Logo small

Katalog stron - tematyka: Usługi w kategorii: adwokaci< Prev 1 2 3 4 Next >     Wyniki od 11 do 20 z 44
11.      Orzekanie o winie - rozwód Kraków

Jesteśmy radcami prawnymi z Krakowa, wpisanymi na listę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie. Prowadzimy również praktykę jako adwokaci kościelni w Sądzie Metropolitalnym w Krakowie. Mamy ponad 10-letnie doświadczenie zawodowe. Na tym blogu dzielimy się naszą wiedzą na temat rozwodów cywilnych.

  orzekanieowinie.pl

katalog >> Usługi >> adwokaci >> 23781

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


12.    Goldenstein.pl

Kancelaria Goldenstein została założona w 1992 roku w Poczdamie i od samego początku specjalizuje się w obsłudze prawnej przedsiębiorców. Dzięki zaufaniu klientów już po kilku latach z niewielkiej kancelarii powstała spółka Goldenstein & Partner, która zatrudnia 80 fachowców w swoich biurach w Niemczech w Poczdamie, Berlinie i Hamburgu, oraz w Polsce w Szczecinie i Poznaniu...

  goldenstein.pl/

katalog >> Usługi >> adwokaci >> 4608

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


13.    Kancelaria Adwokacka - Agata Klima-Nowak

Zajmuję się w między innymi sprawami gospodarczymi, cywilnymi, ,administracyjnymi (w tym przed urzędami skarbowymi i innymi), ponadto z zakresu prawa handlowego i prawa pracy. Jestem przygotowana do współpracy również w sprawach rodzinnych i karnych. Posiadam uprawnienia do występowania przed wszystkimi sądami powszechnymi i administracyjnymi na wszelkich etapach postępowania. Ze względu na wykształcenie (prawo i filologia angielska), świadczę pomoc prawną także w języku angielskim. Prowadzę też blog \\

  akn.szczecin.pl

katalog >> Usługi >> adwokaci >> 4285

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 5


14.    Adwokat Szczecin

Nasza Kancelaria Adwokacka jest nowoczesną firmą świadczącą usługi związane z kodeksem prawa w całym kraju, z uszczegółowieniem woj. zachodnipomorskiego oraz lubuskiego. Kancelaria Adwokacka zapewnia profesjonalną i kompleksową obsługę Klientów indywidualnych jak również przedsiębiorców, jednostek samorządu terytorialnego, wspólnot mieszkaniowych, oraz innych podmiotów.Kancelaria Adwokacka prowadzi sprawy z zakresu między innymi: prawa cywilnego (poczynając od spraw o zapłatę, przez sprawy odszkodowawcze, z zakresu prawa rzeczowego, spadkowego).Sprawy o zapłatę, ustalenie stosunku pracy. Reprezentowanie w postępowaniu sądowym w sprawach z zakresu prawa pracy, pomoc prawną w zakresie mobbingu, ochronę prawną roszczeń pracowniczych w razie niewypłacalności pracodawcy, egzekwowanie wynagrodzenia za pracę w godzinach nadliczbowych, doradztwo w zakresie wyboru najlepszych form nawiązania stosunku pracy i najkorzystniejszych sposobów jego rozwiązywania.

  www.adwokat-tumielewicz.pl/

katalog >> Usługi >> adwokaci >> 3904

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


15.    PRZEMYSŁAW BUJNIAK Opieka Prawna Jaworzno

Przebywasz na terenie Jaworzna bądź w okolicy i chcesz skorzystać z usług profesjonalnej kancelarii prawnej? Zgłoś się do Kancelarii Adwokackiej. Adwokat Przemysław Bujak, a na pewno nie zawiedziemy Twojego zaufania. Specjalizujemy się we wszystkich dziedzinach prawa (prawie finansowym, prawie rodzinnym, prawie karnym, prawie cywilnym, prawie gospodarczym, prawie handlowym i prawie administracyjnym) i nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje, biorąc udział w licznych sympozjach i szkoleniach, możemy zatem podjąć się każdego, nawet najtrudniejszego, wyzwania. Chętnie podejmiemy z Tobą zarówno stałą współpracę, jak i udzielimy Ci pojedynczą poradę prawną, za każdym razem dbając o zapewnienie Ci poczucia komfortu i bezpieczeństwa. Więcej informacji możesz znaleźć, jeżeli odwiedzisz naszą stronę internetową.

  www.adwokat-jaworzno.com.pl/

katalog >> Usługi >> adwokaci >> 3814

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


16.    LIBERA IZABELA mediatorzy sądowi

Kancelaria Radcy Prawnego Izabela Libera mieści się w Poznaniu. Firma świadczy kompleksowe usługi prawne z zakresu służebności przemysłu, nieruchomości, obsługi przedsiębiorstw, umów handlowych, nieuczciwej konkurencji, praw autorskich, spraw sądowych, zamówień publicznych, prawa budowlanego, odszkodowań, prawa administracyjnego jak też dochodzenia należności. Zespół kancelarii tworzy grupa wykwalifikowanych radców prawnych, prawników specjalistów i aplikantów radcowskich. Firma świadczy także usługi pro bono oraz wspiera akcje charytatywne i fundacje. Szczegóły oferty zamieszczone są na stronie.

  kancelarialibera.pl

katalog >> Usługi >> adwokaci >> 16202

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


17.    www.adwokatzipser.pl adwokat Elbląg

Windykacją należności, kontrola postępowania egzekucyjnego oraz doradztwo w zakresie najlepszych rozwiązań to raptem część zakresu usług, jakie w ramach obsługi prawnej klientów indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych zapewnia Kancelaria ADWOKAT MARIA ZIPSER w Elblągu. Zapraszam Państwa do kontaktu i współpracy na każdym etapie postępowania. Wspieram również przedprocesowe negocjacje, zmierzające do ugodowego rozstrzygnięcia sporu. Świadczę doradztwo legislacyjne w dziedzinach związanych z działalnością przedsiębiorstwa, zapewniając także wsparcie w negocjacjach handlowych. Zachęcam do kontaktu.

  adwokatzipser.pl

katalog >> Usługi >> adwokaci >> 16026

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


18.    Kancelaria prawna katowice - chaboraipartnerzy.pl

Prezentowana kancelaria prawna to zespół nowocześnie działających adwokatów, którzy współpracują zarówno z osobami prywatnymi jak i z firmami. Jeśli chodzi o kancelarie adwokackie katowice w tym przypadku mamy do czynienia z kompleksowymi rozwiązaniami, adekwatnymi dla potrzeb czy charakterystyki danej sprawy. Warto zajrzeć na stronę internetową, gdzie czekają bardziej szczegółowe informacje.

  chaboraipartnerzy.pl/

katalog >> Usługi >> adwokaci >> 15983

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


19.    Kancelaria Adwokacka Adwokat Mateusz Kubica

Kancelaria adwokacka z siedzibą w Bielsku Białej (osoba do kontaktu adwokat Mateusz Kubica). Kancelaria uczestniczy w rozwodach, a także w sprawach o podział majątku. Kancelaria ochrania dobra osobiste klientów na gruncie prawa cywilnego i doradza właścicielom działalności gospodarczych, niezależnie od branży. Kancelaria nadzoruje również sprawy karne wykonawcze.

  www.adwokatkubica.pl/

katalog >> Usługi >> adwokaci >> 15798

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


20.    Radca prawny | kancelaria-matan.com

Kancelaria radcy prawnego Matan w Katowicach służy poradą i reprezentacją w zakresie prawa administracyjnego, budowlanego, energetycznego, prawa ochrony środowiska oraz ochrony praw własności intelektualnej podatkowego. W celu umówienia spotkania w dogodnym dla Państwa terminie zachęcamy do wcześniejszego bezpośredniego kontaktu z naszą kancelarią prawniczą.

  www.kancelaria-matan.com/

katalog >> Usługi >> adwokaci >> 15609

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


< Prev 1 2 3 4 Next >     Wyniki od 11 do 20 z 44