgłaszać także online.

  serwisagdpulawy.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 17134

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    www.uslugiinstalacyjne.com.pl sklep hydrauliczny gdynia

W Gdyni mieści się siedziba firmy hydraulicznej, która od wielu lat świadczy profesjonalne usługi z zakresu montażu i serwisu rur kanalizacyjnych, bojlerów, zlewów, zmywarek czy też pralek automatycznych. Zajmujemy się oprócz tego usuwaniem różnego rodzaju awarii a także sprzedażą sprzętu. W naszej ofercie znaleźć można zlewozmywaki, wyposażenie łazienek, materiały instalacyjne, klimatyzatory, wentylatory, armaturę przemysłową i hydrauliczną, technikę solarną, sieci zewnętrze bądź piece gazowe. Zapewniamy szybką pomoc, najwyższą jakość usług i korzystne warunki współpracy. Po więcej szczegółów zapraszamy na naszą stronę.

  uslugiinstalacyjne.com.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 14072

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    Profesjonalny serwis AGD Poznań, naprawy pralek, zmywarek

Serwis pralek lodówek oraz zmywarek w Poznaniu i powiecie poznańskim świadczący wysokiej jakości naprawy pralek, lodówek oraz zmywarek z dojazdem do Klienta! Wyróżnia nas jakość, cena i szybka obsługa Klienta!

  naprawa-serwis.com.pl

katalog >> Dom i Ogród >> inne >> 11125

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


1 2 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 14