Logo small

Katalog stron - tematyka: Usługi w kategorii: adwokaci< Prev 1 2 3 4 5 Next >     Wyniki od 21 do 30 z 44
21.    Adwokat warszawa prawo karne - sprawdzony-adwokat.pl

Wszystkie osoby, które zainteresowane są usługami adwokatów i prawników, Zapraszamy na stronę sprawdzony-adwokat.pl. W jednym miejscu znajdziecie Państwo kancelarie adwokackie z Warszawy, ale ranking adwokatów zawiera też takie podmioty z innych polskich miast. Pełna oferta kancelarii adwokackich wraz z opiniami dostępna jest na stronie internetowej sprawdzony-adwokat.pl.

  sprawdzony-adwokat.pl

katalog >> Usługi >> adwokaci >> 15589

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


23.    Adwokat Warszawa Kamil Flatow

Kancelaria Adwokacka mecenasa Kamila Flatow ma swoją siedzibę w Warszawie. Kancelaria posiada bogatą oferuje usług skierowaną do osób indywidualnych oraz firm. Wykwalifikowani specjaliści kierują się w swojej pracy zasadami etyki zawodowej. Klienci mogą liczyć na poufność, bezpieczeństwo, oraz przystępne przedstawienie wszelkich zawiłości.

  adwokatfhfwarszawa.pl/

katalog >> Usługi >> adwokaci >> 14659

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


24.    Tani adwokat Warszawa - kancelariaprawna-aw.pl

Klient, który będzie chciał skorzystać z oferty pomocy prawnej może zdecydować się na propozycje przygotowane przez kancelarię prawną Adamczuk & Węgrzyn z Lublina, która oferuje pomoc o bardzo szerokim zakresie w zakresie prawa cywilnego, karnego, administracyjnego. Realizowana pomoc będzie oparta o indywidualne podejście do każdej sprawy i poszukiwanie najlepszego możliwego rozwiązania dla każdego klienta.

  kancelariaprawna-aw.pl/

katalog >> Usługi >> adwokaci >> 14512

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


25.    Adwokat Zgierz Łódź Ozorków

Usługi kancelarii świadczone są zarówno na rzecz osób indywidualnych jak i dla podmiotów gospodarczych. Kancelaria zapewnia szeroko rozumianą pomoc prawną w zakresie m.in. prawa karnego, karno-skarbowego, cywilnego, spadkowego, rodzinnego, gospodarczego, administracyjnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych obejmującą m.in. porady prawne, sporządzanie i opiniowanie projektów pism i umów, reprezentację przed sądami powszechnymi, administracyjnymi, przed organami ścigania oraz przed organami administracji publicznej jak i bieżącą obsługę prawną podmiotów gospodarczych.

  www.adwokat-sekpiotr.pl

katalog >> Usługi >> adwokaci >> 14399

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


26.    Prawo pracy Lublin - www.kancelaria-siedlec.pl

Nasza kancelaria prawna działa na terenie Lublina, gdzie zapewniamy realizowanie szerokiego zakresu usług prawnych dla osób prywatnych a także firm. Zapewniamy prowadzenie dla naszych firm spraw z zakresu takich dziedzin jak między innymi prawo cywilne, gdzie realizowane jest przez naszą kancelarię kompleksowe doradztwo, przygotowanie opinii prawnych z zakresu procedur administracyjnych. Prowadzimy sprawy związane również z prawem rodzinnym, prawem korporacyjnym, prawem upadłościowym czy ochrony danych osobowych.

  www.kancelaria-siedlec.pl/

katalog >> Usługi >> adwokaci >> 14297

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


27.    www.stryja.pl

Mająca siedzibę w Warszawie Kancelaria Adwokacka Stryja&Wspólnicy zachęca do współpracy Klientów indywidualnych oraz podmioty gospodarcze. Oferuje obsługę z zakresu prawa karnego, opiekuńczego, przewozowego, cywilnego, zamówień publicznych, farmaceutycznego, konsumenckiego a także prawa pracy. Zapewnia obsługę podmiotów gospodarczych, windykację należności i oferuje pomoc w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych tudzież zastępstwo procesowe i sądowe, postępowanie egzekucyjne i dochodzenie roszczeń. Na stronie internetowej znajduje się więcej szczegółów i dane kontaktowe kancelarii.

  www.stryja.pl

katalog >> Usługi >> adwokaci >> 14079

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


28.    ANNA GRACZYK-SCHULZ Kancelaria adwokacka

Kancelaria Adwokacka Anny Graczyk-Schulz swoją siedzibę posiada w Grudziądzu. Firma świadczy kompleksową obsługę i doradztwo prawne z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego, prawa cywilnego i spadkowego a oprócz tego prawa karnego i wykroczeń. Kancelaria działalność prowadzi od 1992 roku. Zapewnia najwyższą jakość świadczonych od wielu lat usług, doskonałą znajomość branży, indywidualne podejście do każdego Klienta jak również zrozumienie jego potrzeb. Więcej szczegółów na temat działalności, praktyczne linki i niezbędne dane kontaktowe kancelarii znajdą Państwo na stronie internetowej.

  adwokatgraczyk.pl

katalog >> Usługi >> adwokaci >> 14003

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


29.    MAGDALENA BARCIKOWSKA Adwokat Gdynia

Kancelaria Adwokacka Magdaleny Barcikowskiej specjalizuje się w prawie pracy, administracyjnym, karnym rodzinnym, spadkowym, opiekuńczym jak i gospodarczym. Klientami firmy są zarówno osoby fizyczne jak również podmioty gospodarcze. Siedziba główna kancelarii znajduje się w Gdyni a jej filia w Sztumie. Oferuje ona fachową obsługę w języku polskim, włoskim albo angielskim. Kancelaria ma wymagane ubezpieczenie OC w zakresie świadczonych usług oraz ściśle przestrzega kodeksu etyki adwokackiej. Szczegóły oferty bądź niezbędne dane teleadresowe znaleźć można na stronie internetowej.

  adwokat-barcikowska.pl

katalog >> Usługi >> adwokaci >> 13776

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


< Prev 1 2 3 4 5 Next >     Wyniki od 21 do 30 z 44