Logo small

Katalog stron tematyka: Usługi< Prev 1 2 3 4 Next >     Wyniki od 11 do 20 z 2248
11.    Mazowszak-Catering.pl

Wprawdzie firm oferujących usługi cateringowe jest bardzo wiele, jednak tylko nieliczne wyróżnia tak wysoki poziom profesjonalizmu i jakości świadczonych usług, co firmę Mazowszak Catering. Zajmujemy się obsługą przyjęć okolicznościowych, pikników, konferencji, bankietów i studniówek, ale przyjmujemy także zlecenia od klientów indywidualnych, chcących zapewnić sobie smaczni i zdrowy posiłek w ciągu dnia. Szczegóły oferty dostępne są na stronie mazowszak-catering.pl.

  www.mazowszak-catering.pl

katalog >> Usługi >> catering >> 4839

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


12.    Netpolisa

Netpolisa jest twórcą aplikacji mobilnej Unipolisa. To narzędzie, które umożliwia wybór polis ubezpieczeniowych bez wychodzenia z domu. Więcej szczegółów na naszej stronie internetowej. Zapraszamy!

  unipolisa.pl

katalog >> Usługi >> ubezpieczenia >> 9176

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


13.    Tłumacz przysięgły Kraków Monika Mostowy

Zastanawiają się Państwo, jak przetłumaczyć ważny tekst sądowy lub dostali Państwo list w obcym języku? My Państwu pomożemy niezależnie od jaki to rodzaj tekstu. Kancelaria Tłumacza Monika Mostowy z Krakowa podejmuje się tłumaczeń nawet z ponad 40 języków. Nasze usługi to: tłumaczenia przysięgłe poświadczone, tłumaczenia pisemne zwykłe, tłumaczenia pisemne specjalistyczne, tłumaczenia ustne, tłumaczenia wyjazdowe.

  mostowy.com.pl

katalog >> Usługi >> tłumaczenia >> 9161

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


14.    APT tango lublin

Założycielką Akademii Promocji Tańca jest międzynarodowej klasy „S” tancerka Magdalena Woszczek, która na swoim koncie ma liczne tytuły i zajmuje czołowe pozycje na wielu renomowanych turniejach tanecznych w kraju i za granicą. Prócz kursów tanecznych dla początkujących takich stylów tańca jak dancehall, sexy dance, zumba, hip-hop, salsa, taniec towarzyski i tango. Nasze lekcje są skierowane do osób w każdym wieku - małych dzieci, młodzieży, dorosłych i aktywnych emerytów. Obsługujemy również imprezy firmowe w zakresie taneczno-artystycznym. Szczegóły oferty opublikowane są na stronie internetowej.

  www.apt.lublin.pl

katalog >> Usługi >> uslugi >> 9147

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


15.    Corneco | Zwalczanie korników i innych drewnojadów.

Firma Corneco to specjaliści w zwalczaniu szkodników drewna: spuszczel pospolity, kołatek domowy, kornik drukarz i inne. Dzięki dużej liczbie oddziałów nasze usługi są zawsze dostępne i zachowuje najwyższe normy bezpieczeństwa. Podstawowe usługi: ozonowanie, fumigacja, iniekcja ciśnieniowa, impregnacja drewna, ozonowanie. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

  corneco.pl

katalog >> Usługi >> uslugi >> 9145

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


16.    Gumopolis - wyroby gumowe i silikonowe

To co wyróżnia nasza firmę od większości innych jest produkcja produktów z gumy, ale również nie obce jest nam tworzenie z materiałów pochodzących z obróbki wtórnej. Każdy kto chce się zapoznać dokładnie z specyfikacja naszej firmy może wejść na naszą stronę internetową. znajdą państwo na niej zarówno opis naszej firmy jak i dokładną ofertę z produktami.

  www.gumopolis.com.pl

katalog >> Usługi >> przemysł >> 9096

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


17.    Pilot wycieczek

Licencjonowany przewodnik miejski po Warszawie oferuje wszystkim zainteresowanym osobom pilotaż wycieczek i przewodnictwo po Warszawie. Inna specjalizacja firmy to tenis ziemny lekcje indywidualne i grupowe. Efektywnie łączymy pasję do dziedzin takich jak turystyka i sport. W naszej ofercie znajduje się też QUESTING gra terenowa, która pozwala w ciekawy sposób poznać miasto (polecamy ją zwłaszcza wycieczkom szkolnym).

  www.turystycznie-tenisowo.pl

katalog >> Usługi >> turystyka >> 9093

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


18.    Dystrybucja leków Poltraf

Poltraf sp. z o.o. jako jeden z największych i najlepszych operatorów logistycznych w Polsce oferuje dystrybucję oraz transport leków i produktów farmaceutycznych na terenie całego kraju. Transport odbywa się specjalnie przystosowanymi pojazdami wyposażonymi między innymi w kontenery chłodnicze lub opakowania izotermiczne.

  www.poltraf.pl

katalog >> Usługi >> transport >> 9064

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


19.    Restauracja Avangarda - wesela Kraków

Restauracja Avangadra zajmuje się organizacją bankietów, konferencji i przyjęć okolicznościowych. Staramy się zawsze uczynić zadość oczekiwaniom swoich klientów, dlatego jeśli mają Państwo swoje sugestie lub pomysły na organizację przyjęcia, postaramy się w miarę możliwości wcielić je w Zycie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu podanym na stronie internetowej restauracjaavangarda.pl. Zapraszamy!

  www.restauracjaavangarda.pl

katalog >> Usługi >> restauracje >> 4828

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


20.    Wycena biżuterii Marchand

Marchand do wrocławska marka działająca w obszarze obrotu (skup i sprzedaż) ekskluzywną biżuterią, a także w sektorze pożyczek pod zastaw (lombard ponad 100 000 zrealizowanych umów od początku działalności). Prowadzimy wyceny biżuterii, diamentów, szeroko pojętych kamieni inwestycyjnych. Proponujemy kompleksowe usługi jubilerskie, chociażby naprawy, rekonstrukcje, oprawy.

  www.marchand.net.pl

katalog >> Usługi >> pożyczki >> 9017

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


< Prev 1 2 3 4 Next >     Wyniki od 11 do 20 z 2248