Logo small

Katalog stron tematyka: Usługi< Prev 1 2 3 4 5 Next >     Wyniki od 21 do 30 z 2248
21.    Film ślubny rzeszów

Spark Video to firma, która tworzy nowoczesne i ekskluzywne filmy ślubne. Posiada doświadczenie i pasję, co sprawia, że każdy film ślubny jaki tworzy jest unikatowy. Videofilmowanie Rzeszów w najwyższej jakości, to właśnie Spark Video. Ciągle podąża za nowinkami technologicznymi, aby w pełni wydobyć potencjał jaki tkwi w obrazie. Wideofilmowanie jakie oferuje Spark Video jest innowacyjne. W ofercie, oprócz możliwości nagrywania zwykłego filmu, znajdują się nowości takie jak: ujęcia lotnicze, czyli videofilmowanie za pomocą drona, a także filmowa budka slow motion, czyli 2-3 minutowe filmy, realizowane superszybką kamerą zapisującą obraz w zwolnionym tempie. Film ślubny Rzeszów, tworzony przez właśnie tę firmę, jest pełen prawdziwych emocji, jakie towarzyszą uczestnikom. Na każdym ślubie pracuje co najmniej dwóch operatorów, aby mogli uchwycić wszystkie najpiękniejsze momenty. Spark Video oferuje wideofilmowanie Rzeszów, które zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

  sparkvideo.pl/

katalog >> Usługi >> filmowanie >> 9009

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 12


23.    CZARGRAF torby reklamowe nadruk

Zachęcamy Państwa do podjęcia współpracy z firmą Czargraf z Warszawy. Jesteśmy przedsiębiorstwem, które specjalizuje się w świadczeniu wszechstronnych usług reklamowych. Trudnimy się planowaniem i wytwórczością toreb papierowych wszelkiego rodzaju, a dodatkowo artykułów reklamowych. Jeśli prowadzą Państwo działalność i nie wiedzą, jak skutecznie zareklamować swoje usługi, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Realizujemy zamówienia na ulotki, plakaty, kalendarze, foldery oraz inne wyroby promocyjne. Wykorzystujemy do tego najnowsze technologie i wysokiej klasy półprodukty. Wszystkie zlecenia wykonujemy terminowo. Więcej na stronie www.

  www.czargraf.eu

katalog >> Usługi >> produkcja >> 8994

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


24.    Zwiedzanie Krakowa

Proponujemy Państwu zwiedzanie Krakowa z profesjonalnymi, certyfikowanymi przewodnikami miejskimi. Mamy pakiety dedykowane turystom, dzieciom w wieku szkolnym, a także pielgrzymom pragnącym przejść się ścieżkami Jana Pawła II. Gwarantujemy obsługę wielojęzyczną (niemiecki, francuski, angielski, hiszpański, rosyjski) i wiele anegdot niespotykanych w standardowych przewodnikach.

  krakowzwiedzanie.pl

katalog >> Usługi >> turystyka >> 8941

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


26.    Salekbus.pl - Wypożyczalnia samochodów dostawczych

SALEKBUS jest to sprawdzona na krakowskim rynku transportowym wypożyczalnia aut dostawczych. Naszym klientom możemy zaproponować zarówno wynajem krótkoterminowy, jak i wynajem długoterminowy. Proponujemy również wynajem auta wraz z kierowcą gwarantujemy bezpieczeństwo, punktualność, profesjonalizm obsługi klienta. Nasze biuro oraz miejsce odbioru pojazdów mieści się w Krakowie przy ul. Ojcowskiej 166.

  salekbus.pl

katalog >> Usługi >> wypożyczalnia >> 8937

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


27.    Adwokat Kancelaria Odszkodowania Powypadkowe, Lekarskie

Adwokat pomoże odzyskać odszkodowanie w satysfakcjonującej wysokości. Kancelaria wspiera w sprawach o odszkodowania powypadkowe, medyczne oraz za szkody na mieniu na terenie kraju. Pomagamy poszkodowanym także w sprawach trudnych. Nie boimy się występować o odszkodowania z przyczynieniem się poszkodowanego. Uzyskamy odszkodowanie, zadośćuczynienie i rentę także dla rodziny zmarłego w wypadku ze skutkiem śmiertelnym. Odszkodowanie za śmierć pozyskamy dla żony, męża, dziecka oraz innych krewnych tragicznie zmarłego w wypadku komunikacyjnym. Odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu pozyskamy szybko i sprawnie, bez zbędnego angażowania poszkodowanego. Pomoc prawna obejmuje sporządzanie pism, negocjacje oraz zastępstwo procesowe na rozprawach. Zainteresowanych uzyskaniem porady prawnej bez opłat zapraszamy do kontaktu. Sprawy analizujemy nieodpłatnie.

  adwokat-odszkodowania.com

katalog >> Usługi >> usługi prawne >> 8924

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 15


28.    Likwidacja spółek

W przypadku usług o zakresie consultingowym - chociażby mowa o poradach prawnych, sporządzaniu umów, obsłudze podmiotów gospodarczych, pozyskiwaniu źródeł finansowania i inwestorów branżowych, szukaniu podmiotów gospodarczych czy chociażby gromadzeniu niezbędnej dokumentacji spółki, firma AB Consulting może zapewnić 100% profesjonalizmu. Usługi dla firm wykonujemy w końcu od długiego okresu czasu.

  www.abconsulting.pl

katalog >> Usługi >> doradztwo >> 8918

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


29.    Kulinaria-cichoccy.pl - usługi cateringowe Częstochowa

Chcielibyśmy zachęcić firmy (i osoby prywatne) z Częstochowy oraz okolic do tego, aby szukając cateringu na bardzo wysokim poziomie skorzystać z oferty rodzinnej firmy o nazwie Catering Cichoccy. W przypadku przyjęć, wesel, bankietów, eventów firmowych czy chociażby pikników plenerowych firma jest w stanie przygotować każdy rodzaj jedzenia - jest ono oczywiście bardzo smaczne, zdrowe, do tego podawane przez odpowiednich kelnerów.

  www.kulinaria-cichoccy.pl

katalog >> Usługi >> catering >> 8915

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


30.    Sopranoo.pl - sprzątanie mieszkań i biur

Firma działa na polskim rynku od wielu lat na terenie Łodzi oraz w okolicach zapewniając wykonanie wysokiej jakości usług sprzątania. Oferta kierowana jest zarówno do firm, biur a także klientów indywidualnych. Firma zapewnia wykonanie usług w sposób kompleksowy i z wykorzystaniem nowoczesnego zaplecza. Zapoznaj się z ofertą!

  www.sopranoo.pl

katalog >> Usługi >> sprzątanie >> 8914

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


< Prev 1 2 3 4 5 Next >     Wyniki od 21 do 30 z 2248